آینده قیمت ارز دیجیتال ایزی فای (EASY) و تحلیل آن
easyfi

آینده قیمت ارز دیجیتال ایزی فای (EASY) و تحلیل آن

در این مطلب قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال ایزی فای (EASY) و بررسی آینده ارز دیجیتال ایزی فای (EASY) بپردازیم. ایزی فای دارای نماد اختصاری و اختصاصی EASY است و نوعی از دارایی‌های دیجیتالی به شمار می‌رود. تعداد واحدهای در گردش این رمز ارز 52/2 میلیون و تعداد کل واحدهای آن، 10 میلیون خواهد بود. صرافی بایننس از جمله فعال‌ترین صرافی‌هایی است که در آن به خرید و فروش این دارایی دیجیتالی اقدام می‌شود. این ارز دیجیتال تا کنون چندین تحول در قیمت را تجربه کرده است.

بنابراین و برای اینکه بتوانید به این نتیجه برسید که آینده قیمت این ارز دیجیتال به چه سمت و سویی است لازم است  تحلیل‌هایی را که در زمینه ارزهای دیجیتال از آن‌ها استفاده می‌شود به کار گیرید و سپس با استفاده از داده‌های حاصل از نتایج این تحلیل‌ها به تصمیم گیری مناسب دست بزنید. از جمله این روش‌های تحلیلی می‌توان تحلیل تکنیکال و بنیادی ارز دیجیتال ایزی فای را نام برد.

آینده قیمت ارز دیجیتال ایزی فای (EASY) و تحلیل تکنیکال آن

اگر قصد دارید روند قیمتی ارز دیجیتال ایزی فای را پیش بینی کنید و نتایج بر آمده از تحلیل خود را در کوتاه مدت مورد استفاده قرار دهید می‌توانید از روش تحلیل تکنیکال، بهره برداری کنید. لازم است بدانید که تاکید عمده این تحلیل، بر روی قیمت این نوع از دارایی‌های دیجیتالی است.

در حقیقت، تحلیلگر تکنیکال بر این باور است که با مشاهده کردن تاریخچه قیمتی ارزها و با استفاده نمودن از نمودارهای مربوطه و تحلیل آن‌ها قادر است روند آینده قیمت ارز دیجیتال مورد نظر را پیش بینی کند. لازم به ذکر است که در این شیوه از تحلیل، تنها متغیر مهم برای تصمیم گیری و پیش بینی در زمینه آینده بازار یک ارز دیجیتال، قیمت آن دارایی و حجم معاملات آن است.

Easyfi-Technical-Analysis
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایزی فای (EASY)

 

در این روش، تحلیلگر از بررسی روند گذشته و الگوهای موجود استفاده می‌کند تا به پیش بینی صحیحی در مورد آینده قیمت ارز دیجیتال مورد نظر دست بزند. از طرف دیگر نکته‌ای که در این شیوه از تحلیل ارزهای دیجیتال مد نظر قرار می‌گیرد رفتار مردم است. بنابراین با استفاده از روش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایزی فای می‌توانید این نکته را در نظر داشته باشید که رفتار مردم در برابر اتفاقات مختلف در طول تاریخ یکسان است.

سپس این رفتار را به صورت نوعی الگوی تکرار شونده در نظر بگیرید. بنابر این عامل می‌توان گفت انتظارات مردم از روند حرکت قیمت ارز دیجیتال ایزی فای و یا دیگر رمز ارزهای دیجیتالی، می‌تواند جهت حرکت این بازار را در آینده مشخص کند. پس برای پیش بینی قیمت این ارز دیجیتالی در آینده می‌توانید انتظارات و احساسات مردم را در نظر بگیرید. برای مشاهده روند قیمتی روزانه این رمز ارز میتوانید به لینک “Easyfi Price” مشاهده کنیم.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

آینده قیمت ارز دیجیتال ایزی فای (EASY) و تحلیل بنیادی آن

از دیگر روش‌های تحلیل ارزهای دیجیتال که می‌توانید آن را در زمینه پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ایزی فای نیز مورد استفاده قرار دهید، تحلیل فاندامنتال و یا بنیادی این ارز است. با استفاده از این شیوه می‌توانید اطلاعات موجود در خصوص این دارایی دیجیتالی را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید.

از این طریق قادر خواهید بود که برنامه‌های این پروژه، تعداد افرادی که از آن استفاده می‌کنند، حامیان این پروژه و هم‌چنین تیم پشتیبانی آن را در نظر بگیرید تا در نهایت به این نتیجه دست یابید که آیا ارز دیجیتال مورد نظرتان بیش از حد، ارزش گذاری شده است یا ارزش آن بیشتر از قیمت فعلی آن است.

Easyfi-fundamental-analysis
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال ایزی فای (EASY)

 

برای استفاده صحیح از نتایج این تحلیل لازم است بدانید که ارزش دارایی دیجیتالی مورد نظر، از کجا نشات گرفته است. در حقیقت قصدمان از این تحلیل این است که بدانیم چه عواملی باعث می‌شوند تا سرمایه گذاران، سرمایه و پول خود را در زمینه یک ارز دیجیتال و خرید و فروش و معامله آن وارد کنند و قیمت آن را افزایش دهند. بنابراین پیش از سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال لازم است وایت پیپر آن را مطالعه کنید.

وایت پیپر ارزهای دیجیتال

وایت پیپر ارزهای دیجیتال، عنوان سندی است که می‌تواند یک نمای کلی از پروژه و ارز دیجیتال مورد نظر به شما ارائه دهد. اهداف شبکه، فناوری به کار رفته در آن، کاربردها، نقشه راه آینده، طرح عرضه توکن‌ها و یا کوین‌ها و … به طور معمول در این سند ارائه شده است. بنابراین لازم است در ابتدا به مطالعه آن اقدام کنید و بررسی کنید که آیا اهداف مورد نظر این پروژه، واقعی است یا غیر واقعی و دست نیافتنی. از طرف دیگر این نکته را در نظر بگیرید که افراد صاحب نظر در زمینه این ارز دیجیتال و آینده قیمت آن چه دیدگاهی دارند. انتقادات و پیشنهادات در زمینه این دارایی را نیز به طور دقیق بررسی کنید.

این نکته را نیز بدانید که در وایت پیپر ارزهای دیجیتال، تنها به نقاط قوت رمز ارز مورد نظر پرداخته شده است. بررسی تیم پروژه و در نظر گرفتن سوابق و تجربه کاری آن‌ها و هم‌چنین رقبا و رفتار آن‌ها در برابر این رمز ارز دیجیتالی نیز می‌تواند در تصمیم گیری و پیش بینی روند حرکتی قیمت این ارز دیجیتالی به شما کمک کند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال سوکو (SUKU) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال فیوژن (FSN) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال فرانتیر (FRONT) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید