آینده قیمت ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT) و تحلیل آن
basic-attention-token

آینده قیمت ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT) و تحلیل آن

هرچه بر پیشرفت دنیای ارز دیجیتال افزوده می‌شود، سازندگان آن بیشتر تلاش می‌کنند تا روش‌های جدیدی اتخاذ کنند که به واسطه‌ی آن بتوانند بر مشکلات قدیمی مانند مسائل مبتنی بر وب فائق آمد. یکی از اساسی‌ترین مشکلات موجود در این زمینه، وجود تبلیغات مبتنی بر وب آزاردهنده‌ای است که کاربران را دچار مشکلاتی نموده است. این تبلیغات که باعث کندتر شدن روند باز شدن صفحه نیز می‌شود، باعث می‌شود تا حریم خصوصی کاربران از طریق ردیابی بدون اجازه‌ی آن‌ها نقض شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT)، بررسی نکات مربوط به آن و آینده ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT) نگاهی بی اندازیم.

بسیاری از کاربران از مسدودکننده‌های تبلیغات در گجت‌های خود استفاده می‌کنند. اما این به معنای عدم دسترسی به تبلیغات مفید یا مطالبی است که به آن نیاز دارند. به همین دلیل، بت یا شبکه‌ی بیسیک اتنشن پا به میدان می‌گذارد تا این مشکل را از طریق فناوری سبز بلاکچین حل نماید.

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT) چیست؟

بیسیک اتنشن، شبکه‌ای است که مانند بسیاری از شبکه‌های دیگر مبتنی بر بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کند. هدف اصلی سازندگان این شبکه، ایجاد انقلاب در صنعت تبلیغات مبتنی بر وب است. سازندگان این شبکه در نظر دارند، با اتکا به فناوری بلاکچین، روند تبلیغات آنلاین را به سمتی ببرند که نه تنها شفاف و غیرمتمرکز باشد، بلکه منفعت تولید کننده و مصرف کننده را نیز در نظر بگیرد.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

این شبکه تلاش می‌کند تا ناشران، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را در یک اکوسیستم پویا به یکدیگر متصل نماید.BAT نیز ارز دیجیتال اختصاصی این اکوسیستم است که مانند پاداشی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. به واسطه‌ی این توکن تولید کنندگان هزینه‌ی کمتری پرداخت می‌کنند. از طرفی بینندگان تبلیغات نیز با دیدن تبلیغاتی که خود علاقه دارند، هم توکن به عنوان پاداش دریافت می‌کنند و هم حریم خصوصی خود را حفظ می‌کنند.

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT) چگونه کار می‌کند؟

بیسیک اتنشن برای پیشبرد اهداف خود از یک مرورگر منبع باز به نام بریو استفاده می‌کند. این مرورگر تلاش می‌کند تا بدافزارها، ردیاب‌ها و کوکی‌های مهاجم را شناسایی و آن‌ها را مسدود نماید. از طرف دیگر، تلاش می‌کند تا به طور ناشناس توجه کاربر را ردیابی نماید. ردیابی توجه کاربر، از طریق میزان زمان مشاهده تبلیغات و تعداد پیکسل‌هایی که می‌تواند مشاهده شود انجام می‌شود.

این مرورگر منبع باز، تلاش می‌کند تا اطلاعات به دست آمده را از طریق ماشین یادگیری با محتوای تبلیغاتی منطبق نماید. از طرفی بر اساس مکانیسمی به نام مکانیسم بازخورد، تبلیغات برای کاربرانی پخش می‌شود که به احتمال زیاد تمایل به خرید آن محصول دارند.

introduction-basic-attention-token
ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT)

 

نکته‌ی قابل توجه این است که این اطلاعات کاملا محرمانه هستند و فقط در دستگاه ذخیره می‌شوند. کاربرانی که از این مرورگر استفاده می‌کنند می‌توانند در ازای مشاهده‌ی تبلیغات از ارز دیجیتال اختصاصی این پلتفرم بهره‌مند شوند. آن‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که به طور ماهانه از هر سایت چه میزانی از تبلیغات برایشان بازپخش شود. همچنین می‌توانند انتخاب کنند که سهم هر پلتفرم مانند توییتر، یوتیوب یا مثلا ردیت چقدر باشد.

آینده ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT)

این شبکه در نظر دارد تا در آینده از توکن خود مانند واحد مبادلاتی در بازار کارآمد تبلیغات استفاده کند. در واقع آن‌ها تلاش می‌کنند تا توکن خود را به عنوان منبعی معرفی کنند که ناشران و تولیدکنندگان محتوا به واسطه‌ی آن هزینه‌های تبلیغات را پرداخت نمایند.

با گسترش این شبکه در میان کاربران و بازدیدکنندگان، بر تعداد ناشران و تولیدکنندگان نیز افزوده خواهد شد و کاربران بیشتری تمایل دارند تا به این اکوسیستم ملحق شوند. این امر باعث افزایش قیمت توکن و ارزش بازار خواهد شد. از طرفی از آنجا که تعداد توکن‌های بت محدود است این کار‌ می‌تواند به خوبی انجام شود و انتظار می‌رود با این روند ارزش قیمت این توکن افزایش یابد.

The-future-of-basic-attention-token
آینده ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT)

چگونه می‌توان از این شبکه استفاده کرد؟

روندی که اکنون ناشران و تولیدکنندگان محتوا باید بپردازند این است که با راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی باید ماهانه مبلغی را در اختیار این شبکه قرار دهند. این مبلغ باید به صورت توکن بت مورد استفاده قرار گیرد. این مبلغ میان سازندگان و بازدید کنندگان تقسیم می‌شود. آن‌ها نیز می‌توانند انتخاب کنند که شبکه به صورت خودکار این توکن‌ها را میان کدام ناشران پرداخت کرده و تبلیغات آنان را برای بازدید کنندگان پخش کند. از طرفی می‌توانند خود این گزینه‌ها را انتخاب کنند.

البته چون این شبکه بر روی بلاکچین اتریوم فعال شده است، می‌توان توکن آن را در اکوسیستم‌هایی که با این بلاکچین فعالیت می‌کنند نیز مورد استفاده قرار داد.

از این شبکه‌ها می‌توان به برنامه‌های دیفای مانند کامپوند و آوی اشاره نمود. در بازی‌های مبتنی بر این بلاکچین یا برای خرید NFT ها نیز می‌توان از این توکن استفاده نمود. اما بد نیست بدانید که این توکن در بسیاری از صرافی‌ها قابل معامله است.

این توکن بر اساس استاندارد توکن‌های ERC20 ساخته شده است به همین منظور در تمام کیف پول‌هایی که با این توکن‌ها سازگار هستند قابل ذخیره سازی و استفاده‌ی مجدد است. اما باید گفت کیف پول آنفولد یکی از کیف پول‌هایی است که با مرورگر منبع باز بریو سازگار شده و مناسب‌ترین کیف پول برای نگهداری این توکن است.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال ترون (TRON) و تحلیل آن“، “”، “آینده قیمت ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال نئو (NEO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال لونا (LUNA) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال مونرو (XMR) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال آیوتا (MIOTA) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کلیتن (KLAY) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید