آینده قیمت ارز دیجیتال دسنترالند (MANA) و تحلیل آن
decentraland

آینده قیمت ارز دیجیتال دسنترالند (MANA) و تحلیل آن

بلاکچین اتریوم یکی از بلاکچین‌هایی است که به سازندگان برنامه‌های مختلف این امکان را می‌دهد که بر بستر آن برنامه سازی کرده و برنامه‌های خود را توسعه و  گسترش دهند.  یکی از برنامه‌هایی که بر بستر این بلاکچین عمومی رشد و توسعه یافته، دیسنترالند است. این شبکه ویژگی‌های جذابی را در اختیار‌ کاربران قرار می‌دهد. در این مطلب به معرفی ارز دیجیتال دسنترالند (MANA) و بررسی آینده ارز دیجیتال دسنترالند (MANA) می پردازیم.

در این پلتفرم کاربران این امکان را دارند تا واقعیت‌های مجازی را خرید و فروش کنند و از این راه به کسب درآمد بپردازند. زمین‌های مجازی یکی از این واقعیت‌های مجازی است که کاربران می‌توانند در سیستم آن را خریداری کرده، آن را کنترل کنند و از این طریق برنامه‌هایی را بر بستر مالکیت خود ایجاد کنند و به این وسیله به کسب درآمد بپردازند.

introduction-decentraland
ارز دیجیتال دسنترالند (MANA)

ویژگی‌های ارز دیجیتال دسنترالند (MANA)

این شبکه، در ابتدا به صورت پیکسلی کار خود را شروع کرد. از همین طریق توانست کاربران را جذب خود نماید. در واقع با استفاده از الگوریتم اثبات کار این پیکسل‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و به این وسیله معاملات جدید را تایید می‌کند. این شبکه به این وسیله توانست به دنیای جذاب و سه بعدی تبدیل شود که کاربران بسیاری را به خود جذب نمود.

در این شبکه از دو توکن اختصاصی استفاده می‌شود. یکی از این توکن‌ها توکن لند است که از استاندارد توکن‌هایERC721 پیروی می‌کند. اما این رمز را تنها به واسطه‌ی توکن مانا می‌توانید خریداری کنید. توکن مانا خود از استاندارد ERC20 استفاده می‌کنند. ویژگی‌ توکن‌های لند این است که به دارندگان خود این امکان را می‌دهد که بتوانند از خلاقیت خود استفاده کنند و از این خلاقیت درآمد زایی کنند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

آینده ارز دیجیتال دسنترالند (MANA)

آنچه در دیسنترالند جلب توجه می‌کند، ترکیب واقعیت مجازی و بلاکچین با یکدیگر دست. کاربران می‌توانند بازی‌ها، ان اف تی‌ها و دیگر آثار هنری را در این شبکه تولید و به فروش برسانند و از این طریق کسب درآمد کنند.

یکی از ویژگی‌های این شبکه این دست که به کاربر اجازه می‌دهد تا برخلاف سایر بازی‌های آنلاین قوانین را تعیین کند. با این وسیله کاربران می‌توانند مستقیما به سیاست‌های درون برنامه و بازی‌ها رای بدهند و آن‌ها را تعیین نمایند.

از توکن‌های اختصاصی این شبکه مانند کد می‌توان کلکسیون‌های درون بازی را خرید و فروش نمود‌‌. به عنوان مثال می‌توان چهره‌ها، لباس‌ها یا املاک موجود در بازی را با این توکن‌ها خرید و فروش نمود و کسب درآمد کرد.

علاوه بر این بازیکنان و کاربران می‌توانند نقشه‌ی خود را کاملا شخصی سازی کنند و از این طریق آثار هنری خود را در معرض دید عموم قرار دهند. به این وسیله نیز کسب درآمد کنند. البته کاربران تازه وارد به دلیل بالا بودن هزینه‌ی گاز اتریوم، ان اف تی‌ها یا بالا بودن املاک واقعیت مجازی، شاید نتوانند خیلی در این بازی‌ها سرمایه گذاری کنند.

The-future-of-decentralization
ارز دیجیتال دسنترالند (MANA)

ارز دیجیتال دسنترالند (MANA) چگونه کار می‌کند؟

این پروتکل از آن دست برنامه‌های غیر متمرکزی است که منبع باز است و هر کسی می‌تواند تنها با داشتن ارز اختصاص این پروتکل یا همان لند، در رای گیری آن شرکت نماید. آنچه سازندگان این پروتکل در نظر داشتند، موارد جدید استفاده از این پروتکل بر مبنای بلاکچین است. در این پروتکل ۵ مورد استفاده وجود دارد که به آن اشاره می‌کنیم:

  • برنامه‌ها: کاربران می‌توانند برنامه‌ها و صحنه‌های سه بعدی را با زبان برنامه نویسی دیسنترالند ایجاد کنند و تعاملات غنی‌تری را فراهم کنند.
  • محتوا: در این پروتکل می‌توان طرفداران همفکر و جوامع ارگانیکی که روز به روز بر تعداد کاربرانش افزوده می‌شود را در یک نقطه گرد هم آورد.
  • تبلیغات: با استفاده از ترافیکی که این شبکه در اختیار کاربران قرار می‌دهد، می‌توان در جوامعی که در گزینه‌ی قبلی با آن اشاره کردیم، کاربران بیلبوردهای تبلیغاتی و فضا خریداری کرده و تبلیغ کنند.
  • کالاهای قابل جمع آوری دیجیتال : موارد NFT در بازار جمع آوری، ایجاد و مورد معامله قرار می‌گیرند و به آنها حق مالکیت می‌دهند.
  • اجتماعی: انجمن‌ها در سیستم رسانه‌های اجتماعی یا حتی گروه‌های آفلاین می‌توانند یک روش تعاملی بیشتر برای معاشرت با دوستانشان را تجربه کنند.

مانند تمام بازی‌هایی که دارای امور مالی غیر متمرکز هستند نیز شما می‌توانید در این جوامع با خرید و فروش موارد NFT کسب درآمد کنید.

توکن‌های پروتکل دسنترالند (MANA)

دیسنترالند عرضه اولیه کوین خود را در آگوست ۲۰۱۷ به پایان رساند و تقریباً ۲۴ میلیون دلار ارز اتریوم، بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه جمع آوری کرد.

عرضه اولیه مانا به شرح زیر توزیع شد:

  •  ۴۰ درصد در فروش اولیه فروخته شد
  •  ۲۰ درصد به جامعه و شرکای توزیع شد
  • ۲۰ درصد کمک هزینه برای تسهیل تعامل فوری
  •  ۲۰ درصد به تیم سازنده توزیع شد
  •  ۲۰ درصد توسط بنیاد دیسنترالند اعطا شد.

در ابتدا کاربران لند را در دو حراج مختلف خریداری کردند. اولی در دسامبر ۲۰۱۷ اتفاق افتاد و حراج دوم در دسامبر ۲۰۱۸ انجام شد. هر حراج تحت عنوان “حراج هلندی” نام گرفت. این بدان معنی است که قیمت هر بسته در ابتدا تنظیم می‌شود، سپس در طول حراج کاهش یافته تا به قیمت مورد نظر کاربر برسد.

پس از خرید لند، ارز دیجیتال مانا که برای خرید خریداری شده بود سوزانده شد، به این معنی که ارزها یا حذف شدند یا به یک آدرس خالی و غیر قابل برگشت ارسال شدند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال ترون (TRON) و تحلیل آن“، “”، “آینده قیمت ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال نئو (NEO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال لونا (LUNA) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال مونرو (XMR) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال آیوتا (MIOTA) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کلیتن (KLAY) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید