آینده قیمت ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) و تحلیل آن
Avalanche

آینده قیمت ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) و تحلیل آن

در این مطلب به معرفی ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) و بررسی آینده ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) می پردازیم.

آشنایی با ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX)

Avalanche شبکه‌ای است که به منظور راه اندازی برنامه‌های کاربردی امور مالی غیرمتمرکز ( DeFi ) ، دارایی‌های مالی، تجاری و سایر خدمات به وجود آمده است. هدفی که این شبکه پیگیری می‌کند نوعی مبادله دارایی جهانی است و به هر کسی امکان می‌دهد هر نوع دارایی را راه اندازی یا معامله کند و آن را به صورت غیر متمرکز با استفاده از قراردادهای هوشمند و سایر فناوری‌های پیشرفته کنترل کند.

introduction-Avalanche
آشنایی با ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX)

 

طبق ادعای توسعه دهندگان آزمایشگاه‌های آوا Avalanche اولین شبکه قراردادهای هوشمندی است که به صورت استاندارد در کمتر از یک ثانیه می‌تواند معاملات را انجام دهد. Avalanche شبکه اصلی خود را در سپتامبر سال 2020 راه اندازی کرد. توکن اختصاصی این پلتفرم‌، رمز AVAX است که می‌تواند کارهای مختلفی را در پلتفرم Avalanche انجام دهد. از طرفی هم می‌تواند نقش پاداش و سیستم پرداخت را برای کاربران ایفا کند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال آوا بر اساس تفکرات سه فرد بنیان نهاده شده است. سه بنیانگذار این پلتفرم افرادی هستند که مشهورترین آنها Emin Gün Sirer ، دانشمند باسابقه کامپیوتر است که مدتها با بیت کوین (BTC) و شبکه‌های غیرمتمرکز ارتباط داشته است.

Sirer مدتهاست که درگیر مقیاس گذاری بیت کوین است. از طرفی سازوکار اجماع این امکان را به این شبکه می‌دهد که حجم معاملات به مراتب بیشتر از بیت کوین باشد و بتواند با شبکه‌های دیگر رقابت کند.کوین سکنیکی و Maofan تدیین، مانند Sirer ، از بنیانگذاران این شبکه هستند که با همکاران خود در دانشگاه کرنل در ارتباط هستند. سیرر مشاور یین است که دکترای علوم کامپیوتر را دارد. اعضای دیگر این تیم را متخصصان علوم کامپیوتر ‌، اقتصاد ‌، دارایی و حقوق تشکیل می‌دهند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

چه تعداد کوین (AVAX) در گردش وجود دارد؟

حداکثر عرضه AVAX 720،000،000 (720 میلیون توکن است. عرضه‌ی اولیه شامل نیمی از این توکن‌ها بود و نیم دیگر با منحنی آلایندگی منتشر خواهد شد. یک تفاوت اساسی در انتشار بیت کوین و این ارز این است که نرخ انتشار AVAX را می‌توان با اجماع جامعه تغییر داد. البته منبع تغذیه قابل تغییر نیست. تنها چیزی که می‌تواند با اجماع متفاوت شود، نرخ دستیابی به محدودیت عرضه است.

در مقابل بیت کوین و بسیاری از شبکه‌های دیگر، هزینه تراکنش‌ها به منظور افزایش کمبود رمز “سوزانده می‌شوند”. این فرایند با انتشار یا “ضرب” کوین‌های جدید جبران می‌شود.

هزینه معاملات خود با توجه به نوع عملیاتی که معامله AVAX در شبکه Avalanche انجام می‌دهد، متفاوت است.

امنیت شبکه آوالانچ (AVAX) چگونه تامین می‌شود؟

Avax از پروتکل اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کند و به این وسیله به کاربران برای ذخیره کوین‌ها پاداش می‌دهد. شبکه‌های PoS به دلیل هزینه کم حمله مورد انتقاد قرار گرفته‌اند، که در برخی موارد دچار آسیب پذیری‌های جدی شده‌اند

به گفته آزمایشگاه‌های آوا، آواکس با تغییر حاکمیت، این مسئله را حل می‌کند تا مهاجمان نتوانند با توافقات پنهانی فرصت لازم را به دست آورند.

ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) را از کجا می‌توانید خریداری کنید؟

AVAX یک رمز ارز قابل مبادله است و راه خود را به مبادلات عمده از جمله Binance ، OKEx و Huobi Global باز کرده است. AVAX در تعدادی از صرافی‌های رمزنگاری وجود دارد و برخلاف سایر ارزهای رمزپایه اصلی، نمی‌توان مستقیماً آن را با پول فیات خریداری کرد. با این حال می‌توان به راحتی این کوین را خریداری کرده و ابتدا Bitcoin ، ETH ، USDT را از هر صرافی بزرگ خریداری کنید و سپس به صرافی که ارز اواکس را ارائه می‌دهد منتقل کنید

ابتدا باید یکی از ارزهای رمزپایه اصلی را بخرید ، معمولاً بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، تتر (USDT) جزو این ارزها هستند. بایننس یکی از صرافی‌های مناسب برای این امر است زیرا یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری است که سپرده‌های فیات را می‌پذیرد.

Binance صرافی رایج ارز رمزنگاری شده است که در چین آغاز به کار کرد اما سپس مقر خود را به جزیره مالت دوستدار رمزنگاری در اتحادیه اروپا منتقل کرد.

آینده ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX)

Avax توانسته شبکه‌ای فراهم کند که کاربران به معاملات غیر متمرکز دسترسی پیدا می‌کنند. از ویژگی‌های دیگر این شبکه این است که هر کسی می‌تواند شبکه‌ی مخصوص به خود را راه اندازی و استفاده کند و این کار را با شبکه‌ای انجام می‌دهد که در حوزه دیجیتال توانسته به تایید معاملات با سرعت کسری از ثانیه دسترسی پیدا نماید.

The-future-of-Avalanche
آینده ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX)

 

توسعه دهندگان تلاش می‌کنند تا با ایجاد این شبکه بتوانند از پراکنده بودن و نامفهومی تجارت دیجیتال بکاهند و اجازه‌ی دسترسی عموم مردم را صادر نمایند. توسعه دهندگان می‌توانند انواع موجودیت‌ها را از بلاکچین گرفته تا نمایش دیجیتال در هر دارایی ایجاد و آن را فعال کنند و به آنها اجازه دهند با توجه به پارامترهای مشخص معامله کنند.

رمز AVAX روش پرداخت داخلی در پلتفرم Avalanche را تشکیل می‌دهد. به کمک این رمز می‌توان به جمع آوری هزینه در حین معاملات و همچنین مشوق ها و اهداف مرتبط اقدام نمود. کاربران همچنین می‌توانند با انباشت کوین‌های خود در شبکه درآمد منفعل کسب کنند؛ بنابراین این ارز می‌تواند آینده منحصربه فردی داشته باشد که آن را از سایر ارزها جدا می‌کند. البته نقظه ورود به آن باید با تحلیل و دقت کافی باشد.

برای اطلاعات بیشتر‌ در ارتباط با این ارز می‌توانید به مقالاتی که در این زمینه ارائه شده است مراجعه نمایید.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال MITX) morpheus labs) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال بارسلونا (BAR) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال شیبا (SHIB) و تحلیل آن“، “آینده ارز دیجیتال الیتیوم (EUM) و فرصت های سرمایه گذاری“، “آینده قیمت ارز دیجیتال دیجیکس دائو (DGD) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال API3 و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید