آینده قیمت ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) و تحلیل آن
chiliz

آینده قیمت ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) و تحلیل آن

در این مطلب به معرفی ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) و بررسی آینده ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) می پردازیم. همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر انواع مختلفی از ارزهای دیجیتال وجود دارند که هر یک برای اهدافی خاص، ایجاد و عرضه شده‌اند. بسیاری از کاربران با استفاده از این ارزهای دیجیتالی به کسب درآمد و سود دست می‌یابند. در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از این ارزهای دیجیتالی بپردازیم که کاربران می‌توانند با استفاده از آن، علاوه بر جمع آوری توکن، سرگرم شوند و تفریح کنند. این ارز دیجیتالی، چیلیز نام دارد.

معرفی ارز دیجیتال چیلیز (CHZ)

همان‌طور که گفته شد چیلیز chiliz نام یک ارز دیجیتالی است که با علامت اختصاری CHZ به نمایش در می‌آید. این ارز دیجیتالی بر بستر بلاک چین اتریوم ERC20 و هم‌چنین بایننس چین BEP2 قرار دارد و برای امور ورزشی الکترونیکی ساخته شده است. چیلیز از الگوریتم اثبات اعتبار پیروی می‌کند. در حقیقت می‌توان گفت چیلیز، توکن خود را بر بستر بلاکچین اتریوم بنا کرده است تا از این طریق بتواند از مکانیزم اجماع اثبات اعتبار برای راه اندازی زنجیره خود بهره برداری نماید.

هدف اساسی از طراحی پروژه چیلیز، این است که بتواند مشارکت بیشتر هواداران ورزشی را به دست آورد. برای دستیابی به این منظور، توسعه دهندگان این رمز ارز، نوعی پلتفرم را نیز طراحی کرده‌اند که سوشیوس دات کام نام دارد. طراحی این پلتفرم سبب شده تا توسعه دهندگان این ارز دیجیتالی بتوانند حمایت بسیاری از گیمرها را در سراسر جهان به دست آورند. از طرف دیگر با طراحی این پلتفرم تعداد هواداران ورزشی این پروژه بسیار زیاد شده است.

 

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

ویژگی‌های ارز دیجیتال چیلیز (CHZ)

یکی از ویژگی‌های جالب توجه پلتفرم چیلیز، هواداران این پروژه هستند. در حقیقت در طراحی پلتفرم چیلیز هواداران مانند تماشاگران مسابقات ورزشی در نظر گرفته شده‌اند. با این تفاوت که این دسته از کاربران می‌توانند با بازیکنان و افراد صاحب نفوذ در باشگاه ورزشی مورد نظر، در ارتباط و تعامل قرار بگیرند. از طرف دیگر آن‌ها می‌توانند از طریق این پلتفرم در تصمیم گیری‌های باشگاه ورزشی محبوب خود، دخالت داشته باشند. هم‌چنین آن‌ها خواهند توانست در پلتفرم چیلیز پاداش و تشویق‌هایی را نیز به دست آورند.

این پاداش و تشویق‌ها از طریق رای دادن در پلتفرم به دست می‌آید. رای هر یک از کاربران می‌تواند در تصمیم گیری‌های باشگاه اثر گذار باشد. هواداران در این پلتفرم همچ‌نین می‌توانند طرح تجاری باشگاه، بنر بازی و نام زمین را نیز انتخاب نمایند.

این پلتفرم با توجه به قابلیت‌هایی که دارد توانسته مشارکت بسیاری از باشگاه‌های ورزشی فوتبال معروف در سطح اروپا را جلب نماید. از جمله این باشگاه‌ها می‌توان یوونتوس، بارسلونا، آس رم، پاری سن ژرمن و… را نام برد. از طرف دیگر پلتفرم چیلیز تا کنون توانسته با بزرگ‌ترین کمپانی ورزش‌های رزمی مختلط مشارکت کند. این پلتفرم دارای این قابلیت است که بتواند هواداران باشگاه‌های مختلف را به یکدیگر متصل نماید.

آینده ارز دیجیتال چیلیز (CHZ)

توکن و ارز دیجیتال چیلیز از زمان ارائه تا کنون، با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه بوده است. اما به طور کلی می‌توان گفت آینده این ارز دیجیتالی به طرح‌های توسعه‌ای آن وابسته است. چراکه چیلیز اعلام کرده است که قصد دارد کسب و کار خود را به کشور امریکا بکشاند و از طرف دیگر قصد همکاری با لیگ‌های محلی و تیم‌های ورزشی در ایالت نیویورک را دارد. بنابراین چنانچه چیلیز بتواند تیم‌های آمریکایی را نیز با خود همراه کند و آن‌ها را ترغیب نماید تا از پلتفرم چیلیز بهره برداری نمایند افزایش قیمت آن اتفاق خواهد افتاد.

The-future-of-chiliz-token
آینده ارز دیجیتال چیلیز (CHZ)

نتیجه گیری

همان‌طور که گفته شد چیلیز پلتفرمی سرگرمی و ورزشی است که در سال 2018 عرضه شده است. در حقیقت می‌توان گفت این پروژه از فناوری پیشرفته بلاک چین در ورزش و سرگرمی استفاده می‌کند. شرکت توسعه دهنده چیلیز در حال حاضر با بسیاری از باشگاه‌های شناخته شده فوتبال اروپا و هم‌چنین صرافی بایننس همکاری می‌کند. علاوه بر آن، پروژه چیلیز تا کنون توانسته با 23 نهاد فعال در حوزه ورزش‌های الکترونیکی تفاهم نامه همکاری و مشارکت امضا کند تا از این طریق بتواند به عرضه توکن‌های هواداری در اقصی نقاط جهان بپردازد.

چیلیز در سال 2020 با باشگاه بارسلونا و سازمان برگزاری مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی وارد مذاکره شد و به مشارکت با این سازمان‌ها اقدام کرد. همان‌طور که می‌دانید باشگاه بارسلونا از ستاره‌های بزرگی تشکیل شده است و به دلیل وجود این ستاره‌ها، طرفداران بسیاری زیادی هم دارد. از طرف دیگر سازمان هنرهای رزمی ترکیبی هم در این سال‌ها محبوبیت زیادی را کسب کرده است. بنابر این دلائل در حال حاضر توکن‌های هواداری نیز برای این پروژه ایجاد شده است.

این توکن‌ها دارای این قابلیت هستند که کاربران بتوانند آن‌ها را به راحتی در صرافی‌ها نقد کنند. این عامل می‌تواند روند قیمتی توکن چیلیز را صعودی کند و آینده آن را نیز تحت تاثیر قرار دهد. از طرف دیگر پروژه چیلیز، پروژه‌ای مبتنی بر ورزش و سرگرمی است. همین عامل نیز می‌تواند باعث شود تا افراد زیادی برای رها شدن از دغدغه‌های زندگی در زمان حاضر، به سمت استفاده از این پلتفرم روی بیاورند. بنابراین می‌توان گفت آینده‌ای روشن در انتظار پروژه چیلیز است.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال DG) decentral games) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال ایر سواپ (AST) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال XYO و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال مووی بلاک (MBL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال FXF) finxflo) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید