آینده قیمت ارز دیجیتال گیت توکن (GT) و تحلیل آن
gatetoken

آینده قیمت ارز دیجیتال گیت توکن (GT) و تحلیل آن

ارز دیجیتال گیت توکن که با علامت اختصاری GT به نمایش در می‌آید نوعی از دارایی‌ها و رمز ارزهای دیجیتالی است که در حال حاضر در بازار رمز ارزها خرید و فروش می‌شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال گیت توکن (GT) بپردازیم و آینده ارز دیجیتال گیت توکن (GT) را بررسی کنیم.

معرفی ارز دیجیتال گیت توکن (GT)

توکن گیت بر اساس استاندارد ERC20 طراحی و راه اندازی شده است و در حال حاضر، بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کند. گیت توکن، در حقیقت نام واحد پولی و اختصاصی در اکوسیستم و شبکه گیت چین GateChain است. از این توکن در شبکه و اکوسیستم گیت چین برای پرداخت‌های هزینه تراکنش‌ها استفاده می‌شود. از طرف دیگر کاربران می‌توانند از ارز دیجیتال گیت توکن (GT) به عنوان پاداش سهام نیز در شبکه گیت چین استفاده کنند.

لازم به ذکر است که شبکه و اکوسیستم گیت چین در واقع نسلی تازه از بلاک چین به شمار می‌رود. این شبکه به طور کلی بر ایمنی و میزان امنیت دارایی‌های دیجیتالی و زنجیره‌ای تمرکز ویژه دارد. از طرف دیگر می‌توان گفت هدف از طراحی و توسعه این رمز ارز و شبکه، این بوده که کاربران بتوانند از آن در تجارت غیر متمرکز دیفای استفاده کنند.

در حقیقت می‌توان گفت شبکه و اکوسیستم گیت چین در تلاش است تا بسیاری از مشکلاتی را که در بلاک چین ایجاد شده است، از بین ببرد و آن‌ها را برطرف سازد. اما به نحوی به اجرای این اقدامات بپردازد که مزیت‌ها و ویژگی‌های موثر و مناسب این بستر و فناوری، به خطر نیفتد. از جمله این مزایا می‌توان به غیرمتمرکز بودن آن اشاره کرد.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

ویژگی‌های ارز دیجیتال گیت توکن (GT)

لازم است بدانید که گیت توکن از الگوریتم هشینگ اتریوم یعنی الگوریتم Ethash استفاده می‌کند. اکوسیستم گیت چین قادر است عملکردهایی منحصر به فرد و هم‌چنین مکانیزم جدیدی را به کاربران این شبکه، ارائه دهد. از طرف دیگر این شبکه سعی دارد بسیاری از مشکلات چالش برانگیز کاربران را در زمینه سرقت دارایی‌های دیجیتالی و هم‌چنین از دست دادن کلید خصوصی، حل و فصل نماید.

انجام تجارت غیر متمرکز

انجام تجارت غیر متمرکز و هم‌چنین نقل و انتقالات و پرداخت‌های بین زنجیره‌ای، نیز از دیگر ویژگی‌های این شبکه و اکوسیستم است. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه شبکه گیت چین، می‌توان به امکان انتقال و پرداخت با استفاده از کیف پول‌های آن اشاره کرد. بنابر این عامل، کاربران قادر خواهند بود گیت توکن و هم‌چنین دیگر دارایی‌های دیجیتالی معروف درون زنجیره‌ای را پرداخت کنند و یا آن‌ها را دریافت نمایند.

از طرف دیگر در این شبکه، این امکان برای کابران فراهم شده است که بتوانند به صدور توکن‌ها و ارزهای دیجیتال شخصی، اقدام نمایند و از این طریق، به دیجیتال سازی و هم‌چنین مدیرت نمودن دارایی‌های خود دست بزنند.

 

ذخیره امن دارایی‌ها

ذخیره امن دارایی‌ها و ارزهای دیجیتال از دیگر ویژگی‌های این اکوسیستم است. ارز دیجیتال گیت توکن(GT) در این شبکه، به عنوان یک انگیزه برای کاربران شرکت کننده در استیکینگ و هم‌چنین ثبات اکوسیستم در نظر گرفته شده است. از طرف دیگر این شبکه دارای قابلیت چند امضایی است. بنابر این عامل و از طریق این ویژگی، این امکان برای کاربران فراهم شده است تا بتوانند مالکیت حساب‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند و از طرف دیگر از این راه، این امکان ایجاد شده تا کاربران به تنظیم مدیریت حساب‌های خود مطابق با خواسته‌ها و نیازهایشان اقدام نمایند.

آینده ارز دیجیتال گیت توکن (GT)

همان‌طور که گفته شد نام اکوسیستم و شبکه توکن و ارز دیجیتال گیت توکن، گیت چین است. این اکوسیستم در حال حاضر در تلاش است تا بتواند به توسعه اکوسیستم دیفای و مرکز رشد خود اقدام کند. از طرف دیگر لازم است بدانید که این مرکز قرار است در آینده، سرمایه اولیه بسیاری از پروژه‌ها را تامین کند. این مجموعه عوامل، به طور حتم در تعیین قیمت این ارز و آینده آن اثر گذار خواهد بود.

The-future-of-gatetoken
آینده ارز دیجیتال گیت توکن (GT)

نتیجه گیری

در بخش پایانی این مطلب، لازم به ذکر این نکته است که شبکه گیت چین دارای دو مفهوم اساسی است. این مفاهیم عبارتند از: حساب عادی در این شبکه و حساب vault. لازم است بدانید که با حساب عادی در این اکوسیستم، کاربران می‌توانند به ذخیره سازی دارایی‌های دیجیتالی خود اقدام نمایند. این شیوه ذخیره سازی، به طور ویژه، برای استفاده روزانه کاربران در نظر گرفته شده است. دارایی‌هایی که در این حساب ذخیره می‌شوند این امکان را دارند که بلافاصله ارسال گردند.

اما لازم است این نکته را نیز در نظر داشته باشید که معاملات پس از تایید در زنجیره این شبکه در حساب عادی، برگشت پذیر نیستند و از طرف دیگر در صورت گم شدن کلید خصوصی، امکان بازیابی آن وجود ندارد. اما نوع دیگر حساب در این شبکه حساب vault است که نوع جدیدی از حساب در این اکوسیستم، به شمار می‌رود. این نوع از حساب‌ها برای معاملاتی هستند که قابلیت لغو شدن دارند. چراکه دارایی‌ها در این حساب، پس از تاخیر از پیش تعیین شده، ارسال می‌شوند و از این طریق، این نوع از حساب برای نگه داری و ذخیره سازی و استفاده فوری مناسب نیست.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال لئو (LEO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال تتا فیول (TFUEL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال REV) Revain) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال زیلیکا (ZIL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال دسنترالند (MANA) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید