آینده قیمتی ارز دیجیتال Clearpool و بررسی آن
ارز دیجیتال Clearpool

آینده قیمتی ارز دیجیتال Clearpool و بررسی آن

در این مقاله قصد داریم تا با یکی دیگر از پروژه های حوزه مالی کریپتو که بر بستر ارز دیجیتال Clearpool معرفی شده است آشنا شویم و به بررسی آن بپردازیم.در ادامه با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال Clearpool چیست؟

ارز دیجیتال Clearpool یک اکوسیستم غیرمتمرکز بازار سرمایه است که در آن وام گیرندگان نهادی می توانند مستقیماً از اکوسیستم DeFi به وام های بدون تضمین دسترسی داشته باشند. Clearpool یک مدل پویا را معرفی می کند که توسط نیروهای عرضه و تقاضا در بازار هدایت می شود و بر بستر اتریوم راه اندازی شده است. ارائه‌دهندگان نقدینگی در Clearpool می‌توانند بازدهی جذابی با نرخ بهره استخری با پاداش‌های LP اضافی که در CPOOL پرداخت می‌شودبه دست آورند. توکن‌های Clearpool LP که cpTokens نامیده می‌شوند، بلوک‌های ساختاری برای سیستم اعتبار توکن‌شده هستند که قابلیت‌های مدیریت ریسک و پوشش ریسک را برای Clearpool LP فراهم می‌کنند.

ارز دیجیتال Clearpool
ارز دیجیتال Clearpool

بنیانگذاران Clearpool چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال Clearpool زاییده افکار رابرت آلکورن و السیو کواگلینی است که قبلاً در یک بانک باه همکاربودند و هر دو تجربه زیادی در رهبری پروژه‌ها و شرکت‌های ارزهای دیجیتال دارند.

تیم مدیریت Clearpool متشکل از متخصصان بسیار با تجربه از زمینه های مالی سنتی، فین تک، استارتاپ مصرف کننده و فناوری بلاکچین است.

رابرت آلکورن، CFA – مدیرعامل

او بیش از 20 سال تجربه تجاری – 12 سال تجربه در بازارهای مالی جهانی – تخصص در بازارهای سرمایه، مدیریت نقدینگی و وثیقه و تجارت وثیقه دارنده منشور CFA و فارغ التحصیل MIT Fintech Future Commerce. پذیرنده اولیه بیت کوین و ارز دیجیتال را در کارنامه خود دارد.

 

Jakob Kronbichler – CCO

وی سابقه راه‌اندازی و مقیاس‌بندی استارت‌آپ‌های مختلف برای Rocket Internet در چندین کشور ، کارشناس توسعه کسب‌وکار و استراتژی ورود به بازار – تجربه در اعطای وام‌های جایگزین در حین مدیریت در Aspire، Neobank تجاری پیشرو SEA را دارد.

Pavel Ivanov – CTO

پاول توسعه دهنده بلاکچین با 11 سال تجربه است،همچنین 5 سال تجربه تیم های پیشرو در زمینه های مختلف فناوری را در کارنامه خود دارد.بعلاوه او چندین بار برنده مسابقات هکاتون بوده است، از جمله ان ها میتوان به  ETH Waterloo 2017 و 2018 اشاره کرد.

ویژگی های ارز دیجیتال Clearpool

همانطور که موسسات بیشتری متوجه مزایای مالی غیرمتمرکز می‌شوند، پلتفرم ارز دیجیتال Clearpool معماری جدیدی را برای تسهیل جریان‌های 120 تریلیون دلاری بازارهای سرمایه سنتی و اکوسیستم رو به رشد DeFi ارائه می‌کند.

CPOOL Token – CPOOL ابزار و توکن حاکمیتی برای پروتکل Clearpool است. دارندگان CPOOL به لیست سفید وام گیرندگان جدید رأی خواهند داد، فرآیندی که شرکت کنندگان را واجد شرایط دریافت CPOOL اضافی از طریق یک طرح پاداش تشویقی می کند.همچنین در شرط بندی CPOOL یک اقدام ضروری برای وام گیرندگان خواهد بود، که باید مقداری از CPOOL را برای دسترسی به ناحیه پروتکل که در آن می توانند پیشنهادی برای قرار گرفتن در لیست سفید ارائه دهند، استیک کنند.

ارائه دهندگان نقدینگی پاداش های اضافی CPOOL دریافت می کنند و نرخ بهره استخر را تا سطوح جذابی افزایش می دهند.  Clearpool یک برنامه بازخرید را اعلام خواهد کرد، که در آن سهمی از درآمد پروتکل برای خرید CPOOL در بازار آزاد استفاده خواهد شد تا استخرهای پاداش دائمی حفظ شود.

Clearpool توکن خود را در 28 آوریل 2021 با عرضه ثابت 1 میلیارد توکن CPOOL ایجاد و راه اندازی کرد. عرضه اولیه توکن های در گردش 41,375,000 CPOOL است.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

چگونه ارز دیجیتال Clearpool بخریم؟

اگر می‌خواهید بدانید از کجا می‌توانید ارز دیجیتال Clearpool بخرید، بهترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای معامله آن در زیر لیست شده است:

  • KuCoin
  • Gate.io
  • ZT
  • Uniswap (V3)
  • Hoo

کلام پایانی

پلتفرم مذکور هنوز در ابتدای راه است و نمیتوان با اطمینان گفت که آیا گزینه خوبی برای خرید و سرمایه گذاری است یا خیر،به همین جهت بهتر است قبل از هرگونه اقدام اشنایی بیشتری با این پروژه جدید داشته باشید.اما باتوجه به مواردی که شرکت سازنده اعلام کرده است میتواند در صورت تحقق،رشد قیمتی و آینده خوبی را در پیش داشته باشد.

منابع پیشنهادی:

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید