آینده قیمت ارز دیجیتال دودو (DODO): آیا ارزش سرمایه گذاری دارد؟
dodo

آینده قیمت ارز دیجیتال دودو (DODO): آیا ارزش سرمایه گذاری دارد؟

در سال‌های اخیر، سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال گسترش قابل توجهی یافته است. افراد زیادی از طریق سرمایه گذاری در این بازار، قصد دارند تا به سودهای کلانی دست یابند. اما اینکه در زمینه کدام ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم، خود موضوعی بحث برانگیز است و نیاز به دانش و آگاهی کاملی دارد. برای آغاز این مسیر در ابتدا باید ارز دیجیتال مورد نظر را به خوبی بشناسید و ویژگی‌های اصلی آن را بدانید و سپس اقدام به سرمایه گذاری در این حوزه، نمایید. در این مقاله قصد داریم ارز دیجیتال دودو (DODO) را به شما معرفی نماییم و به بررسی آینده ارز دیجیتال دودو (DODO) بپردازیم.

بنیانگذاران ارز دیجیتال DODO چه کسانی هستند؟

پروژه Dodo به طور رسمی در آگوست 2020 توسط دایان دای و Radar Bear و یک تیم توسعه ناشناس راه اندازی و تاسیس شد. در ابتدا یک جذب سرمایه 600000 دلاری به رهبری Framework Ventures انجام گرفت.

این تیم در سپتامبر 2020 اعلام کرد که دور تامین مالی فروش خصوصی 5 میلیون دلاری را با موفقیت به پایان رسانده است که توسط Pantera Capital، Binance Labs و Three Arrows Capital هدایت شده است.

این تامین مالی باعث جذب سرمایه‌گذارانی از چندین شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر(VC)، صرافی‌های ارز دیجیتال و شرکت‌های تجاری شد که شامل Coinbase Ventures، Galaxy Digital، CMS Holdings و Alameda Research می‌شوند.مجموع عرضه توکن دودو یک میلیارد است. در حال حاضر 12 میلیون توکن در گردش دارد و در رتبه بندی بازار ارزهای دیجیتالی رتبه 308 را در اختیار دارد.

معرفی ارز دیجیتال دوو (DODO) و اهداف آن

دودو یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که با نماد اختصاری DODO به نمایش در می‌آید. دودو در واقع نام یک صرافی غیر متمرکز است که در کشور چین قرار دارد. لازم به ذکر است که این رمز ارز دیجیتالی، بلاکچین مخصوص خود را ندارد و بر روی بستر  ERC20  راه اندازی شده که مخصوص اتریوم است.مجموع عرضه توکن دودو یک میلیارد است. در حال حاضر 12 میلیون توکن در گردش دارد و در رتبه بندی بازار ارزهای دیجیتالی رتبه 308 را در اختیار دارد.

این پلتفرم را می‌توان نوعی پروژه مالی و غیر متمرکز یا همان دیفای به شمار آورد. هدف از تاسیس و راه اندازی ارز دیجیتال دودو (DODO) در حقیقت این بوده که بتواند نقدینگی مورد نیاز را به صورت زنجیره‌ای تامین کند. بنابراین می‌توان گفت ارز دیجیتال دودو نوعی پلتفرم ارائه دهنده نقدینگی است که بر بستر فناوری بلاکچین اتریوم، ایجاد شده است.

این ارز دیجیتالی از الگوریتم PMM استفاده می‌کند. وجود این الگوریتم در شبکه این امکان را برای ارز دیجیتال دودو فراهم می‌کند که بتواند نقدینگی مورد نیاز شبکه را برای تمامی کاربران فراهم کند آن هم بدون هیچ کسری نقدینگی و یا مشکلات دیگری که بستر های سنتی تامین مالی با آنها روبه رو هستند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

مزیت ارز دیجیتال دودو (DODO)

از ویژگی های اساسی پلتفرم دودو این است که این شبکه از مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند به وجود آمده است،بعلاوه شامل استخرهای اجماع نقدینگی و پیشنهادات اولیه و استخر های قابل استخراج نیز هست. هدف اساسی توسعه دهندگان پلتفرم دودو این است که از این طریق، کاربران بتوانند به میزان نقدینگی بیشتری در معاملات حوزه دیفای دسترسی پیدا کنند.

پلتفرم مذکور امکانات متعددی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از جمله این امکانات می‌توان به این مورد اشاره کرد که دارندگان این رمز ارز می‌توانند در این شبکه، به پیشنهاداتی که از سوی توسعه دهندگان مطرح می‌شود رای بدهند. هم‌چنین اجازه شرکت در کمپین‌ها و ارائه پیشنهادات اولیه را دارند.با این سیستم رای دهی هر کاربری باتوجه به میزان توکنی که در اختیار دارد میتواند رای دهد و تاثیر خودش را در سیستم بگذارد،نکته قابل توجه این است که هرچه دارایی شما بیشتر باشد حق رای شما تاثیر بیشتری خواهد داشت و میتوانید در آینده این پروژه تاثیر گذار باشید.

آینده ارز دیجیتال دودو (DODO) چگونه خواهد بود

دودو ویژگی‌های قابل توجهی برای سرمایه گذاری ارائه میدهد، هم اکنون توانسته جایگاهی مهم را در کشور ژاپن، از آن خود کند. اما تیم توسعه دهنده، قصد جهانی کردن پلتفرم خود را دارند. این شبکه قصد دارد تعداد مشارکت‌های بیشتری را با پروژه‌های حوزه دیفای ترتیب دهد.

The-future-of-dodo
آینده ارز دیجیتال دودو (DODO)

 

هم‌چنین این پلتفرم در نظر دارد در آینده به وسیله به کارگیری سیستم عامل‌های متفاوت در شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی، مشارکت بیشتری داشته باشد. پیگیری این اهداف به طور حتم، آینده این ارز دیجیتالی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

نتیجه گیری

همان‌طورکه گفته شد ارز دیجیتال دودو (DODO) دارای ویژگی‌های قابل توجهی است که موجب شده این رمز ارز در شرایط حاضر، در جایگاه قابل قبولی در بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرد. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به استخرهای نقدینگی این پروتکل اشاره کرد لازم به ذکر است که این استخرها، تامین کنندگان نقدینگی را قادر خواهند ساخت تا آن‌ها بتوانند به مدیریت استراتژی‌ها و راهبردهای ساخت بازار خود اقدام نمایند.

کاربران این پلتفرم، دارای این امکان خواهند بود که با مشارکت در استخراج نقدینگی و هم‌چنین استخراج از استخر های نقدینگی و … توکن دودو را به عنوان پاداش دریافت نمایند. فناوری crowdpooling به کار رفته در این شبکه نیز می‌تواند در توزیع رمز ارزها و راه اندازی بازارهای نقدینگی به کار گرفته شود و مقیاس پذیری شبکه را نیز افزایش دهد.

چگونه ارز دیجیتال دودو بخریم؟

اگر شما هم جز کسانی هستید که به خرید این ارز دیجیتالی ترغیب شده اید در زیر چند صرافی معتبر برایتان لیست شده است:

  • بایننس
  • کوکوین
  • اف تی ایکس
  • یونی سواپ
  • وزیر ایکس
  • کوینکس

همچنین پلتفرم های دیگری نیز برای خرید و یا فروش ارز دیجیتال DODO وجود دارد که میتوانید لیست آن ها را با کمی جست و جو پیدا کنید.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال نیر پروتکل (NEAR) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال هلیوم (HNT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کوانتوم (QTUM) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال نکسو (NEXO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال استکس (STX) و تحلیل آن” و “آینده قیمت ارز دیجیتال انجین کوین (ENJ) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید