آینده قیمت ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR) و تحلیل آن
Endor-Protocol

آینده قیمت ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR) و تحلیل آن

بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر، شاهد تحولات و تغییرات گسترده‌ای است و هر روز نوعی رمز ارز جدید با ویژگی‌های تازه به این بازار معرفی می‌شود و توجه سرمایه گذاران این حوزه را به خود جلب می‌نماید. یکی از انواع این ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال اندور پروتکل است که در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR) بپردازیم و آینده قیمت ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR) برای سرمایه گذاری بیان نماییم.

معرفی ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR)

اندور پروتکل یا Endor Protocol یکی از ارزهای دیجیتالی است که با نماد اختصاری EDR به نمایش در می‌آید. اندور پروتکل مبتنی بر دانش جدید فیزیک اجتماعی است که توسط یک تیم توسعه دهنده شامل پروفسور پنتلند و دکتر بانیو آلتشولر به وجود آمد و راه اندازی شد. در حقیقت می‌توان گفت هدف اساسی این پروتکل، دموکراتیک کردن حوزه علوم داده است که تجزیه و تحلیل پیش بینی را برای همگان قابل دسترس نموده است. بنابراین تمامی افراد و دارندگان توکن‌های غیر حرفه‌ای و حرفه‌ای، این امکان را خواهند یافت که سوالات پیش بینی پیچیده‌ای را بپرسند.

در حقیقت، این پلتفرم اولین موتور پیش بینی در جهان به شمار می‌رود که به هوش مصنوعی مجهز شده است. بنابراین و به طور کلی، این پروتکل برای تجزیه و تحلیل پیش بینی به وجود آمد و توسعه یافت.

introduction-Endor-Protocol
ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR)

ویژگی‌های ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR)

با استفاده از ارز دیجیتال اندور پروتکل، کابران قادر خواهند بود که به پیش بینی‌های دقیق به صورت اتوماتیک دست بزنند. این پیش بینی‌ها با سرعت بالایی انجام خواهند گرفت و از طرف دیگر کاربران، در این زمینه، نیازمند به کارگیری علم داده و اطلاعات نیز نخواهند بود. لازم به ذکر است که نتایج این پیش بینی‌ها در پروتکل اندور نیز بسیار با کیفیت است.

از طریق به کارگیری این پلتفرم می‌توانید به تجارت وسیع‌تر دست بزنید و قدرت پیش بینی قابل توجهی را به دست آورید. این امکان، تا کنون تنها برای مشاغل و کسب و کارهای بزرگ و سرمایه داران فراهم بود اما اندور این امکان را برای مشاغل و کسب و کارهای کوچک‌تر با هزینه بسیار کم‌تر نیز فراهم کرده است تا آن‌ها نیز بتوانند به فناوری هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند.

داده‌های موجود در مرحله اول توسعه و راه اندازی این پروتکل، داده‌های خام مبتنی بر بلاک چین ERC-20 و اتریوم است. این داده‌ها می‌توانند از طریق کد ابزار مخصوص ارز دیجیتال اندور باز شوند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

ماهیت غیر متمرکز اندور پروتکل (EDR)

پروتکل اندور، پروتکلی کاملا غیر متمرکز است و از طرف دیگر، دارای این قابلیت است که بتواند پاسخگویی کاملی را برای نتایج پیش بینی فراهم آورد که این عامل باعث می‌شود تا از طریق به کارگیری این پروتکل، بتوانید از هر گونه سوگیری و یا دستکاری در طی فرایند پیش بینی، جلوگیری به عمل آورید. از طرف دیگر قابلیت غیر متمرکز بودن اندور باعث می‌شود تا هر گونه پیش بینی امکان پذیر شود و از امکان سانسور توسط هر یک از واحدهای قدرت نیز، جلوگیری نماید.

چگونگی فرایند پیش بینی

فرایند پیش بینی در این پروژه، بر اساس تجزیه و تحلیل جمعی از داده‌های مشارکت کننده انجام می‌گیرد که هزینه بسیار کمی را نیز ایجاد می‌کند. تمامی این پیش بینی‌ها به نحوی است که کاربران بتوانند حریم خصوصی داده‌های خود را نیز کنترل نمایند. این پروتکل هم‌چنین امکان یکپارچه سازی منابع جدید داده و هم‌چنین موتورهای پیش بینی را نیز فراهم می‌کند و باعث می‌شود تا یک اثر شبکه‌ای دوگانه شکل بگیرد تا از این طریق کاربران بیشتری را به سمت خود جلب نماید.

آینده ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR)

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال اندور پروتکل، قصد دارند تا در آینده، شرکای داده‌ای را انتخاب نمایند و آن‌ها را به این اکوسیستم وارد نمایند تا از این طریق بتوانند کیفیت ارائه خدمات این پلتفرم را توسعه دهند. بنابر این عامل، می‌توان گفت قیمت ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR) نیز تحت تاثیر این رویداد واقع خواهد شد. از طرف دیگر لازم است بدانید که هر چه تعداد کاربران این پروژه افزایش بیشتری پیدا کند هزینه پیش بینی‌ها نیز کم‌تر خواهد شد. این در حالی است که دقت پیش بینی و کیفیت آن نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین این عامل نیز می‌تواند در تعیین قیمت ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR) موثر و قابل توجه باشد. برای مشاهده روند قیمتی روزانه این رمزارز می توانید به لینک “Endor Protocol Price” مراجعه کنید.

the-future-of-Endor-Protocol
آینده ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR)

نتیجه گیری

ارائه دهندگان داده در پروتکل اندور می‌توانند داده‌ها و اطلاعات خود را به صورت‌های کلی و یا جزئی با این پروتکل ادغام نمایند. این کار باعث می‌شود تا آن‌ها بتوانند به عنوان یک سهامدار مستقل در اکوسیستم اندور عمل کنند. از طرف دیگر آن‌ها از این طریق قار خواهند بود تا بر حفظ کیفیت داده‌های خود تمرکز کافی داشته باشند و هم‌چنین به کنترل و نظارت بر افراد نیز اقدام کنند تا از این طریق بدانند که آن‌ها به کدام بخش از پیش بینی‌ها و سرمایه شان دسترسی دارند. از طرف دیگر کاربران از طریق به کارگیری این پلتفرم می‌توانند از آینده قیمت ارز دیجیتال اندور پروتکل (EDR) نیز مطلع شوند و پس از آن به سرمایه گذاری در این رمز ارز دست بزنند و به سود بالایی دست یابند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال سنتینل پروتکل (UPP) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال دکسی (DEXE) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال نکسالت (XLT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سنتیویت (SNTVT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال اکسل (AXEL) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید