آینده قیمت ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک (CFX) و تحلیل آن
conflux-network

آینده قیمت ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک (CFX) و تحلیل آن

اگرچه بازار ارزهای دیجیتال یا رمز ارزها یک بازار پرسود است اما شناخت دقیق ارزهای موجود در این بازار فاکتور اصلی موفقیت شما در زمینه معاملات رمز ارزها خواهد بود. در این مقاله به معرفی ویژگی‌های کانفلاکس نتورک (CFX) پرداخته و آینده ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک (CFX) را خواهیم پرداخت.

ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک (CFX) چیست؟

کانفلاکس نتورک یک زمینه فعال از فناوری است که تلاش می کند برخی از محدودیت‌های مقیاس پذیری بلاکچین‌هایی چون اتریوم و بیت کوین را از میان بردارد، در کنار کانفلاکس ارزهای دیجیتال دیگری چون Dfinity، Hasgraph ،Zilliqa و Algorand نیز از دیگر پروژه‌های فعال در این زمینه هستند. یک بررسی اجمالی کافی است تا به این نتیجه برسید که ایده‌های موجود در پروژه کانفلاکس نتورک شباهت زیادی به این پروژه‌ها دارد، اما باید گفت که در مجموع کانفلاکس است که به مدل اجماع ناکاموتو در این زمینه وفادار مانده است.

در واقع از نظر مفهومی کانفلاکس قصد دارد با تولید توالی موسوم به ناکاموتور برای تولید یک بلوک ناگهانی به شبکه امکان ایجاد تعداد دلخواه بلوک‌های همزمان بدون از بین بردن تغییر ناپذیری بلاکچین را می بخشد. به لحاظ فنی این امکان می‌تواند پردازش همزمان حجم بالایی از تراکنش ها را در چند ثانیه ممکن سازد. کانفلاکس به شکل هنرمندانه‌ای چندین تکنیک معروف علوم کامپیوتر را برای رسیدن به این هدف ترکیب کرده است.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

در پروژه کانفلاکس تمام بلوک های فورک توسط گراف درختی نگهداری می‌شوند. این مسئله باعث می شود توان کالی سیستم بهبود پیدا کند و با توجه به امنیت مناسب مقیاس پذیری را توسعه می‌بخشد. اما مشکل توالی کلی کلیه معاملات، پردازش توپولوژی پیچیده Tree Graph، مشکل انگیزه‌های تولید بلوک و چگونگی کاهش معاملات تکراری، این شبکه باید توسط متخصصان فنی برطرف شود.

عملکرد ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک (CFX)

کانفلاکس نتورک با هدف گرفتن بلاکچین های مبتنی بر الگوریتم اثابت کار غیر متمرکز، مقیاس پذیر و دارای اپلیکیشن هوشمند توانسته است سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کند. شرکت‌های بزرگی چون Sequoia China، Metastable، IMO Ventures و شرکت بزرگ فناوری چینی از جمله شرکت های حامی پروژه کانفلاکس نتورک هستند. آنچه باعث تمایز عملکرد کانفلاکس نتورک در زمینه توسعه اپلیکیشن های متمرکز می‌سازد، حرکت این ارز دیجیتال بر خلاف جریان تکنولوژی رایج در این زمینه است که در آن همه روش‌های بلاکچین بر استفاده از گزینه‌های اثبات کار تاکید می‌کنند.

استفاده از ساختار DAG در الگوریتم اثبات کار، باعث شده است که کانفلاکس مدعی حل مسائل مربوط به مقیاس پذیری با پردازش تراکنش های بیشتر در ثانیه نسبت به تاییدیه باشد. به نظر می‌رسد که کانفلاکس توانسته است در این عرصه هم توجه ابرقدرت ها را به خود جلب کند و هم گام‌های اساسی در صنعت کامپیوتر چین برداشته است.

مهترین ویژگی ارز دیجیتال CFX) Conflux Network)

وجه تمایز ارز دیجیتال Conflux Network نسبت به سایر ارزهای موجود دراین عرصه استفاده از ساختار DAG است که کانفلاکس از آن برای مقیاس دهی و سرعت بخشیدن و سهولت تراکنش‌ها روی پروتکل خود استفاده می کند. کانفلوکس چند بلوک همزمان را از طریق شبکه DAG خود در بلاک‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. پروتکل کانفلوکس برخلاف بلاکچین‌‌های سنتی، اطلاعات مربوط به نوع رابطه بین بلوک‌‌ها و روابط پیش‌‌از تولید که ساختاری مانند DAG پروتکل بلاکچین را به وجود می‌‌آورند ذخیره می‌‌کند.

آینده ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک (CFX)

توجه به عملکرد کانفلاکس در زمینه غیرمتمرکز سازی و مقیاس پذیری بلاکچین و توانایی او در همراه ساختن شرکت های بزرگ برای جذب سرمایه به نظر می‌رسد اگر کانفلاکس موفق به پیاده‌سازی صحیح راهبردهای خود در آینده باشد می تواند آینده درخشانی را در میان صدها ارز جدید داشته باشد. در حال حاضر کانفلاکس نتورک رتبه 98 بازار کریپتوکارنسی را به خود اختصاص داده است که به نظر می‌رسد این رتبه به زودی ارتقاء می‌یابد.

the-future-Conflux-Network
آینده ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک (CFX)

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال لئو (LEO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال تتا فیول (TFUEL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال REV) Revain) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال زیلیکا (ZIL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال دسنترالند (MANA) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید