آینده قیمت ارز دیجیتال بیت فراست (BFC) و تحلیل آن
Bifrost

آینده قیمت ارز دیجیتال بیت فراست (BFC) و تحلیل آن

بی‌فراستیک پلتفرم میان افزار است که در راستای اجرای برنامه‌های غیرمتمرکز در پروتکل‌های مختلف طراحی شده است. در ادامه معرفی ارزهای دیجیتال موفق در زنجیره بلاکچین به معرفی ارز دیجیتال بیت فراست (BFC) و بررسی آینده ارز دیجیتال بیت فراست (BFC) می‌پردازیم.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

ارز دیجیتال بیت فراست (BFC) چیست؟

Bifrost یک پلتفرم میان افزار چند زنجیره‌ای است که توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را در بالای پروتکل‌های مختلف ایجاد کنند. در واقع باید گفت که بی‌فراست محدود به یک بلاکچین نیست ، این شبکه یک محیط جدید ایجاد می‌کند که در آن توسعه دهندگان می‌توانند بهترین پروتکل‌ها را برای ایجاد DApp های قابل مقیاس و انعطاف‌پذیرتر ترکیب کنند.

با بی‌فراست توسعه دهندگان می‌توانند برای چندین پروتکل بلاکچین در یک محیط واحد قراردادهای هوشمند بنویسند. آنها به سادگی زنجیره بلوک هدف را برای هر قسمت از کد انتخاب می‌کنند، سپس Bifrost کد را به صورت یکباره انتقال داده، کامپایل و مستقر می‌کند. توسعه دهندگان همچنین می توانند با دسترسی به پروتکل‌های جدید و بهتر، به راحتی DApps خود را کار کنند و حتی بلاکچین هدف را تغییر دهند.

introducing Bifrost
ارز دیجیتال بیت فراست (BFC)

توکن بیت فراست (BFC)

توکن شبکه بی‌فراستBFC نام دارد که واحد پول اکوسیستم چند زنجیره ای BIFROST است. DApps های این شبکه با پرداخت برای معاملات در بلاکچین‌های هدف خود با BFC توسعه یافته اند. این هزینه به مدیران کانتینر پرداخت می‌شود. کانتینرها، شبیه اپراتورهای گره در شبکه های اصلی ، برای تأیید اطلاعات در بین مجموعه‌های خاص بلاکچین هستند.

آشنایی با مولفه‌های ارز دیجیتال بیت فراست (BFC)

شبکه بی‌فراستدارای چندین مولفه است که امکان ایجاد یک اتصال بی‌وقفه در بین تمام زنجیره‌های بلوک را فراهم می‌کند:

– دستور العمل: برنامه‌ای که زبان برنامه نویسی Bifrost را تعریف می‌کند و کدهای قرارداد هوشمند را با انعطاف‌پذیری سطح کد تضمین شده تولید می‌کند.

– Linker: سیستمی است که کاربر و اجزای Bifrost را به هم متصل می‌کند و عملکرد بی نظیر بالای چندین زنجیره بلوک را تضمین می‌کند.

– سازنده: یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) که یک محیط سفارشی را برای استفاده از مجموعه کامل ویژگی‌های Bifrost ارائه می‌دهد.

– Gourmet: یک محیط تست خودکار برای سرویس Bifrost و توسعه قرارداد هوشمند، با جدیدترین فناوری‌های بلاکچین به روز می‌شود.

– Scan: داشبوردی که نمای کاملی از روند داخلی Bifrost در اختیار شما قرار می‌دهد و ارتباط بین بلاکچین شما را در نمودار نشان می‌دهد.

ویژگی‌های منحصربه فرد شبکه BFC

در این بخش به معرفی ویژگی‌های شبکه بی‌فراست که آن را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز می‌سازد می‌پردازیم.

انعطاف پذیری

برای به حداکثر رساندن پتانسیل فناوری بلاکچین ، انعطاف پذیری برتر که به کاربران امکان انتخاب و ترکیب زنجیره بلوک را می دهد، مورد نیاز است. Bifrost با تمرکز بر این انعطاف پذیری ، توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا بیشترین بهره را از بلاکچین‌ها ببرند.

مقیاس پذیری بیت فراست (BFC)

بی‌فراست با چندین زنجیره بلوک و بدون هیچ لایه انتزاعی اضافی کار می‌کند، بنابراین می‌توانید از ویژگی‌های هر بلاکچین به طور مستقیم استفاده کنید. انعطاف‌پذیری آن شما را قادر می‌سازد بلاکچین‌های مختلف متناسب با نیازهای خود را اعمال کنید.

قابلیت همکاری در بیت فراست (BFC)

با رشد صنعت بلاکچین ، ارزش خدمات بلاک چین قابل همکاری افزایش می‌یابد. در Bifrost، از همان ابتدا می‌توانید خدماتی با امکانات بیشمار برای ترکیب و قابلیت همکاری ایجاد کنید.

مجموعه کامل

Bifrost مجموعه کاملی از ویژگی‌ها را برای توسعه و بهره‌برداری از محصول شما فراهم می‌کند، از جمله IDE ، عملکرد نظارت و خدمات مشتری مانند کیف پول.

آینده ارز دیجیتال بیت فراست (BFC)

BFC واحد پول اکوسیستم چند زنجیره ای Bifrost است. توسعه دهندگان برای استفاده و استفاده از میان افزار چند زنجیره ای برای توسعه و بهره برداری از DApps خود، BFC را پرداخت می‌كنند و در هنگام استفاده از چندین پروتكل بلاكچین، هزینه سوخت را نسبت به استفاده از یك بلاكچین به حداقل می‌رسانند. به طور خاص، آنها ملزم به در نظر گرفتن مقدار مشخصی BFC شده و هزینه‌ها از آن کسر می‌شود.

The-future-of-Bifrost
آینده ارز دیجیتال بیت فراست (BFC)

 

هنگامی که مقدار شرط‌بندی به زیر سطح آستانه رسید، از آنها خواسته می‌شود BFC را خریداری کنند تا دوباره آستانه را برآورده کنند. اولین DApp که توسط Bifrost تأمین می‌شود، پلتفرم چند زنجیره‌ای DeFi و BiFi است.

با استفاده از فناوری چند زنجیره‌ای Bifrost، BiFi می‌تواند مستقیماً به چندین زنجیره بلوکی مانند بیت کوین، Tron و Klaytn متصل شود و بدین ترتیب اکوسیستم DeFi را که در حال حاضر محدود به اتریوم است گسترش دهد.

BiFi رمز اختصاصی خود را خواهد داشت، BIFI ، که برای حکمرانی و همچنین برای پرداخت هزینه‌های استفاده از خدمات DeFi چند زنجیره‌ای استفاده می‌شود. از آنجا که چندین زنجیره BiFi توسط Bifrost تأمین می‌شود، BiFi بصورت دوره‌ای BFC را با BIFI خریداری کرده و به Bifrost پرداخت می‌کند.

توسعه Bifrost همچنان ادامه دارد و ویژگی های بیشتری متناسب با توسعه DeFi DApp و در خدمت توسعه دهندگان چند زنجیره‌ای DeFi در آینده است. وقتی بخش‌های DApp مانند DID ، NFT و Gaming رشد کنند، Bifrost از روز اول به پلتفرم برجسته چند زنجیره ای تبدیل خواهد شد. توسعه دهندگان آینده DApp می توانند ترکیبی از زنجیره های بلوکی را برای ساخت DApp های مقیاس‌پذیرتر با قابلیت همکاری و انعطاف‌پذیر سفارشی کنند و از BFC برای تأمین انرژی آنها استفاده کنند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال نست پروتکل (NEST) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کیمچی (KIMCHI) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سایبرفای (CFi) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید