آینده قیمت ارز دیجیتال دیجیکس دائو (DGD) و تحلیل آن
digixdao

آینده قیمت ارز دیجیتال دیجیکس دائو (DGD) و تحلیل آن

در این مقاله می خواهیم به معرفی ارز دیجیتال دیجیکس دائو (DGD) و بررسی آینده ارز دیجیتال دیجیکس دائو (DGD) را بپردازیم.

آشنایی با ارز دیجیتال دیجیکس دائو (DGD)

DigixDAO سازمان خودمختار غیرمتمرکزی است که از ارز رمزنگاری شده‌ای پشتیبانی می‌کند که پشتوانه‌ی آن‌ها شمش‌های طلا هستند. DGD رمز ارزهای رمزنگاری شده ERC-20 بومی Ethereum است که بر شبکه دیجیکس حاکم است. DGX دومین رمز Digix است که ارزش آن معادل یک گرم طلا است. توکن‌های دیگر DG که معادل نقره، پلاتین و سایر فلزات گرانبها است، در دست ساخت است.

DAO ها پروژه‌های بلند پروازانه‌ای هستند که نشان دهنده هدف اصلی بلاکچین هنگام ایجاد بیت کوین است. Digix در دسامبر 2014 در سنگاپور ایجاد شد و در 30 مارس 2016 فروش گسترده ICO را برگزار کرد. تیم بنیانگذار Kai Chng ، Anthony Eufemio و Shaun Djie پس از سرقت 4000 DGD در یک مدیر عامل سابق Fujitsu Asia ، Teo Hye Chng را به عنوان رئیس معرفی کردند..

Introducing-digixdao
آشنایی با ارز دیجیتال دیجیکس دائو (DGD)

خلاصه رمز ارزهای DGD و DGX

فروش گسترده DigixDAO ICO از 29 تا 30 مارس 2016 اتفاق افتاد. بیش از 5،500،000 دلار ETH با فروش 1،700،000 DGD جمع آوری شد. 15 درصد باقیمانده (300،000 DGD) توسط تیم توسعه حفظ شد.

دارندگان DGD حق رای در شبکه Digix دارند. آنها همچنین برای معامله DGX بخشی از کارمزد 0.60 درصد و معاملات 0.13 درصدی را دریافت می‌کنند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

تحقیقات SIMETRI

توکن‌های DGD، توکن‌های امنیتی هستند که ارزش آنها به پایداری DigixDAO بستگی دارد، در حالی که توکن‌های DGX توکن‌های کالایی محسوب می‌شوند که معادل ذخیره فیزیکی طلا هستند. عرضه DGX مستقیماً با مقدار طلا با قیمت فیزیکی آن متناسب است. گفته می‌شود که اولین واحد دیجیکس می تواند 30 تن طلا را در خود جای دهد.

توکن‌های DGX از طریق اثبات دارایی (PoA) که به واسطه‌ی قرارداد هوشمند بر بستر Ethereum ایجاد شده است، استخراج می‌شوند.

برای نقد کردن یک رمز DGX ، باید حداقل 100 DGX داشته باشید. برای این‌ منظورهم می‌توانید طلای 100 گرمی خود را مطالبه کنید یا پول معادل آن را برای شما ارسال می‌کند.

DGD در بازارهای مختلف مبادله ارزهای رمزپایه از جمله Binance Coineal ، Liqui ، Huobi ، HitBTC و Gate.io پذیرفته شده است. روزانه بیش از 500،000 دلار DGD داد و ستد می‌شود و جفت معاملات آن شامل BTC ، ETH و USDT است.

به عنوان رمز ERC-20 ، DGD را می‌توان در هر کیف پول رمزنگاری سازگار با ERC20 ، از جمله کیف پول‌های سخت افزاری MyEtherWallet و Trezor و Ledger ذخیره کرد.

تحقیقات SIMETRI

دلار آمریکا تا سال 1933 توسط طلا پشتیبانی می‌شد. بسیاری از مردم به خوبی می‌دانند که ارزهای فیات مانند دلار آمریکا در واقع توسط طلا پشتیبانی نمی‌شود. بانک‌های ایالات متحده که از قوانین ذخیره جزئی استفاده می‌کنند، حتی پول کافی برای پرداخت کامل مشتری خود در صورت اجرای یک بانک ندارند.

این بدان معناست که Digix خود را با استاندارد مالی بالاتری نسبت به دولت‌ها و موسسات مالی مدرن تطبیق می‌دهد. درست است که از نظر تئوری امری بسیار شگرف است، اما واقعیت دشوار خواهد بود. زیرا Digix اکنون مسئول هزینه‌های عملیاتی اجرای واحد خود در سنگاپور است. داشتن سرانه‌های طلای فیزیکی در هنگام سرقت طلای فیزیکی چندان چشمگیر نیست (و فراموش نکنید که 4000 DGD قبلاً به سرقت رفته اند)

هنگام واریز طلا، شما یک Poet Asset Card در اختیار دارید که زنجیره بلوکی خاصی(فروشنده، حسابرس و خزانه داری) را با امضای دیجیتالی ذخیره می‌کند. علاوه بر این، شماره سریال نوار، SKU و اطلاعات هزینه یا رسید ایجاد شده و در بلاک چین Ethereum ذخیره می‌شود.

این شرکت با این وجود که یک تن پول جمع‌آوری کرد، اما در عین حال قصد دارد یک تن را برای حفظ و تأمین ذخایر طلای خود هزینه کند. Digix در حال صدور رمز امنیتی (DGD) و رمزهای کالا (DGX) است که آنها را تحت صلاحیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالاها قرار می‌دهد.

هزینه‌های عملیاتی و خطرات زیادی همراه با ذخیره مقدار زیادی طلا و سایر فلزات گرانبها وجود دارد. سارقان همه جا هستند و دولت‌ها بزرگترین باند موجود در هر بلوک هستند. Digix در حال عبور از راه سخت از طریق ارز رمزنگاری شده است.

آینده ارز دیجیتال دیجیکس دائو (DGD)

Digix پلت فرم ارز رمزنگاری شده با پشتوانه طلا است که توسط DigixDAO ایجاد شده است. DigixDAO میله های طلای فیزیکی را ذخیره و ایمن می‌کند و به جای آن یک رمز ارز ارز پایدار ERC-20 مبتنی بر Ethereum مستقر می کند. موفقیت این پروژه بلند پروازانه در این عوامل اصلی نهفته است.

Digix با استفاده از قراردادهای هوشمند Ethereum اطلاعات نوارهای طلا را ذخیره می‌کند و یک رمز DGX از نظر اعتباری معادل یک گرم طلا خواهد بود. میزان کل DGX توسط طلائی که در معاملات آن نشسته تعیین می شود. دیجیکس همچنین در هنگام فروش گسترده ICO خود یک توکن DGD برای جمع آوری کمک مالی برای ساخت این عملیات صادر کرد. واریز یا برداشت DGX نیاز به انتقال فیزیکی طلا دارد.

The-future-of-digixdao
آینده ارز دیجیتال دیجیکس دائو (DGD)

 

Digix قصد دارد در آینده تعداد بیشتری رمز ارز با پشتیبانی دیگر فلزات گرانبها منتشر کند. با استفاده از این قطعات، دیجیکس قطعاً میله (طلا) را به اندازه کافی بلند قرار داده و مشخص نیست که حتی می‌تواند آن را پاک کند. هنوز هم، هر آنچه بنیانگذاران در گذشته تصور می‌کردند، به طلا تبدیل شد، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که این پروژه نیز انجام دهد.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال بلت (BELT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال اکسن (OXEN) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کیمچی (KIMCHI) و تحلیل آن“،”آینده قیمت ارز دیجیتال سایبرفای (CFi) و تحلیل آن” و “آینده قیمت ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید