آینده قیمت ارز دیجیتال برگر سواپ (BURGUR) و تحلیل آن
Burger-Swap

آینده قیمت ارز دیجیتال برگر سواپ (BURGUR) و تحلیل آن

یکی از ارزهای دیجیتال تازه تاسیس یافته در حوزه کریپتو دیفای، برگر سواپ است، بعد از معرفی ارزهای دجیتال با نام‌های جالب برگرفته از غذا و شیرینی و.. از جمله سوشی، ساشیمی، یامی و … اینک نوبت به برگر سواپ رسیده است که قدم به عرصه ارزهای دیجیتال بگذارد. در این مقاله به معرفی ارز دیجیتال برگر سواپ (BURGUR) و چشم‌اندازهای این رمز ارز (BURGUR) می پردازیم.

آشنایی با ارز دیجیتال برگر سواپ (BURGUR)

پلتفرم برگر سواپ Burger Swap یک صرافی غیر متمرکز در حوزه دیفای و بر بستر بایننس اسمارت چین است، این شبکه در مدت زمان محدودی توانسته سرمایه زیادی را به خود جذب کند. برگر سواپ با نماد اختصاری BURGER یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 66 میلیون دلار که در رتبه 562 بازار قرار داشته و سهم نسبتا کمی از کل بازار ارز های دیجیتالی را در اختیار دارد.

introduction-burger-swap
ارز دیجیتال برگر سواپ (BURGUR)

 

در واقع باید گفت که به نظر می‌رسد ظهور جنون آمیز ارزهای دیجیتال در حوزه دیفای کاهش نیافته است و پس از معرفی پلتفرم‌هایی مثل یونی سواپ (Uniswap)، سوشی سواپ (Sushiswap) و ساشیمی سواپ (Sashimiswap) روی بلاک چین اتریوم، ادامه این روند روی اسمارت چین بایننس (BSC) در حال شکل‌گیری است.

Uniswap-cryptocurrency
یونی سواپ (Uniswap)

چندی پیش صرافی ارز دیجیتال بایننس اعلام کرد که 100 میلیون دلار برای جذب توسعه‌دهندگان و پروژه‌های جدید به بلاک چین اختصاصی و جدید Binance به نام “زنجیره هوشمند بایننس” اختصاص داده است. مدت زمانی بعد از انتشار این اطلاعیه پلتفرم برگر سواپ (BurgerSwap) روی این زنجیره ظهور کرد و باعث شد تا سیستم مالی غیر متمرکز بر بستر BSC برای پیشرفت و توسعه سریع یک گام بزرگ برداشته باشد.

با یک بررسی سریع می‌توان متوجه شد که پلتفرم برگر سواپ در مدت زمان کوتاهی بعد از ظهور توانسته است توجهات زیادی را به خود جلب کرده و در همین مدت کوتاه به یک موفقیت بزرگ دست پیدا کرده و توانسته است در صدر پلتفرم‌های DeFi فعال بر بستر اسمارت چین بایننس از نظر تعداد تراکنش‌ها قرار بگیرد.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

ویژگی‌های شبکه برگر سواپ

پروتکل برگر سواپ با ادعای این که نسخه بهبود یافته و بهتر یونی سواپ است، قدم به عرصه فعالیت گذاشت، همین ادعا کمک کرد که طی یک روز بیش از 12 میلیون واحد ارز دیجیتال BNB معادل 400 میلیون دلار نقدینگی را به استخرهای خود جذب کند.

باید اضافه کنیم که پلتفرم برگر سواپ بر بستر اسمارت چین بایننس فعال است، ارز اصلی این استخرها نیز بایننس کوین بوده و در آن توکن‌ها بر اساس استاندارد BEP2 هستند. بر خلاف اتریوم و توکن ERC20، تراکنش‌های بر بستر BEP2 دارای کارمزد پایین و سرعت انجام بسیار بالایی هستند و همین امر می‌تواند برتری آنها برای استفاده توسط ییلد فارمرها را تضمین کرده و آن را به یک گزینه مناسب تبدیل کند.

نوعی بازارساز خودکار و صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که از فرمول های ریاضی و تئوری گیم برای قیمت گذاری دارایی ها استفاده می کند. Burger Swap یک AMM غیرمتمرکز در شبکه BSC است.

Burger Swap Bridge این توانایی را دارد که کوین ها را از استاندارد ERC-20 شبکه اتریوم (ETH) به استاندارد BEP-20 BSC  و بالعکس  با هزینه‌های کم مبادله کند. این امر به کاربران اتریوم اجازه می دهد تا به طور یکپارچه به شبکه BSC انتقال یابند و از هزینه های کم تراکنش و زمان بلوک سریع آن لذت ببرند.

Burger Swap به عنوان یک مبادله دموکراتیک و غیرمتمرکز با حاکمیت اجباری طراحی شده است. دارندگان توکن BURGER می‌توانند به تغییر پارامترهای مبادله مانند کارمزد معاملات، سرعت استخراج، پاداش‌های سهام و موارد دیگر رأی دهند.

همه توکن های موجود در Burger Swap دارای یک جفت معاملاتی BNB و BURGER هستند. جفت BURGER برای تولید نقدینگی برای توکن BURGER استفاده می شود و BNB توکن اصلی شبکه BSC است.

زمانی که پروژه جدیدی می‌خواهد در Burger Swap فهرست شود، صرافی آن را با هزینه‌ای درج می‌کند و به جامعه مربوطه اجازه می‌دهد تا فهرست را از طریق رأی‌گیری تأیید یا رد کند. تمام هزینه های فهرست به یک استخر اضافه می شود و بین دارندگان BURGER که حداقل یک بار در هفته در رای گیری شرکت می کنند به اشتراک گذاشته می شود.

burger ارز دیجیتال
burger ارز دیجیتال

Burger Swap از فرآیند رأی گیری برای جلوگیری از فهرست شدن پروژه های توکن مشکوک استفاده می کند. این کار بر روی زنجیره هوشمند Binance اجرا می شود و امنیت از این طریق تامین می گردد.

BurgerSwap به کاربران این امکان را می دهد که دارایی های خود را به سایر گیرندگان علاقه مند قرض دهند. کاری که پروتکل انجام می دهد این است که تمام دارایی هایی را که برای وام تعیین شده اند جمع می کند، سپس سایر کاربران پلتفرم می توانند با میزان بهره خاصی از آنها استفاده کنند. سپس تمام سود وصول شده از وام های اعطایی از طریق استخر به نسبت مبلغ سپرده آنها بین مشارکت کنندگان توزیع می شود.

سهامداران توکن های BURGER جامعه ای را تشکیل می دهند که پروتکل را اداره می کند. این به این معنی است که آنها توانایی ارائه و تایید پیشنهادات مربوط به پارامترهای پلتفرم مانند کارمزد تراکنش و پاداش بلوک و غیره را دارند. اگر پیشنهادی که یک سهامدار به آن رای داده به تصویب برسد، در ازای آن مشوق هایی نیز دریافت خواهند کرد.

ارائه‌دهندگان نقدینگی هنگام واریز دارایی‌ها به استخرهای نقدینگی، توکن‌های BLP را دریافت می‌کنند. توکن‌های BLP نیز به نوبه خود می‌توانند در فارم های برگر شریک شوند. هر زمان که کاربر بخواهد می تواند آنها را از حالت استیک شده،خارج کند.

نگاهی به پلتفرم برگر سواپ

یکی از نقاط قوت پلتفرم برگر سواپ آن است که توسعه دهندگان این پلتفرم بر خلاف سوشی سواپ شناخته شده هستند. بر اساس توئیتر این پلتفرم، آقایان مهمت سبیر (Mehmet Sabir Kiraz) و سولیمان کارداس (Suleyman Kardas) توسعه‌دهندگان اصلی برگر سواپ هستند.

کارشناسان بسیاری عقیده دارند که پروتکل برگر سواپ دلیل اصلی رشد قیمت ارزهای دیجیتال در بایننس کوین است، در ماه های اخیر روند خرید بایننس کوین و انتقال آن به برگر سواپ بسیار سریع بوده که حاصل آن نیز رشد قیمت ارز BNB را به همراه داشته است.

بعد از این که یونی سواپ توانست انقلابی را در صنعت دیفای به پا کند، پروژه‌های دیگری سعی کردند که راه آن را دنبال کنند، یکی از این پروژه‌ها برگر سواپ (BurgerSwap) است. با وجود این که سوشی سواپ به ارائه دهندگان نقدینگی در پلتفرم پاداش می‌دهد نقدی که به آن وارد است این مسئله است که حاکمیت آن کاملا به دست کاربران نیست و یک پروتکل دموکراتیک محسوب نمی‌شود، ضمن این که دارای پاداش‌های کمتری نسبت به سایرین است، اما برگر سواپ تقریبا در دسترس همه قرار خواهد داشت.

در حقیقت پروتکل برگر سواپ یک فضای دموکراسی برای همه کاربران ایجاد می‌کند، در آن تمام پارامترها مستقیما توسط کاربران تعیین می شود، ضمن این که رای گیری ها و پاداش‌هایی که به همراه دارند از جمله نقاط قوت این پلتفرم محسوب می‌شود.

آینده  برگر سواپ (BURGUR)

می‌توان گفت برگر سواپ نخستین پروتکل با این مشخصات است که روی زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) که خود یک زنجیره تازه تاسیس محسوب می شود، راه‌اندازی شد. این پروژه خیلی زود توسط برخی از کاربران سوشی سواپ مورد توجه قرار گرفت و توکن آن برای مبادله با بایننس کوین (BNB) در دسترس قرار گرفت.

به محض راه اندازی برگر سواپ قیمت BNB هم در همان ساعت های ابتدایی 33 درصد رشد کرد سروصدای زیادی در بازار ارزهای دیجیتال به پا کرد و این شایعه قوت گرفت که مدیرعامل بایننس، یعنی چانپنگ ژائو (Changpeng Zhao) ممکن است یکی از حامیان اصلی پروژه برگر سواپ باشد.

The-Future-of-Burger-Swap
آینده ارز دیجیتال برگر سواپ (BURGUR)

 

اگر بخواهیم نگاهی دقیق و آینده نگرانه به این پروتکل داشته باشیم باید گفت می‌تواند یکی از بهترین‌ها در زنجیره هوشمند بایننس باشد، برگر سواپ از همان ابتدای تولد تا کنون قدم های خود را حساب شده و دقیق برداشته است و به نظر می‌رسد برای رسیدن به اهداف خود زمان بندی و برنامه دقیقی داشته باشد. برای مشاهده روند قیمتی روزانه این رمزارز می توانید به لینک “Burger Swap Price” مراجعه کنید.

از کجا می توان برگر سوآپ (BURGER) خرید؟

برگر سوآپ (BURGER) در صرافی های زیر قابل معامله است:

  • Binance
  • Hoo
  • MXC.COM
  • PancakeSwap
  • BurgerSwap

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال NXT و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سوکو (SUKU) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

منبع:

BURGER

دیدگاهتان را بنویسید