آینده قیمت ارز دیجیتال ایدکس (IDEX) و تحلیل آن
idex

آینده قیمت ارز دیجیتال ایدکس (IDEX) و تحلیل آن

در این مطلب به معرفی ارز دیجیتال ایدکس (IDEX) و آینده ارز دیجیتال ایدکس (IDEX) می پردازیم. IDEX ارز مبادله‌ای غیر متمرکزی است که مبتنی بر بلاک چین Ethereum است. برخلاف سایر صرافی‌های غیرمتمرکز، IDEX معاملات کاربران خود را از طریق قرارداد هوشمند مدیریت می‌کند. این شبکه در حالی که امنیت استفاده از بلاک چین Ethereum را فراهم می‌کند، تجربه‌ای مشابه با تبادل متمرکز را برای کاربر فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند از محصولات Ledger برای تجارت مستقیم استفاده کنند. صرافی غیرمتمرکز IDEX به دلیل هزینه‌های گزاف در Ethereum در Binance Smart Chain راه اندازی شده است.

ادغام جدید، هزینه‌های تسویه را کاهش می‌دهد. طی یکی از طرح‌های تبلیغاتی، این شبکه تا 11 فوریه به بازرگانان و سهامداران IDEXB پاداش می‌دهد. توسعه دهندگان برنامه همچنین برنامه راه اندازی DEX را برای سایر نرم افزارهای Layer-1 مانند Polkadot نیز برنامه ریزی کرده‌اند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

ارز دیجیتال ایدکس (IDEX) و تجارتی ارزان‌تر

IDEX پیشرو در مبادله غیرمتمرکز در Binance Smart Chain، بستر بلاکچینی را با عنوان سرویس (BaaS) راه اندازی کرده است. انجام معاملات در IDEX BSC چهل و نه برابر ارزان‌تر از نسخه مشابه اتریوم است. در BSC ، IDEX دارای ارزهای رمزپایه توکن شده است. به عنوان مثال، BUSD دسترسی خواهد داشت.

مبادله غیرمتمرکز در پلتفرم بلاکچین Binance ، به معامله گران رمز ارز DEX پاداش می‌دهد. این‌شبکه به سهامداران IDEXB اجازه می‌دهد از 28 ژانویه تا 11 فوریه 50٪ از هزینه‌های تجاری را بدست آورند

به تازگی، در پی آخرین رونق DeFi ، Ethereum با ازدحام شبکه و هزینه‌های بالایی روبرو شده است. کاربران Ethereum DeFi اکنون بیش از 5 دلار برای هر معامله برای معاملات پیچیده مربوط قرارداد هوشمند پرداخت می‌کنند.

introduction-idex-cryptocurrency
ارز دیجیتال ایدکس (IDEX)

اجرای فوری برای کاربران ایدکس (IDEX)

هزینه‌های گاز ETH و هزینه‌های عملیاتی شبکه، هم اکنون از زمان راه اندازی، 4.5 میلیون دلار در هر میلیون معامله است. برای این‌که بتوانید مقایسه کنید بد نیست بدانید کاربران BSC از زمان راه اندازی در سپتامبر 2020 ، 5 میلیون معامله انجام داده‌اند و 456 هزار دلار هزینه گاز مصرف کرده‌اند.

DEX همچنین نوید یک موتور مطابق با عملکرد بالا، اجرای سریع و محافظت در برابر عملکرد را می‌دهد. علاوه بر این، IDEX BSC گزینه‌های پیشرفته تجارت مانند توقف ضرر و رزرو سود را نیز ارائه می‌دهد.

آینده ارز دیجیتال ایدکس (IDEX)

IDEX، صرافی ارز رمزنگاری غیرمتمرکز با عملکرد بالا (DEX)، از ابتکار چند زنجیره‌ای Multiverse خبر داد که تجربه تجارت کلاس جهانی خود را با بلاک چین‌های جدید، از Polkadot و Binance Smart Chain به ارمغان می‌آورد.

بخشی از این ابتکار این است که IDEX، در حال صدور عرضه جدیدی از توکن‌های بومی برای هر بلاکچین است تا عملیات خود را تأمین کند و 50٪ از هزینه‌های معاملاتی را بدست آورد. این رمزهای جدید Multiverse از 7 دسامبر در دارندگان رمزهای IDEX مستقر در Ethereum توزیع می‌شود.

در سال گذشته شاهد چندین سیستم عامل جدید قرارداد هوشمند بودیم که هرکدام دارای مجموعه‌ای منحصر به فرد از قابلیت‌ها و دارایی‌ها بودند. با رشد این سیستم عامل‌ها، افزایش تقاضا برای تجارت این دارایی‌ها و نیاز به نرم افزارهای تجارت غیر حضوری که این شبکه ها را پشتیبانی کنند ، بیشتر خواهد شد.

the-future-of-idex
آینده ارز دیجیتال ایدکس (IDEX)

ارتقا فناوری خود به سیستم عامل‌های قرارداد هوشمند ایدکس (IDEX)

Polkadot و Binance Smart Chain هر دو با ارائه گزینه‌های منحصر به فرد برای Ethereum ، که در پی رونق اخیر DeFi ، ازدحام شبکه و هزینه‌های بالایی را تجربه کرده است، محبوبیت بیشتری کسب کرده‌اند. IDEX قصد دارد پس از ساختن یکی از موفق‌ترین برنامه‌های Ethereum DApp ، فناوری خود را به سیستم عامل‌های قرارداد هوشمند ارتقا دهد. با استفاده از Multiverse ، IDEX تبدیل به برنامه‌ای یک مرحله‌ای برای تجارت دارایی در بلاکچین‌های مختلف از طریق یک بستر امن و یکپارچه خواهد شد.

این شرکت در اوایل سال جاری نسخه جدیدی از پلتفرم معاملاتی خود را ارائه داد که دارای UI / UX کاملاً جدید بوده و صدها هزار معامله در ثانیه را افزایش می‌دهد. بد نیست بدانید این تنها پلتفرم غیر حضوری است که با توان و عملکرد متمرکز مطابقت دارد.

Binance-Smart-Chain
Binance Smart Chain

تمام زیرساخت‌های IDEX ، از جمله موتور مطابق با کارایی بالا و سیستم لایه 2 ، در هر شبکه لایه 1 مستقر می‌شوند. برای پشتیبانی از مدل رمزنگاری اقتصادی جدید لایه 2 IDEX ، دارایی‌های مستقل در هر زنجیره اضافی صادر می‌شود. اولین نشانه‌های IDEX چند زنجیره‌ای برای Polkadot و Binance Smart Chain به ترتیب IDEXP و IDEXB هستند.

IDEXP و IDEXB از طریق یک مدل staking که قرار است در 7 دسامبر در ساعت 12:00 UTC راه اندازی شود، به دارندگان رمزهای IDEX موجود 1-1 توزیع می‌شود. برای تشویق مشارکت اولیه ، IDEX قبل از راه اندازی هر سیستم عامل، میزان صدور رمز را 2 برابر تسریع می‌کند.

کلام آخر:

بر اساس مطالعات انجام شده و آنچه در مقاله‌ی پیش رو ذکر شد، ارز دیجیتال ایدکس دارای چشم‌انداز روشنی است که می‌تواند نشان‌دهنده‌ی فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری در این رمزارز باشد. با استناد به مقالات و وایت پیپرهای هر ارز می‌توان دریافت تا چه میزان هر ارز جای پیشرفت دارد و تا‌ کجا می‌توان به آن اطمینان‌نمود.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال مپس (MAPS) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال دراگون چین (DRGN) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال پرلین (PERL) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید