آینده قیمتی ارز دیجیتال Dragon Kart و بررسی آن
ارز دیجیتال DragonKart

آینده قیمتی ارز دیجیتال Dragon Kart و بررسی آن

فناوری کریتو و بلاکچین راه جدیدی را برای صنعت بزرگ گیمینگ ایجاد کرده است که میتواند در آینده ای نسبتا نزدیک به یک بازار حتی تریلیون دلاری تبدیل گردد. در این راستا پروژه های بسیاری در حال ظهور هستند،یکی از این پروژه ها بر بستر ارز دیجیتال  Dragon Kart راه اندازی و معرفی شده است.حال در ادامه مقاله همراه باشید تا به بررسی این پلتفرم بپردازیم.

ارز دیجیتال Dragon Kart چیست؟

ارز دیجیتال Dragon Kart یک بازی نبرد مسابقه‌ای سه بعدی است که بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است، شخصیت‌های این بازی از یک سری Pikalong توسط یک هنرمند مشهور ویتنامی به نام Thang Fly گرفته شده‌اند. بازیکنان می توانند در مسابقات نمایشی شرکت کنند، از مهارت های رانندگی برتر خود برای کسب درآمد از پیروزی هایی که به دست می آورند استفاده کنند.

گیم پلی Dragon Kart به عنوان یک عرصه مرگ و زندگی در نظر گرفته می شود که بازیکنان را ملزم می کند مهارت های رانندگی خود را با مهارت های شخصیتی فردی خود ترکیب کنند تا نتیجه بهتری بگیرند. علاوه بر این، در هر مسیر، «جعبه‌های اسرارآمیز» وجود خواهد داشت که شرکت‌کنندگان با آن‌ها اجازه دریافت یک سلاح جدید را خواهند داشت تا به کمک آن ها بتوانند در مسابقه‌ها برتری یابند.

هدف پروژه Dragon Kart فقط ایجاد یک بازی نیست، بلکه آن ها میخواهند یک بازی پلتفرمی بسازند که سرمایه‌گذاران کریپتو را با گیمرها و استریمرها مرتبط کند. این سه مولفه یک اکوسیستم پایدار ایجاد می کند که بازی، سرمایه گذاری و تبادل درون بازی را در سراسر جهان مشهور خواهد کرد.

ارز دیجیتال DragonKart
ارز دیجیتال DragonKart

 

این پلتفرم چه ویژگی هایی دارد؟

هنگام شروع شرکت در Dragon Kart، بازیکنان جدید یک شخصیت پیش فرض و یک ماشین مسابقه پیش فرض را برای شرکت در  مسابقه Dragon Kart دریافت می کنند. هر مسابقه ای که انجام می شود بازیکن ارتقا می یابد، با هر سطح مشخص، بازیکن قفل شخصیت ها یا آیتم های جدیدی را برای دریافت آن باز می کند (شخصیت ها و آیتم های رایگان در بازار قابل معامله نیستند).

پلتفرم گیمینگ ارز دیجیتال Dragon Kart ،به بازیکنان این امکان را می دهد که با انجام بازی به روش های زیر درآمد کسب کنند:

بازیکنانی که به صورت رایگان ملحق می شوند از شخصیت های پیش فرض اصلی و ماشین های مسابقه برای شرکت در حالت های بازی استفاده می کنند و به رتبه بالایی دست می یابند، بازیکنان می توانند مجموعه ای از شخصیت ها را دریافت کنند که می توانند در بازار معامله شوند یا از آن مجموعه شخصیت ها برای کسب توکن KART از طریق بازی استفاده کنند. مودهای بازی برای کسانی که از کاراکتر پیش‌فرض و ماشین مسابقه استفاده می‌کنند، بیشتر از بازیکنانی که از شخصیت و ماشین مسابقه‌ای که در بازار معامله می‌شود استفاده می‌کنند.

اگر صبور نیستید، می توانید از توکن KART برای خرید شخصیت ها و ماشین های مسابقه ای در بازار استفاده کنید. با این شخصیت و ماشین های مسابقه ای، بازیکنان می توانند فورا توکن های KART را از طریق حالت های بازی دریافت کنند.

اگر سرمایه گذار هستید، می توانید در KART و NFT های درون بازی به عنوان دارایی دیجیتال سرمایه گذاری کنید. این پروژه یک مکانیزم Defi درون بازی ایجاد می‌کند که در آن سرمایه‌گذاران می‌توانند سودهای غیرفعالی مانند سهامداری، فارمنیگ و وام ایجاد کنند. علاوه بر این، اگر NFT دارید، می‌توانید آن ها را به سایر بازیکنان با قیمتی اختیاری بسته به توافق بین شما و وام‌گیرنده قرض دهید.

اگر می خواهید مقداری پول به دست آورید، یا رویدادها را خود سازماندهی کنید و جوایز مناسبی را مطابق آنچه انتظار دارید ترتیب دهید، می توانید نقشه هایی را خریداری کنید (در استاندارد NFT) که در بازارها معامله می شود تا درآمد خود را از آن رویدادها داشته باشید.

KART یک توکن حاکمیتی است که می توان آن را از طریق بازی کردن به دست آورد، علاوه بر این، توکن های KART به عنوان ارز درون بازی در نظر گرفته می شوند که به بازیکنان امکان خرید، فروش و تجارت NFT ها را از این طریق می دهد.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

از کجا Dragon Kart بخریم؟

میتوانید این توکن تازه وارد دنیای گیمینگ را از صرافی های زیر خریداری کنید:

  • Gate.io
  • PancakeSwap (V2)
  • DODO BSC
  • ZT
  • AOFEX

کلام پایانی

تیم سازنده پروژه یاد شده با بیش از 5 سال تجربه در توسعه بازی های سنتی، می خواهد فرهنگ این مدل بازی ها  را به جهان بیاورد. Dragon Kart برای شما و دوستانتان فضایی برای بازی، سرگرمی و کاهش استرس به ارمغان می آورد. علاوه بر این، افراد می توانند فرصت های بیشتری برای کسب درآمد در حین بازی داشته باشند.در نتیجه اگر این پروژه بتواند در آینده نچندان دور به محبوبیت بیشتری دست یابد بدون شک آتیه خوبی برای سرمایه گذاران خواهد داشت و باعث رشد قیمتی آن نیز در بلند مدت خواهد شد.

منابع پیشنهادی:

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید