آینده قیمت ارز دیجیتال کریپتو (CRO) و تحلیل آن
Crypto.com

آینده قیمت ارز دیجیتال کریپتو (CRO) و تحلیل آن

در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال کریپتو (CRO) و بررسی آینده ارز دیجیتال کریپتو (CRO) بپردازیم. با ما همراه باشید.

CRO رمز بومی پلت فرم Crypto.com است. البته این رمز در ابتدا در قالب رمزهای ERC-20 ساخته شد و بر مبنای بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کرد. اما Crypto.com اکنون خود اقدام به راه اندازی بلاکچین منبع باز و عمومی کرده است. Crypto.com به وسیله‌ی این بلاکچین ابزار سفارشی Token Migration Web را در اختیار کاربران می‌گذارد که به وسیله‌ی آن می‌توان توکن‌های ERC-20 فعلی خود را به زنجیره جدید منتقل کرد.

آشنایی با ارز دیجیتال کریپتو (CRO)

کوین CRO نشانه‌ی این بلاکچین است که مجموعه کاملی از خدماتی را ارائه می‌دهد که توسط Crypto.com تأمین شده است. CRO به Crypto.com قدرت داره و به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از گزینه‌های موجود و با پرداخت هزینه‌ی بیشتر معامله کنند. CRO نقش ارز واسطه‌ای را بازی‌ می‌کند و این امکان را می‌دهد تا با هزینه بسیار کمتر به ارز فیات تبدیل شوند.

Crypto.com در پی آن است که روشی اقتصادی و قابل دستیابی ارائه دهد تا به کمک آن کاربران بتوانند هزینه خریدهای آنلاین را پرداخت کنند. این شبکه در نظر دارد بتواند برای مشکل مقیاس پذیری بیت کوین نیز راه حلی ارائه دهد.

introducing-crypto-com
آشنایی با ارز دیجیتال کریپتو (CRO)

 

مقیاس بندی مشکل اساسی بیت کوین است که مانع از ترکیب بلاکچین‌ها می‌شود. مقیاس پذیری به معنی این است که بلاکچین بتواند در مقابل حجم زیاد معاملات انجام شده کارآیی داشته باشد.

در صورتی که بلاکچین قابلیت مقیاس پذیری نداشته باشد، کاربران با درخواست‌های بالاتر از آستانه‌ی بلاکچین باید منتظر بمانند. رتبه‌ی اول به کسانی تعلق پیدا می‌کند که کمیسیون بیشتری پرداخت کند.

Crypto.com این مشکل را به این گونه حل کرده است که تاییدیه‌های پرداخت را فورا حل و رسیدگی کرده و با افزایش معاملات از مقیاس پذیری پشتیبانی می‌کند. زمان تأیید هدف Crypto.com Chain کمتر از 1 ثانیه است و این پلتفرم تصمیم دارد این رقم را به بیش از 50،000 تراکنش در ثانیه برساند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

مزایای و ویژگی های CRO چیست؟

Crypto.com و رمز بومی آن، CRO ، برای حل تعدادی از مشکلات مربوط به اجرای گسترده بلاکچین طراحی شده‌اند. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • معاملات فوری و هزینه‌های کمتر:

هدف اصلی CRO پشتیبانی از شبکه پرداخت سریع‌تر است. این شبکه راه حل‌های مقیاس پذیری را ارائه می‌کند که می‌تواند از افزایش بار تراکنش پشتیبانی کند. Crypto.com Chain در آینده از حدود 50،000 تراکنش در ثانیه پشتیبانی می‌کند. این تعداد تراکنش بیشتر از تراکنش‌های بلاک چین بیت کوین است.

 • پشتیبانی پیشرفته از بازرگانان:

توسعه دهندگان Crypto.com از روش‌هایی استفاده می‌کنند تا به وسیله‌ی آن بتوانند بلاکچین CRO را ترکیب کنند. این شرکت اخیراً کیت اختصاصی توسعه نرم افزار (SDK) خود را ارائه کرده است که به وسیله‌ی آن می‌تواند این کار را انجام دهد. البته لازم به دکر است که این کیت نیاز به دانش فنی ندارد.

 • com از فناوری غیرمتمرکز استفاده می‌کند:

یکی از ویژگی‌های این شبکه این است که مانند هر برنامه‌ی DEFI دیگر برای تایید تراکنش‌ها از یک نقطه خرابی جلوگیری می‌کند. این درست برخلاف دیگر سیستم‌های پرداختی است که از یک شخص ثالث مرکزی استفاده می‌کند و باعث می‌شود هک و سرقت از این شبکه دشوارتر شود.

تاریخچه ارز دیجیتال کریپتو (CRO)

Crypto.com در سال 2016 تاسیس شد. این پروژه در هنگ کنگ مستقر است و هدف آن این است که طیف گسترده‌ای از کاربردهای فناوری بلاکچین را معرفی کند. این پلتفرم بیشتر به دلیل مجموعه کاربردهای عملی که در زمینه‌ی ارزهای رمزنگاری شده ارائه داده است معروف است. این خدمات از مبادله تا ایجاد وام با پشتیبانی رمزنگاری را در بر می‌گیرد. امروزه، Crypto.com به بیش از 90 کشور خدمات ارائه می‌دهد و بیش از 10 میلیون مشتری، شامل سرمایه‌گذار و بازرگان را در سراسر جهان پوشش‌می‌دهد. این شبکه در نظر دارد فعالیت خود را بیش از این هم گسترش دهد.

cro
cro

انواع امنیت و گره این شبکه

Crypto.com Chain از 2 نوع گره استفاده می‌کند و به این صورت امنیت کاربر را تامین می‌کند.

 • گره‌های شورایی: یا “گره‌های اعتبارسنج” هستند که برای تسویه معاملات، خواندن داده‌های مهم شبکه و تأیید تمام معاملات انجام شده در شبکه استفاده می‌شود. گره‌های اعتبار سنج Chain بر اساس سازوکار اجماع BFT Tendermint فعالیت می‌کنند و به طور کلی مسئول اداره سیستم هستند.
 • گره های جامعه: که گره‌های انجمن یا”گره های کامل” نیز به آن‌ها گفته می‌شود. این گره‌ها توسط هر یک از اعضای زنجیره قابل استفاده است. از گره های انجمن می‌توان برای تسویه معاملات شخصی، خواندن داده‌ها در شبکه یا تأیید ارسال و دریافت معاملات استفاده کرد.

شرکت کنندگان در Crypto.com

در حالی که همه‌ی کاربران در اجماع عمومی شرکت می‌کنند، Crypto.com Chain از 4 گره مشخص برای شرکت کنندگان در شبکه خود استفاده می‌کند:

 • مشتریان: مشتریان در این زنجیره می‌توانند از این شبکه برای پرداخت استفاده کرده و از ارزهای رمزپایه برای این امر استفاده کنند. ساختار بلاک چین این زنجیره امکان معاملات ناشناس را فراهم می‌کند.
 • بازرگانان: نقش بازرگانان در این زنجیره این است که از ارزهای پایه برای پرداخت استفاده و آنان را دریافت هم می‌کنند. الزامات مبادله در این زنجیره از نظر ارز پایه فیات و ارزهای رمزپایه پذیرفته شده انعطاف پذیر است.
 • خریداران رمزنگاری شده: خریداران پرداخت‌های رمزنگاری شبکه را مدیریت می‌کنند و مسئولیت تسهیل معاملات در زنجیره را بر عهده دارند. برای واجد شرایط بودن به عنوان خریدار، یک کاربر باید مقدار مشخصی از CRO را به عنوان وثیقه ذخیره کند.
 • متقاضیان معامله: مانند خریداران، متقاضایان معامله معاملات آغاز شده از طرف بازرگانان در شبکه را مدیریت می‌کنند. از طرف دیگر مشاغل تجار باید حداقل CRO را به صورت وثیقه پذیرا باشد.

پلتفرم یاد شده جدیدا قسمت توکن های غیر قابل تعویض یا همان NFT و بازار مربوط به خرید و فروش این گونه محصولات را راه اندازی کرده است. همچنین،کیف پول مخصوص خود را نیز راه اندازی کرده است که دارای ویژگی های زیر است:

 • کنترل کامل ارز های دیجیتال و کلیدهای مخصوص خودتان
 • ساپورت بیش از 100 رمرز ارز، از جمله BTC، ETH، CRO، ATOM، DOT، LTC و سایر توکن های ERC20
 • قابلیت استیک کردن بیش از 35 توکن با Yearn Earn V2، Compound، Aave، Crypto.org Chain Staking و Cosmos Staking  و کسب سود از این راه با بازدهی عالی و بدون مدت زمان مشخصی  برای قفل شدن توکن ها
 •  مبادله (sawp)توکن‌های DeFi، مستقیماً از کیف پول DeFi ،ارائه دهندگان نقدینگی از اشتراک کارمزد مبادله و سود پاداش برای استخرهای انتخاب شده بهره مند خواهند شد

 

آینده ارز دیجیتال کریپتو (CRO)

ارز کریپتو یکی از ارزهایی است که به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. به همین دلیل در صرافی‌های کمی مورد مبادله قرار‌ می‌گیرد و در نتیجه با ارزهای کمی جفت می‌شود. از طرف دیگر این ارز جز درون خود شبکه در مکان دیگری مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. به همین دلیل نمی‌توان به طور دقیق آینده‌ی این ارز را پیش بینی کرد یا سرمایه‌گذاری دقیقی را برای آن متصور شد.اما باتوجه به ویژگی هایی که این پلتفرم برای کاربران ارائه داده است و همچنین بر اساس نقشه راه آن،میتوان در آینده انتظار آینده ای روشن را برایش در نظر گرفت.

The-future-of-CRO
آینده ارز دیجیتال کریپتو (CRO)

توکن‌های CRO

CRO به عنوان رمز اصلی Crypto.com Chain عمل می‌کند. این ارز در درجه اول نقش واسطه‌ای برای تسویه‌ی ارزی را بازی می‌کند. در نتیجه تمام کاربران موجود در این زنجیره باید هزینه‌های معاملات بلوکی را با استفاده از CRO تأمین کنند.

پیش بینی قیمت توکن Crypto.com

بر اساس گزارشات موجود، ارز دیجیتال Crypto.com Coin در 15 نوامبر به بالاترین حد خود رسید و در اوج خود سقف قیمتی0.52 دلار را لمس کرد.لازم به ذکر است، قیمت آن در اول ژانویه امسال تنها 0.05966 دلار بود. ارزش توکن Crypto.com به لطف تعدادی از عوامل افزایش یافته است. به عنوان مثال، چندین قرارداد حمایت مالی از جمله UFC، مسابقات فرمول یک و Matt Damon’s Water.org را در سال 2021 تضمین کرده بودند.

اینکه آیا توکن Crypto.Com همچنان به رشد خود ادامه می دهد یا خیر، باید دید، اما بسیاری از طرفداران رمزارز پیش بینی هایی را انجام داده اند. به عنوان نمونه، Wallet Investor انتظار دارد که توکن در یک سال به ارزش 0.538 دلار و در پنج سال 0.8023 دلار برسد.(هم اکنون در زمان نوشتن این مقاله قیمت با رشد بسیار شارپی به 0.55 دلار رسیده است)

در همین حال، Digital Coin Price پیش‌بینی سال 2021 را 0.7036 دلار، ارزش سال 2023 را 0.9636 دلار تعیین کرده است و انتظار دارد قیمت این توکن در سال 2028 به عدد 2.09 دلار برسد که رشد بسیار خوبی خواهد بود.

از کدام صرافی ها میتوان توکن مذکرو را خریداری کرد؟

اگر می‌خواهید بدانید از کجا می‌توانید رمز ارز Crypto.com بخرید، بهترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای معاملات خرید و فروش آن به شرح زیر است:

 •  OKEx
 • CoinTiger
 • Huobi Global
 • FTX
 • Upbit

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال لاک تریپ (LOC) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال هارد پروتکل (HARD) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال هایپر کش (HC) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال موبیلین کوین (MBN) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

منبع:

CRO

دیدگاهتان را بنویسید