آینده ارز دیجیتال الیتیوم (EUM) و فرصت های سرمایه گذاری
elitium

آینده ارز دیجیتال الیتیوم (EUM) و فرصت های سرمایه گذاری

ارز رمزنگاری نوعی ارز مجازی است و در اصل یک وسیله معاملاتی است که با استفاده از اصول رمزنگاری برای اطمینان از امنیت معامله و کنترل واحدهای تراکنش ایجاد می‌شود. وقتی روزانه معاملات سرمایه گذاری در دارایی‌های بلاکچین را انجام می‌دهیم، می‌توانیم این ارزها را بسیار مکرر ببینیم. ارز دیجیتال الیتیوم (EUM) یکی از این ارزها است که با هم آینده ارز دیجیتال الیتیوم (EUM) را بررسی می‌کنیم.

ارز دیجیتال الیتیوم (EUM) چیست؟ و کارکرد آن چیست؟

اکوسیستم الیتیم از واحد پول بومی استفاده می‌کند. Eum ارز دیجیتالی است که معاملات مرزی و همچنین قراردادهای هوشمند کارآمد را تأمین می‌کند. اکوسیستم الیتیوم برای پرداخت‌های خود از ارز بومی و پول رمزنگاری شده‌ای استفاده می‌کند که به آن EUM گفته می‌شود . اما EUM واقعاً چیست؟ و دیگر چه کاری انجام می دهد؟

introducing-elitium
ارز دیجیتال الیتیوم (EUM)

ارز دیجیتال الیتیوم (EUM) از نگاه فنی

از نظر فنی، EUM یک سکه ERC-20 است. این بدان‌معنی است که این ارز یک ارز رمزنگاری شده است که بر روی بلاک چین Ethereum ساخته شده است. از آنجا که EUM بر بستر بلاکچین Ethereum عمل می‌کند، با مبادلات پیشرو جهانی – و همچنین اکثر کیف پول های رمزنگاری سازگار است.

در حقیقت، EUM یکی از ارزهای رمزپایه در دسترس و البته در گردش است. در اینجا خلاصه‌ای از واقعیت‌های اصلی در مورد EUM آورده شده است:

  • تیکر: EUM
  • استاندارد: ERC-20
  • کل عرضه: 332،000،000
  • مبادلات : Bitmart ( BTC / EUM & ETH / EUM ) و Stex ( BTC / EUM )
  • فضای ذخیره سازی پیشنهادی: Metamask یا MyEtherWallet

سازندگان این ارز بطور مداوم تلاش می‌کنند در صرافی ها و کیف پول های جدید قدرت مبادله را پیدا نمایند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

ارز دیجیتال الیتیوم (EUM) چه کاری انجام می‌دهد؟

یک ارز فقط به اندازه نقشی که در یک اکوسیستم دارد ارزشمند است. این امر در مورد EUM نیز صادق است و همانطور که می‌دانید EUM یک عنصر ذاتی در اکوسیستم Elitium است. همین عنصر ذاتی است که این اکوسیستم را بسیار ارزشمند می‌کند.

EUM برای تسویه معاملات بین شرکای Elitium و کاربرانی که می‌توانند در هر جای دنیا مستقر شوند استفاده می‌شود. علاوه بر این، این ارز کمیسیون کم هزینه‌ای را در بسترهای نرم افزاری مختلف اعمال می‌کند که جداگانه برای هر رزرو در یک کیف پول Elitium تعیین شده است.

اکوسیستم الیتیم Crptocurrency را در نظر بگیرید. این واقعیت که EUM در بلاک چین Ethereum قرار دارد به این معنا است که روند معاملات به روشی سریع ، ایمن و کارآمد انجام می‌شود. علاوه بر این، به این معنی است که سیستم عامل مورد بحث می‌تواند حجم قابل توجهی از معاملات را تحت امنیت بیش از حد پردازش کند.

اگر فراتر از مبحث پرداخت‌ها به آن بنگرید متوجه می‌شوید EUM امکان اجرای قراردادهای هوشمند را فراهم می‌کند. همچنین به سازندگان‌ کمک می‌کند تا برنامه‌های وفاداری، جوایز و بازپرداخت‌ها را به طور خودکار در اختیار مشتریان قرار دهد. بدون این امکانات، هیچ راهی وجود ندارد که این سیستم‌ها بتوانند تا این حد روان و هماهنگ کار کنند.

اما اگر کاری وجود داشته باشد که EUM بهتر از هر ارز دیگری انجام دهد، این است که هزینه معاملات را به حداقل می‌رساند. بهتر است مطمئن باشید که کاربران هرگز بیش از آنچه که لازم است پرداخت نمی‌کنند. در این معاملات مهم نیست که کاربران چه چیزی می‌خرند یا از کجای دنیا می آید. در هر صورت کارمزد پرداختی بسیار زیاد نخواهد بود.

 چرا باید از ارز دیجیتال الیتیوم (EUM) استفاده کنیم؟

اکنون به خوبی می‌دانید EUM چیست. و می‌دانید چه کاری انجام می‌دهد. اما ممکن است هنوز فکر کنید، “چرا EUM را بر روی Ethereum بنا شده است؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است با سه مزیت اصلی این شبکه آشنا شوید.

مقیاس پذیری

مسئله‌ای که اکثر سیستم عامل.های بلاکچین از آن استوار شده‌اند این است که “آیا این شبکه قابلیت مقیاس بندی دارد؟” تا به امروز ، تعداد کمی از سیستم عامل‌ها به این سوال پاسخ بله داده‌اند. اما شواهد نشان می.دهد که Ethereum یکی از تنها مواردی است که قادر است حجم زیادی از معاملات را مدیریت کند. این‌ مقیاس به این شبکه این امکان را می‌دهد تا از این طریق در دنیای واقعی واقعاً مفید واقع شود. مقیاس برای Elitium بسیار مهم است، بنابراین در Ethereum این ارز تنها گزینه‌ی انگشت شماری است که این نقیاس را دارد.

سرعت

در کنار مقیاس پذیری، اهمیت سرعت را از یاد نبرید: کاربران اینترنت عادت دارند معاملات در میلی ثانیه انجام شود. تأخیر تهدیدهای زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کند. Ethereum به سرعت به درخواست‌ها پاسخ می دهد تا از تأخیرهای بی مورد جلوگیری کند و این مزیت کاندیدای ایده آل برای Elitium خواهد بود.

The-future-of-elitium
آینده ارز دیجیتال الیتیوم (EUM)

هزینه

هزینه کم برای هر سیستم عامل یک مزیت قابل توجه است. چندی پیش، یک کاربر توانست تنها با ۲۵ سنت بیت کوین به ارزش 450 میلیون دلار را از آن خود کند. با این حال که حیرت آور است اما، بلاکچین بیت کوین فناوری قرارداد هوشمند مورد نیاز الیتیم را ارائه نمی‌دهد. اما اتریوم چنین امکانی را فراهم می‌کند. و به Elitium این امکان را می‌دهد تا به روش مشابه مقرون به صرفه شبکه بیت کوین فعالیت کند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال بلت (BELT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال اکسن (OXEN) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کیمچی (KIMCHI) و تحلیل آن“،”آینده قیمت ارز دیجیتال سایبرفای (CFi) و تحلیل آن” و “آینده قیمت ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید