آینده قیمتی ارز دیجیتال Defina Finance و تحلیل آن
ارز دیجیتال Defina finance

 آینده قیمتی ارز دیجیتال Defina Finance و تحلیل آن

 ارز دیجیتال Defina Finance یک بازی بر بستر بلاکچین و آنلاین است که از امور مالی غیرمتمرکز (Defi) و NFT بصورت ترکیبی استفاده می‌کند و به بازیکنان امکان می‌دهد دارایی‌هایی منحصر به فرد در دنیای بازی خود را داشته باشند و از طریق این بازی کسب درآمد کنند.

ارز دیجیتال Defina Finance دقیقا چه کاری انجام می دهد:

چشم انداز توکن یاد شده این است که بلاکچینی را به میلیون ها بازیکن ارائه دهد و به آنها اجازه دهد شکل جدیدی از بازی را از طریق فناوری جدید بلاکچین کشف کنند.طبق گفته شرکت سازنده،آن ها یک سیستم بازی برای کسب درآمد را اتخاذ کردند که به بازیکنان این امکان را می دهد تا از طریق بازی و مبادلات مربوط به دارایی های خود پاداش دریافت کنند.

همچنین Defina توکن مخصوص به خود را دارد،این توکن FINA نام دارد،که یک توکن مبتنی بر ابزار و مدیریت مبتنی بر BSC است که در سراسر اکوسیستم Defina و موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بازی و توکن‌های این پروژه دروازه‌ای برای بیشتر بازیکنان(گیمرها) سنتی برای تجربه سیستم مالی غیرمتمرکز و آشنایی بیشتر با سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز خواهد بود،و قرار است بعداً سیستم پاداش‌دهی و حکمرانی بر اساس میزان دارایی توکن فینا پیاده‌سازی شود. از جمله موارد استفاده از توکن فینا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برای پاداش دادن و تشویق بازیکنان جهت پیوستن به بازی استفاده میشود
  • بازیکنان می توانند از FINA برای خرید دارایی های درون بازی مانند قهرمانان، سلاح ها و مواد مصرفی مورد نیاز استفاده کنند.
  • میتوانند شخصیت های بازی را تقویت کنند
  • میتواند در در فرآیند پالایش و بازسازی یک شخصیت جدید مورد استفاده قرار گیرد
  •   توکن ها را میتوان برای افزایش درامد و قدرت در استخرهای نقدینگی مخصوص به پلتفرم بلاکچین بازی استیک کرد(سرمایه گذاری کرد)

پروژه  Defina در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک سیستم حاکمیتی است که به Defina Finance اجازه می دهد تا به یک سازمان مستقل غیرمتمرکز تبدیل شوند.همچنین  با FINA که توکن حاکمیتی برای این بستر است ،میتوان در روند رأی‌گیری استفاده کرد و روی سیستم کلی تاثیر گذاشت. تیم یاد شده در ابتدا با یک عملیات متمرکز شروع می‌کند و به تدریج به سمت یک پروژه غیرمتمرکز می‌رود تا مطمئن شود که پروژه ای بسیار قوی را تحویل مشتریان خود بدهد.

به منظور افزایش نقدینگی،FINA در صرافی غیرمتمرکز (DEX) بخشی از توکن های استیک شده را به ارائه دهندگان نقدینگی(سرمایه گذاران) پاداش خواهد داد.

ارز دیجیتال Defina finance
ارز دیجیتال Defina finance

 راه های دسترسی به ارز دیجیتال Defina Finance:

برای این کار ابتدا لازم است یک کیف پول سازگار با زنجیره هوشمند Binance (BSC) راه اندازی کنید،سپس مقداری از توکن فینا را خریداری کنید،NFT های مخصوص خود را از بازار یا جعبه رمز(mystery box) خریداری کنید،و بعد خیلی ساده بازی کنید بجنگید و فینا بدست آورید.

Defina در زنجیره هوشمند Binance (BSC) مورد استفاده قرار میگیرد ،BNB برای پرداخت هزینه های gas، و NFT ها مورد نیاز است و درنتیجه همچنین می توان برای خرید FINA از آن استفاده شود.از سری کیف پول های سازگار با این سیستم میتوان به MetaMask اشاره کرد.

در صورت علاقه مند بودن به استفاده و یا خرید و فروش توکن فینا میتوانید بوسیله پلتفرم های معاملاتی صرافی‌های برتری مانند ZT، BKEX، PancakeSwap (V2)، MEXC، و DODO BSC اقدام کنید.همچنین میتوانید پلتفرم های معاملاتی دیگری را نیز از فهرست صرافی های مجاز  برای معاملات این توکن پیدا کنید .

گیم های پیشنهادی برای آشنایی بیشتر:

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید