آینده قیمت ارز دیجیتال هوبی توکن (HT) و تحلیل آن
huobi-token

آینده قیمت ارز دیجیتال هوبی توکن (HT) و تحلیل آن

در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال هوبی توکن (HT) و بررسی آینده ارز دیجیتال هوبی توکن (HT) بپردازیم. با ما همراه باشید.

آشنایی با ارز دیجیتال هوبی توکن (HT)

Huobi صرافی ارز دیجیتالی است که در کشور سنگاپور مستقر است که در سال 2013 توسط مهندسی که سابقا اوراکل را پایه گذاری کرد، پایه گذاری شده است. شرکت اصلی Huobi در چین مستقر بود که پس از ممنوعیت معاملات بیت کوین به سنگاپور، کره جنوبی و ژاپن نقل مکان کرد. این صرافی Huobi اکنون بیش از 350 میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده دارد که روزانه از بیش از 280 ارز رمزنگاری را در خود جای داده و عنوان سومین صرافی جهان را به خود اختصاص داده است.

در ژوئن 2018، گروه Huobi زنجیره Huobi را معرفی نمود که در واقع دفتر توزیع شده‌ی مبادلات بود. این صرافی همچنین از معاملات اسپات، مارجین و معاملات فیوچرز نیز پشتیبانی می‌کند که تا سقف ۵۵۰ میلیون دلار مبادله در روز در آن انجام می‌شود.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

Huobi Token ، ارز رمزنگاری شده اختصاصی این صرافی است که در ژانویه 2018 ایجاد شد. این ارز به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از این رمز ارز هزینه‌های کمتری بپردازند. پس از ممنوعیت چین در زمینه‌ی فعالیت ارزهای رمزنگاری شده یک مدت این ارز افت داشته ولی بعد از مدتی به عرصه بازگشت.

این رمز ارز مانند بایننس‌کوین است که با تمام ارزهای موجود در صرافی هوبی قابل تبادل است. در مارس 2019 ، گروه Huobi Prime راه اندازی شد.

introduction-Huobi
ارز دیجیتال هوبی توکن (HT)

 

این گروه، سرویس برتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که به آن وسیله می‌توانند در کوین‌های منتخب سرمایه گذاری کنند. شبکه TOP ، اولین پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) در Huobi Prime در همان ماه انجام داد که بیش از 1.5 میلیارد توکن TOP به فروش رفت و 3.4 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

با هدف قرار دادن صرافی های رمزنگاری توسط هکرها و دولت های سراسر جهان، نگهداری کوین‌های خود در کیف پول مبادله Huobi و نگه داشتن HT چه خطرات و مزایایی دارد؟

قبل از اینکه در این زمینه توضیحاتی دهیم، لازم است نگاهی به عملکرد HT ، کوین اختصاصی Huobi ، در بازار ارزهای رمزپایه بیندازیم.

آینده ارز دیجیتال هوبی توکن (HT)

هوبی برای اینکه بتواند به بقای خود کمک کند، در سراسر جهان به گسترش کار خود می‌پردازد. نه تنها در سنگاپور، کره، ژاپن و چین بلکه اکنون در روسیه نیز شرکت خود را تاسیس نموده است. این شبکه تلاش می‌کند با کمک سرورهای متمرکز، خدمات غیر متمرکز ارائه کند و با این وسیله بازارهای جنوب شرقی آسیا را احاطه نماید.

گروه Huobi در نظر دارد در آینده‌ای نه چندان دور در برزیل، ویتنام و بازارهای انگلستان و اروپا به گسترش شرکت خود بپردازد.

این شبکه برای رسیدن به این پیش بینی که از توسعه دارد، باید بتواند نظر افراد در هر کشور را به خود جلب نماید. این صرافی سابقه خوبی در شرکت‌های سرمایه گذاری دارد، و قبل از خرید Quick Wallet در سال 2014 ، سرمایه های angel و VC را از Dai Zhikang ، Zhen Fund و Sequoia Capital تأمین نموده است.

The-future-of-Huobi
آینده ارز دیجیتال هوبی توکن (HT)

 

این شرکت برای توسعه خود در ژاپن، با SBI Group همکاری کرده و با همکاری با HBUS تصمیم دارد بتواند در ایالات متحده و در سانفرانسیسکو نیز بستر تجاری خود را مستقر نماید. این صرافی تلاش دارد با گروه‌های فین تکی همکاری خود را آغاز‌ نماید تا بتواند در زمینه‌ی بلاکچین و ارزهای رمزپایه راه حل‌های خود را در عرصه سرمایه‌گذاری ایجاد نماید. در مارس 2019 ، این شرکت ملاقات با مقامات ارشد امور مالی در آرژانتین را آغاز کرد تا بتواند در این محدوده نیز گسترش پیدا کند.

در نتیجه می‌توان به این رسید که این ارز آینده بسیار درخشانی را خواهد داشت چون شرکت هوبی شرکتی است که همیشه به دنبال سرمایه‌گذاری در اکثر کشورها و گسترش کسب و کار خود است که این تاثیر مستقیم روی ارز این شرکت هم خواهد داشت در نتیجه سرمایه‌گذاری روی این شرکت و ارز آن یعنی هوبی توکن می‌تواند موقعیت خوبی باشد.

اقدامات صرافی هوبی (Huobi)

Huobi صرافی و محل مبادله‌ی ارز رمزنگاری است که در اثر تقلید از بایننس، شیوه‌های این صرافی را در پیش گرفته است. دلیل رقابت با بایننس این است که هدف آن تبدیل شدن به برترین صرافی ارز رمزپایه است. برای پیشی گرفتن ارز رمزپایه HT را صادر نمود و از دفتر معاملات آن تمرکز زدایی کرد و در پی گسترش به بازارهای جدید جهانی است، البته موفقیت آن به چندین مورد بستگی دارد. Huobi Token در ازای دریافت حق عضویت تا 50 درصد تخفیف در هزینه‌های معامله ارائه می‌دهد. HT بصورت دوره‌ای توسط Huobi خریداری و سوزانده می‌شود.

Huobi با در دست داشتن این موارد، به عنوان یکی از برترین مبادلات ارز رمزنگاری شده بر اساس حجم معاملات، به موفقیت خود ادامه می دهد. این صرافی خود را از هر جهتی آماده‌ی مقابله با هکرها و موانعی کرده است که دولت‌ها ایجاد می‌کنند. این صرافی اکنون بیش از یک میلیون کاربر دارد. Huobi مکانی عالی برای مبادله رمزنگاری است، اما سعی کنید همواره ارزهای خود را داخل کیف پول‌های خود نگه دارید تا به مشکلی نخورید.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال DG) decentral games) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال ایر سواپ (AST) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال XYO و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال مووی بلاک (MBL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال FXF) finxflo) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید