آینده قیمت ارز دیجیتال API3 و تحلیل آن
API3

آینده قیمت ارز دیجیتال API3 و تحلیل آن

در این مطلب قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال API3 و بررسی آینده ارز دیجیتال API3 بپردازیم. API3 تلاش مشترک برای ساخت، مدیریت و کسب درآمد از API های غیرمتمرکز (dAPI) در مقیاس است. dAPI ها بلاک چین هستند و بطور غیرمتمرکز خدمات API ساخته شده‌اند و با استفاده از چندین گره اوراکل ارائه دهنده فعال در فیدهای داده جمع شده و بدون استفاده از اشخاص ثالث ساخته شده‌اند.

بعلاوه، برای دستیابی به سیستمی غیرمتمرکز از انتها به انتهای دیگر‌، هم dAPI ها و هم کل پروژه API3 از ابتدا یک مدل حاکمیت کاملاً باز و مستقیم دارند که از رمز API3 و API3 DAO پشتیبانی می کند.

ارز دیجیتال API3 چیست؟

برای درک صحیح پیشنهاد ارزش API3 ، ابتدا باید بفهمید که API ها چیست و این واسطه‌های داده و سرویس استاندارد چگونه روش ساخت برنامه های امروزی را متحول کرده اند.

Application Programming Interface یا به اختصار API یک پروتکل کاملاً مشخص و مستند است که توسط وب و برنامه‌های تلفن همراه به طور یکسان مورد استفاده قرار می‌گیرد و به آنها امکان تعامل با یکدیگر از طریق تبادل اطلاعات و خدمات را می‌دهد.

introduction-API3
ارز دیجیتال API3 چیست؟

 

امروزه با استفاده از API به عنوان کانال، مشاغل آنلاین می‌توانند داده‌ها و خدمات خود را به عنوان ماژول خدمات با درآمدزایی ارائه دهند که توسعه دهندگان می‌توانند در برنامه‌های خود از آن استفاده کنند.

این شبکه‌، به نوبه خود، به طور قابل توجهی کارایی نرم افزار ساخت را از نظر هزینه و زمان ساخت بهبود می‌بخشد. وقتی با گذشته‌ای روبرو می‌شویم که توسعه دهندگان باید از ابتدا تا انتها همه عملکردهای برنامه خود را بسازند، روشن است که چرا افزایش گسترده کارایی توسط API ها، آنها را به مهمترین عناصر سازنده دنیای دیجیتال تبدیل کرده است.

چرا API ها به قراردادهای هوشمند مربوط می شوند؟

از آنجا که موارد استفاده برای فناوری بلاکچین در طول دهه گذشته از ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین، به سیستم عامل‌های قرارداد هوشمند مانند Ethereum ، تا رونق اخیر در DeFi (مالی غیرمتمرکز) تکامل یافته است، خط تحولی طراحی شده از طریق این پیشرفت‌ها مسیر نسبتاً روشنی را فراهم کرده است تا در آینده در فناوری‌های غیرمتمرکز از آن استفاده شود.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

آنچه این مسیر نشان داده است، نه تنها ظرفیت گسترده برای برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین برای اجرای کارهای پیچیده‌تر به روشی با حداقل اعتماد است، بلکه همچنین ارتباط عمیق بین برنامه‌های غیرمتمرکز و دنیای واقعی است. این امر از طریق گسترش قراردادهای هوشمند به خدماتی رخ داده است که برای انتقال ارزش از یک حساب به حساب دیگر فراتر از دفتر ساده است.

در واقع، امروز ما به واقعیتی رسیده‌ایم که می‌توان از قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز برای افزایش کارایی، کاهش واسطه‌ها و هزینه‌ها و افزایش شفافیت در صدها برنامه در دنیای واقعی از طریق ده‌ها صنعت قدیمی استفاده کرد.

علاوه بر این، در حالی که اولین گام از این پیشرفت به سمت برنامه‌های غیرمتمرکز متصل به دنیای واقعی در حوزه مالی بوده است، این شبکه تنها شروع به کار کرده‌ است. با فراتر رفتن از DeFi، قراردادهای هوشمند آماده تبدیل کل صنایع از بیمه به مدیریت زنجیره تامین  است. وجه اشتراک همه این صنایع، علاوه بر مهمان نوازی در ایجاد اختلال ناشی از بلاکچین ، اتکا به داده‌های به موقع و قابل اعتماد در دنیای واقعی است که توسط API ها ارائه می شود.

مشکل اتصال API

ناتوانی در قراردادهای هوشمند برای دستیابی به داده.هایی که در حال حاضر در زنجیره بلوک یافت نمی‌شود، معمولاً با عنوان The Oracle Problem شناخته می‌شود.

از نظر عملی، معنای این امر این است که با توجه به تضمین‌های امنیتی مبتنی بر اجماع منحصر به فرد حاصل از استفاده از یک شبکه غیرمتمرکز، گره‌ها به عنوان بستر برنامه، از قراردادهای هوشمند تأمین کننده این برنامه ها نمی توانند استفاده کرده و مستقیماً API‌ها را از زنجیره بلوکی که قرارداد در آن منعقد می‌شود فراخوانی کنند.

آنچه لازم است، راه حلی است که قراردادهای هوشمند را با توانایی دستیابی به داده‌های API فراهم می‌کند به گونه‌ای که حداکثر تضمین‌های امنیتی سیستم زیربنایی را حفظ کند، بدون اینکه سطوح جدید حمله به آن وارد شود. از آنجا که در نهایت این مسئله همانطور که امروز تعریف شده در هسته اصلی اوراکل است، احساس می کنیم نامگذاری مجدد این مسئله به عنوان مشکل اتصال API شناخته می‌شود.  این رویکرد اسرارآمیز از طریق کاهش استراتژیک دامنه، به طور قابل توجهی توانایی ما را در حل آن به کارآمدترین و مطمئن‌ترین روش بهبود می‌بخشد. به عنوان راه حلی برای مشکل اتصال API ، API3 الگوی اوراکل جدیدی را پیشنهاد می کند که API غیرمتمرکز نامیده می‌شود .

آینده ارز دیجیتال API3

API3 توسط افرادی شکل می‌گیرد که خود به خود از طریق یک درک مشترک یکدیگر را پیدا می‌کنند: علی رغم اینکه عمدتاً نادیده گرفته می‌شود، مشکل اتصال API مهمترین مانع در مقابل برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز معنی دار است که در مقیاس ساخته می‌شوند.

The-future-of-API3
آینده ارز دیجیتال API3

 

اگر راه حل‌های موجود اوراکل نیازهای برنامه‌های غیرمتمرکز مورد نظر برای ایجاد آنها را برآورده نکند، به شما فرصتی عادلانه برای کسب درآمد از تجارت API خود می‌دهد. اگر تصور کردید  که آن‌ها بر خلاف اخلاق تمرکززدایی کار می‌کنند، شما را به عضویت در API3 دعوت می کنیم تا بتوانیم با هم مشکل اتصال API را حل کنیم. مشکل اتصال API در اصل یک مشکل ساخت اکوسیستم است، اما بیشتر مشکلی  فنی است. این بدان معناست که API3 می‌تواند از مهارت‌های انواع متخصصان استفاده کند و غیرمتمرکز بودن پروژه به شما امکان می‌دهد آن را به گونه‌ای شکل دهید که از مهارت‌های شما به بهترین شکل استفاده کند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال هیومن اسکیپ (HUM) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال مسنت (MASS) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال MXC و تحلیل آن” و “آینده قیمت ارز دیجیتال دیفای مانی (YFII) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید