آینده قیمت ارز دیجیتال هولو (HOT) و تحلیل آن
Holochain

آینده قیمت ارز دیجیتال هولو (HOT) و تحلیل آن

از جمله ارزهای دیگری که در دنیای کریپتوکارنسی می‌توان معرفی کرد، ارز دیجیتال هولو است، در این مقاله قصد داریم به بررسی ارز دیجیتال هولو (HOT) و آینده ارز دیجیتال هولو (HOT) بپردازیم. اگر به ارزهای دیجیتالی علاقه مند هستید با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

ارز دیجیتال هولو (HOT) چیست؟

می‌دانیم که پروژه‌های بلاکچین غالبا به شکل غیر متمرکز توسعه می‌یابند، اما بلاکچین هولو با اینجاد یک شبکه توزیع شده سعی کرد مسیر متفاوتی را در این میان انتخاب کند. تیم توسعه‌دهنده هولو می‌گوید که این مجموعه یک پلتفرم سازمانی برای استفاده نسل بعدی طراحی کرده‌ است و نمی‌توان آن را به‌عنوان بلاک چین در نظر گرفت.

introduction-Holochain
ارز دیجیتال هولو (HOT) چیست؟

 

به همین دلیل تیم سازنده هولو تصمیم گرفتند که نام آن را هولو چین (Holochain) بگذارند. به این معنا که این ارز دارای یک شبکه کاملا متفاوت از سایر ارزهای دیجیتال است. هولو چین یک شبکه توزیع‌شده محاسباتی است که عملکرد آن از تکنولوژی بلاک چین سریع‌تر است. این پلتفرم اعلام کرده است که با کمک تکنولوژی شبکه peer-to-peer یا P2P ظرفیت مقیاس‌بندی زیادی دارد.

ویژگی‌های آینده ارز دیجیتال هولو (HOT)

این ارز دیجیتال، هولو (Holo) نام دارد که آن را با نماد HOT نمایش می‌دهند در واقع توکن شبکه هولو چین (Holochain) است. این ارز دیجیتال هم اکنون جایگاه 98 بازار ارزهای دیجیتال است، مهمترین هدف این پلتفرم در حال حاضر  تمرکز روی موضوع بهینه‌سازی عملکرد قراردادهای هوشمند (Smart contracts) است.

نکته‌ای که در مورد این ارز باید بدانید این است که ارز دیجیتال هولو غیرقابل استخراج است و توکن‌های آن در ابتدا توسط تولید کننده اصلی که آرتور نام دارد استخراج شده‌اند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

کاربرد آینده ارز دیجیتال هولو (HOT)

ارز دیجیتال هولو یک پلتفرم غیرمتمرکز و چند منظوره است که هدف اصلی این پروژه راه‌اندازی یک فضای میزبانی یا هاست برای اپلیکیشن های اجتماعی است. اپلیکیشن هایی که مد نظر هولو چین هستند در خارج از فضای اینترنت قرار دارند،  پلتفرم هولو  قصد دارد زمینه‌ای را فراهم خکند تا کاربران بتوانند برنامه‌های توزیع‌شده مختلف در کامپیوتر را بدون این‌که به سخت‌افزار خاص یا تخصصی مدیریتی نیاز باشد، اجرا کنند.

پلتفرم هولو توسط Arthur Brock و Eric Harris-Braun راه‌اندازی شد. آرتور مدیر توسعه‌دهندگان این پروژه متخصص هوش مصنوعی است، او علاوه بر این‌که سیستم ارزهای دیجیتال بسیاری را طراحی کرده، در زمینه زیرساخت‌های دیجیتالی هم تجربه دارد.

آنچه هولوچین را از دیگران متمایز می سازد!

ویژگی‌های مختلفی برای شبکه ارز دیجیتال هولو تعریف شده است. هولوچین سعی کرده است از مفاهیم مختلفی استفاده کند که این موضوع آن را از رقبا متمایز می سازد. پروژه هولو یک رویکرد عامل محور برای رمزنگاری است، این سبک از کاربرد با رویکرد محورداده‌ای کاملا فرق دارد. همین مسئله است که باعث می‌شود سیستم عامل‌های زیادی امکان فعالیت روی شبکه هولو را داشته باشند.

از جمله دیگر وجه تمایزات هولو نسبت به سایر ارزها این است که هولو یک سیستم حسابداری بسیار کارآمد است، این سیستم بدون نیاز به مکانیسم های توزیع مبتنی بر اجماع کار می کند، همه این ها سبب می شود که هولو برای فضای کاربری اینترنت مناسب باشد.

از دیگر ویژگی‌هایی که این ارز دیجیتال دارد این است که بدون نیاز به هیچ نرم افزاری امکانات بلاچین و دسترسی به برنامه های غیر متمرکز را برای کاربر فراهم می سازد، در واقع کاربران بدون نیاز به دانش فنی زیاد درباره ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین قادر هستند به راحتی از این سیستم عامل استفاده کنند.

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هولو (HOT)

عملکرد هولو در اتصال به اشتراک گذاری داده‌ها با هاستینگ بسیار ستودنی است، این امکان فراهم است که کاربران با حداقل سرمایه با استفاده از روش میزبانی ابری قادر به توسعه کسب و کار خود باشند. در واقع شبکه هولو چین با بهره گیری از پتانسیل صنعت محاسبات ابری قصد دارد راه حل های تجاری مناسبی ارائه کند.

در واقع آنچه باعث می‌شود هولوچین از سایر رقبا کاملا متمایز باشد عملکرد خوب آن در شبکه‌ای از اجتماع برنامه نویسان اپلیکیشن­ها، بلاک چین، شبکه‌ای برای میزبانی و به اشتراک‌گذاری اطلاعات است.

آینده ارز دیجیتال هولو (HOT)

هولوچین سعی می کند مشکل تمرکزگرایی بلاکچینها را حل کند. پروژه هولو چین بدون فشار تخصص فنی و نیازهای محاسباتی عملکرد خوبی به کاربران ارائه می کند. در واقع باید بپذیریم که ارز دیجیتال هولو رابط کاربری ساده‌ای دارد و برای کاربران معمولی طراحی شده است. همین مسئله باعث می‌شود که رشد خوبی در آینده برای هولوچین در نظر گرفته شود. در نگاه کارشناسانه مشخص است که پلتفرم هولو بر اساس مفهوم حسابداری سنتی طراحی شده است و دیدگاه بسیاری از کاربران، به‌نوعی مشروعیت مفهوم این طرح را توجیه می‌کند.

The-future-of-the-Holochain
آینده ارز دیجیتال هولو (HOT)

 

فناوری بلاکچین جایگزین مناسب و سازگاری با محیط زیست دارد همین مسئله بخش عمده ای از پتانسیل های این ارز را رقم می زند. هولوچین در کنار ایجاد درآمد برای کاربران، در کنهار میزبانی و اشتراک داده‌ها قابلیت های فراوانی را به کاربران ارائه می کند. ضمن این که تیم توسعه‌دهنده این پلتفرم حرفه‌ای و باتجربه است.

به نظر می رسد  چشم‌انداز تیم هولو نسبت به اهداف از پیش تعیین‌شده آن‌ در پروژه روشنتر است. آنها معتقدند که هولو چین راهی مؤثر برای ساختار فناوری‌های جدید و توسعه اینترنت نسل جدید خواهد بود.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال DG) decentral games) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال ایر سواپ (AST) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال XYO و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال مووی بلاک (MBL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال FXF) finxflo) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید