آینده قیمت ارز دیجیتال سلو (CELO) و تحلیل آن
CELO

آینده قیمت ارز دیجیتال سلو (CELO) و تحلیل آن

CELO یک ابزار سودمند است که شبکه Celo را مورد پوشش خود قرار می‌دهد. در واقع سلو یک پروژه DeFi است که به منظور بهبود تجربه کاربر برای انتقال ارز دیجیتال، به ویژه در تلفن همراه اختصاص داده شده است. Celo با بلاکچین مستقل خود کار می‌کند که در آوریل 2020 ساخته شده است. ارز دیجیتال سلو (CELO)، ارزی است که امروز قصد بررسی و تحلیل آینده ارز دیجیتال سلو (CELO) را داریم.

Celo از شماره تلفن شما به عنوان کلید عمومی‌کیف پول شما استفاده می‌کند تا ارسال پول به مخاطبین تلفن شما را آسان کند. میلیاردها کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان وجود دارد، اما تنها بخش کوچکی از این افراد از ارز دیجیتال استفاده می‌کنند. این پلتفرم با ارز اختصاصی خود یعنی CELO امکان جابه‌جایی پول را به کمک تلفن همراه افراد فراهم می‌کند.

چه کسانی بنیانگذار ارز دیجیتال سلو (CELO)هستند؟

سلو در اصل توسط تیمی‌متشکل از شرکت‌ها، نهادها و دانشگاه‌های MIT، استنفورد، گوگل، اسکوئر، سیرکل، ویزا، گو ددی، بانک جهانی، بانک فدرال رزرو، دانشگاه‌هاروارد، دانشکده حقوق دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه کمبریج، وزارت دادگستری ایالات متحده، بانک تاسیس شده است.

همچنین نهادهای جداگانه‌ای برای ارتقا و حفظ Celo در نظر گرفته شده اند. در واقع مجموعه سلو یک موسسه غیرانتفاعی است که همراه با شبکه اصلی راه اندازی شده است، در واقع این همبستگی در شبکه سلو چیزی است که این شرکت به عنوان “اکوسیستم سازمان‌های همسو با مأموریت یکسان” توصیف می‌کند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

در بسیاری از کشورها، فرصت‌های بانکی و مالی اقواگرایانه قابل اعتماد وجود ندارند. باید گفت در این کشورها بلاکچین است که میزبان قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز است که به کاربرانش امکان دسترسی به امکانات مالی غیرمتمرکز (DeFi) را می‌دهد.

ارز دیجیتال سلو (CELO) چگونه کار می‌کند؟

Celo از خانواده در حال رشد پایدارcUSD و cEUR پشتیبانی می‌کند، که به ترتیب از طریق ارزش به دلار و یورو متصل می‌شوند. کیف پول Celo با این کار به کاربر اجازه می‌دهد تا از شماره تلفن خود به عنوان کلید عمومی‌حساب خود استفاده کند و در نتیجه، با “ارسال پیامک” به یک شماره گیرنده، ارز را به راحتی منتقل کند.

introduction celo
ارز دیجیتال سلو (CELO)

 

این طرح نه تنها برای افرادی که سرعت در استفاده از ارز دیجیتال را ندارند (که، بیایید صادقانه بگوییم، اکثر مردم) مناسب است، بلکه همچنین برای کسانی که به دلایلی نمی‌توانند از روش‌های مرسوم تر برای انتقال پول استفاده کنند، مناسب است. در واقع باید گفت این یک راه حل عالی برای افرادی است که اصلاً حساب بانکی ندارند (تعداد آنها ممکن است به 1،7 میلیارد نفر در سراسر جهان برسد).

آینده ارز دیجیتال سلو (CELO)

ارز دیجیتال CELO در ماه مه سال 2020 وارد بازار شد تا شگفتی همگان را به همراه داشته باشد. در ابتدا از 2.5 دلار به 1.5 دلار کاهش یافت، اما پس از آن با قیمت 1.8 دلار برای دو ماه بعد تثبیت شد. در اواخر تابستان 2020، با افزایش اقبال عمومی‌به DeFi، قیمت CELO تقریبا به 4.5 دلار افزایش یافت. بعد از آن این روند شیب نزولی به دنبال داشت، اما خیلی شیب دار نبود و تا ژانویه 2021، CELO بیشتر در سطح قبلی 1.7 – 1.8 دلار معامله می‌شد. با ادامه روند کلی، CELO سال جدید 2021 را با یک رشد عجیب آغاز کرد و در 21 آوریل به بالاترین رقم خود یعنی 7.24 دلار رسید.

قیمت در اواسط ماه مه کاهش یافت، که احتمالاً به علت عدم اطمینان کافی برای سرمایه گذاران بوده است. پس از آن، پروژه نه تنها به خوبی کار کرد، بلکه اعلامیه‌های هیجان انگیزی داشت، به عنوان مثال، تایید حمایت از Andreessen Horowitz یا همکاری جدید با Opera. که کمک کرد قیمت CELO در اواخر ماه ژوئن به سطح 4.7 دلار برسد. با این حال طبق پیش بینی‌ها ممکن است ارز سلو در حال سقوط دیگری باشد، اما هنوز در مورد آینده نزدیک آن اطمینانی وجود ندارد.

The future of CELO
آینده ارز دیجیتال سلو (CELO)

 

با وجود این واقعیت که تجزیه و تحلیل فنی 100٪ دقیق برای ارز دیجیتال Celo به سختی امکان پذیر است اما می‌توان چند مدل پیش بینی را برای آن متصور بود.

پیش بینی شماره یک تحلیل توسط WalletInvestor: برای سالهای 2021، 2023، 2025

طبق گفته WalletInvestor، قیمت سلو در یک سال از 3.187 دلار به 5.637 دلار خواهد رسید وCELO را به یک سرمایه گذاری عالی تبدیل می‌کند. پتانسیل درآمد بلند مدت 76.87٪ است. قیمت پیش بینی شده برای پایان سال 2026 14.720 دلار است.

پیش بینی شماره 2 تحلیل توسط DigitalCoin: برای سالهای 2021، 2022، 2023، 2025

در تحلیل DigitalCoin، قیمت رمز ارز Celo در 5 سال آینده با شروع از 3.15798 دلار تا قیمت 11.3014703 دلار افزایش خواهد یافت. تا سال 2022 به 5.1286052 دلار می‌رسد و رشد خود را در سالهای 2023-2024 ادامه می‌دهد. بر اساس این پیش بینی، Celo یک سرمایه گذاری بلند مدت سودآور است.

CELO اخیراً به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما این اصلاح را می‌توان به عنوان یک مرحله برای پرش این ارز در نظر گرفت. همکاری اپرا و سلو یک گام بسیار مهم برای ارز دیجیتال سلو است، زیرا به آرامی‌سفر خود را برای تبدیل شدن به یک کوین با دسترسی راحت آغاز می‌کند. Opera یک مرورگر نسبتاً کوچک است، اما هنوز بیش از 380 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که ممکن است شروع به استفاده از Celo کنند و این می‌تواند در قیمت سلو تاثیر ویژه‌ای داشته باشد.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال ویوز (WAVES) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال پنکیک سواپ (Cake) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سلسیوس (CEL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال RUNE) THORChain) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سوشی سواپ (SUSHI) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال بیت تورنت (BTT) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید