آینده قیمت ارز دیجیتال گیفتو (GTO) و تحلیل آن
Gifto

آینده قیمت ارز دیجیتال گیفتو (GTO) و تحلیل آن

ارز دیجیتال گیفتو (GTO) یک پروتکل شبکه، محصولی از اندی تیان، بنیانگذار و مدیر عامل گروه نوآوری‌های آسیا (AIG) است. تیم AIG متشکل از علاقه‌مندان به فناوری رمزنگاری و بلاکچین هستند. در این مطلب قصد داریم به بررسی آینده ارز دیجیتال گیفتو (GTO) بپردایم.

اندی متوجه پتانسیل شبکه اتریوم در طراحی شبکه غیرمتمرکزی شد که در این بلاکچین استوار است.این مدل اصلاح روش‌های درآمدزایی برای محتوای فعلی بود. بیشتر افرادی که به صنعت محتوای جهانی معرفی می‌شوند، مشکلات زیر را با مدل فعلی شناسایی می کنند:

 • عدم جبران خسارت / درآمد مناسب از مدل توسعه محتوای فعلی
 • تقسیم نامتناسب منابع و بازار بین تولید کنندگان “سطح اول” و ایجاد کنندگان جوان
 • تغییر ناعادلانه در محتوا یا عملیات مطابق با خواسته‌های حامی مالی یا تبلیغ دهنده.

شبکه Gifto در دسامبر 2017 راه اندازی شد و به همراه محصول شاخص AIG ، Uplive ، مورد آزمایش قرار گرفته است. Uplive یک برنامه پخش جریان مستقیم تلفن همراه با بیش از 20 میلیون کاربر است.

introduction-Gifto-cryptocurrency
ارز دیجیتال گیفتو (GTO)

مزایای ارز دیجیتال گیفتو (GTO) چیست؟

فناوری Gifto

Gifto با معرفی “پروتکل جهانی هدایا” برای سازندگان و توسعه دهندگان محتوا، به مشکلات موجود در فناوری برنامه فعلی می‌پردازد.

اکوسیستم ایجاد شده توسط Gifto به شما این امکان را می‌دهد که از هدایای مجازی در هر بستر محتوایی مانندYouTube ، Instagram ، Facebook و Uplive App را ایجاد، سرپرستی، رهگیری، خریداری، ارسال و مبادله کنید. رمز Gifto یا ارز رمزنگاریشدهGTO برای خرید هدایای مجازی و پاداش دادن به سازندگان هدایای مجازی در اکوسیستم استفاده می‌شود.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

این با استفاده از اصول بلاکچین و قراردادهای هوشمند استفاده شده و داری مولفه‌های زیر است:

 • Gift: این‌ هدایا دارایی‌های مجازی هستند که بر اساس قراردادهای هوشمندی به وجود می‌آیند و از طریق بلاکچین رشد می کنند.
 • فروشگاه هدیه: در اینجا کاربر می‌تواند هدیه‌ای را برای یک سازنده محتوای خاص خریداری کند. یک طرفدار می‌تواند با کلیک روی پیوند هدیه سازنده محتوا، به فروشگاه هدایا دسترسی پیدا کند. در این قسمت کلیه هدایای سفارشی شده توسط این سازنده محتوا نیز لیست می.شود.
 • موجودی هدیه هدایایی را برای کاربری ذخیره می.کند که می.تواند طرفدار یا خالق محتوا باشد
 • توکن‌های گیفتو: این نشانه‌ها سازگار با ERC20 است که برای مبادله یا تجارت هدایای مجازی استفاده می‌شود.
 • کیف پول Gifto نشانه‌های Gifto را برای یک کاربر نگهداری می کند
 • Gift Portal: این گزینه سیستم مدیریت مبتنی بر بلاکچین برای هدایایی است که توسط همیاران Gifto ایجاد، تنظیم و مدیریت می شود

چارچوب Gifto مبتنی بر فناوری Blockchain است. بلاکچین به روش‌های زیر به شبکه کمک می کند:

 • ایجاد دارایی مجازی تغییرناپذیری که ارزش آن را در سیستم عامل‌های مختلف نگه می‌دارد
 • طراحی گردش کار با قوانین مشخص برای تعیین نقش‌های مختلف برای شرکت کنندگان در جامعه
 • ایجاد چارچوبی برای ایجاد انگیزه در شرکت کنندگان از طریق تقسیم درآمد یا ایجاد هدایای مجازی شخصی

آینده ارز دیجیتال گیفتو (GTO)

ایجاد هدایای مجازی با کیفیت و تنوع زیاد، به یک کار تیمی و هماهنگ از طرف شرکت کنندگان جامعه در یک گردش کار از پیش تعیین شده نیاز دارد. وقتی یک بیننده محتوا می‌خواهد از یک سازنده محتوا قدردانی کند، می‌تواند ایده‌های جدیدی از هدایا را به شبکه Gifto ارسال کند. هنگامی که سازنده هدیه بر اساس ایده‌های موجود در مجموعه ایده‌های هدیه، دارایی شخصی سازی شده ایجاد می‌کند، برای بررسی کاتالوگ ارسال می‌شود.

در حالی که متصدی هدیه کیفیت و قیمت هدیه را بررسی می‌کند و آن را برای مرتب سازی بهتر طبقه بندی می‌کند. سپس این به خالق محتوا رسیده و وی می‌تواند هدیه‌ها را انتخاب کرده و آنها را بپذیرد.

The-future-of-Gifto-cryptocurrency
آینده ارز دیجیتال گیفتو (GTO)

 

با این حال، کل فرایند برای تنظیم منظم گردش کار به برخی توابع متمرکز نیاز دارد. به عنوان مثال ، کیوریتورها باید به طور دستی مداخله کنند، هر هدیه را آزمایش کنند و محبوبیت، ارزش درآمدزایی و کیفیت آن را ارزیابی کنند.

در آینده قرار است ماتریس سهم درآمد در داخل شبکه به وجود آید که محاسبه کرده و اطمینان دهد که همه به حق خود می‌رسند. خالق هدیه، بازبینی کننده و خالق محتوا همه سهم خود را از ارزش هدیه مجازی طراحی شده توسط طرفدار دریافت می‌کنند.

زیرساخت‌های پشتیبانی شده از بلاکچین همراه با یک رابط هدیه سازی مبتنی بر HTML5 تضمین می‌کند که سازنده محتوا ۸۰ درصدمشوق دریافت می‌کند. در حالی که سازنده هدیه و متولی به ترتیب 5٪ و 2٪ مشوق‌ها را کسب می کنند. پروتکل Gifto 10٪ دیگر برای نگهداری و پشتیبانی عملیاتی از اکوسیستم دریافت می‌کند. 3٪ آخر به مجموعه جوایز اختصاص می‌یابد که از آن جوایز دوره‌ای به بینندگان و طرفداران پرداخت می‌شود. این کل جریان درآمد مفهوم اشتراک غیر متمرکز و مشوق را تشدید می‌کند.

پیش بینی های WalletInvestor

با این حال، فعالان بازار و علاقه مندان مانند WalletInvestor پیش بینی می‌کنند که قیمت توکن GTO به دلیل محدودیت بازار و کمبود نقدینگی به راحتی قابل تغییر و دستکاری است. در حالی که آنها این نشانه را برای مدت یک سال آینده گزینه “بد” سرمایه گذاری می دانند، ممکن است روند مختلفی وجود داشته باشد که بسته به نحوه عملکرد بازار برای Gifto ، قابل مشاهده باشد. برای مشاهده قیمت روزانه این رمزارز میتوانید به لینک “gifto price” مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال مپس (MAPS) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال دراگون چین (DRGN) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال پرلین (PERL) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید