آینده قیمتی ارز دیجیتال Blocto و بررسی آن
ارز دیجیتال blocto

آینده قیمتی ارز دیجیتال Blocto و بررسی آن

اکثر کیف پول‌های قرارداد هوشمند موجود در بازار نتوانستند مشکل شکاف تجربه کاربر بین برنامه‌های کاربردی عمومی و dApps را برطرف کنند. مسائلی از این قبیل به عنوان مدیریت کلید خصوصی، مکانیسم هزینه Gas، آدرس کیف پول پیچیده هنوز راه پذیرش انبوه را در بین عموم با مشکل مواجه کرده  است. در این راستا ارز دیجیتال Blocto با رویکرد اول تجربه کاربری طراحی شده است و مجهز به چندین ویژگی است تا به حل مشکلات اشاره شده بپردازد.

توضیحاتی درباره ارز دیجیتال Blocto

ارز دیجیتال Blocto یک سرویس کیف پول قرارداد هوشمند یکپارچه زنجیره ای است که هم برای توسعه دهندگان و هم برای کاربران عادی طراحی شده است. این پلتفرم  می خواهد استیمی برای dApps باشد، یک اکوسیستم دی اپس زنجیره ای برای dApps جهت رشد تصاعدی. با Blocto، کاربران می توانند به راحتی و بدون اصطکاک با NFT ها، دارایی های رمزنگاری و برنامه های غیرمتمرکز زنجیره بلوکی خود، در برنامه تلفن همراه تعامل داشته باشند. صرف نظر از اینکه این دارایی‌ها و برنامه‌های کاربردی بر روی کدام بلاکچین ساخته شده‌اند، توسعه‌دهندگان می‌توانند سرویس مربوطه را ادغام کرده و از آن بهره ببرند تا فرآیند نصب یکپارچه ای را ارائه دهند.

ویژگی های پلتفرم

مدیریت وجوه و NFT ها در بلاکچین های مختلف:

بلوکتو اکنون از بلاکچین اتریوم، ترون، فلو و سولانا پشتیبانی می کند. کاربران پلتفرم ارز دیجیتال Blocto می توانند تنها در یک برنامه به dApps و NFT در بلاکچین های مختلف دسترسی داشته باشند که منحنی یادگیری آشنایی با انواع کیف پول ها را حذف می کند.

با چندین بلاک چین بدون نگه داشتن توکن های اصلی آن تعامل داشته باشید:

طراحی کیف پول قرارداد هوشمند Bloctos به کاربران این امکان را می دهد که با برنامه های بلاکچین مختلف در سراسر بلاکچین با Blocto یا BLT تعامل داشته باشند. همچنین از خرید فیات به کریپتو پشتیبانی می کند، که یک نقطه ورود راحت و ایمن برای کاربران است.

ارز دیجیتال blocto
ارز دیجیتال blocto

 

تجربه کاربری قابل تنظیم با مدیریت حساب بدون سیدها:

کاربران Blocto می‌توانند از طریق حساب ایمیل خود وارد شوند، تجربه‌ای بسیار ساده‌تر، به این شکل که با هر برنامه‌ای در App Store و Google Play خود که دانلود می‌کنید، وارد سیستم می‌شوید.

Blocto با  اهداف زیر ساخته شده است:

  • استفاده از dApps را برای کاربران عادی  ساده میکند
  • ساخت dApp های خوب را برای توسعه دهندگان آسان میگرداند
  • برنامه مذکور برای کاهش موانع ورود و بهبود تجربه dApp ها راه اندازی شده است
  • ​Blocto SDK برای کمک به توسعه‌دهندگان برای ساخت برنامه‌های کاربردی عالی با حداقل تلاش ممکن می باشد

بلوکتو (BLT) توکن کاربردی و حاکمیتی این پلتفرم است که به عنوان پایه اکوسیستم و پیوند متقابل بین کیف پول، محصولات ساخت بلوکتو و کاربران آن عمل می کند. 25 درصد از عرضه BLT از طریق استخراج BLT توزیع می شود، به این معنی که اکثریت BLT برای کاربران/توسعه دهندگان فعال تولید می گردد. از آنجایی که BLT هم یک توکن ابزار و هم حاکمیتی است، مکانیسم استخراج موقعیت دارندگان BLT را به عنوان بخشی از بدنه حاکم بر اکوسیستم بلوکتو تقویت می کند.

به دارندگان توکن ارز دیجیتال Blocto هنگام استفاده از محصولات ساخته شده بلوتو مزایا و امتیازات اعطا می شود. همچنین، کاربران می توانند BLT را به عنوان هزینه شبکه خود در بلاکچین های پشتیبانی شده پرداخت کنند. با هر ادغام بلاکچین جدید، این ویژگی خاص برای پذیرش موفقیت آمیز dApps و blockchain های جدید قریب الوقوع است.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

از کجا میتوان ارز دیجیتال Blocto خرید؟

BLT در تعدادی از صرافی‌های رمزنگاری فهرست شده است، برخلاف دیگر ارزهای دیجیتال اصلی، نمی‌توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال، شما همچنان می توانید به راحتی این توکن را با خرید BTC، ETH، USDT، BNB از هر صرافی بزرگ و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد معامله این توکن را می دهد، خریداری کنید.

حال اگر می‌خواهید بدانید که بلوکتو را از کجا میتوانید بخرید، بهترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای معامله آن به شرح زیر هستند:

  • FTX
  •  ZT
  • PancakeSwap (V2)
  • MEXC
  •  AEX

 

کلام پایانی

باتوجه به راه حل هایی که برای مشکلات گفته شده ارائه داده است باید منتظر عملکرد مثبت آن بود که در نتیجه میتواند با استقبال کاربران و تسعه دهندگان مواجه شده و به رشد قیمتی مناسبی دست یابد. اما این پلفرم تازه ابتدای راه است و بهتر است قبل از سرمایه گذاری در آن،بیشتر تحقیق کنید.

 

منابع پیشنهادی:

منبع:

 

دیدگاهتان را بنویسید