آینده قیمت ارز دیجیتال جنوسیس (GNO) و تحلیل آن
gnosis

آینده قیمت ارز دیجیتال جنوسیس (GNO) و تحلیل آن

جنوسیس بستر پیش بینی دارای منبع باز یا همان open-source و غیرمتمرکز است. این بستر نیز با استفاده از بلاک چین طراحی‌شده است. غالبا برای پیش بینی بازار می‌توان از این بستر استفاده نمود. به یاد داشته باشید که علاوه بر پیش‌بینی بازار، این پلتفرم زیرساختی فراهم کرده که از طریق ایجاد برنامه‌های متنوع، پیش بینی شرایط بازار را ساده‌تر می‌کند. ارز دیجیتال جنوسیس (GNO) در ماه ژانویه سال 2015 توسط مارتین کوپلمن و استفان جورج تاسیس شد. این بستر برای کاربران فعال امکان پیش بینی هر رویدادی در جهان (چه رویدادهای ورزشی و چه رویدادهای سیاسی) در بستری غیر متمرکز را فراهم آورده است. در این مطلب قصد معرفی ارز دیجیتال جنوسیس (GNO) و بررسی آینده ارز دیجیتال جنوسیس (GNO) را داریم.

هدف اصلی ارز دیجیتال جنوسیس (GNO)

همان‌طور که اشاره کردیم GNO بستر غیرمتمرکز پیش بینی بازار است که بر روی اتریوم فعالیت می‌کند. هدف اصلی که ارز دیجیتال دنبال می‌کند تغییر الگوهای موجود در بازار مالی جهان است. این بستر به‌گونه‌ای طراحی شده که قادر به بهره برداری از قراردادهای هوشمند اتریوم است. از این رو، حذف اشخاص ثالث در معاملات، شفافیت و امنیت بازار مالی را افزایش خواهد داد. مهم‌ترین اهدافی که تولید ارز دیجیتال جنوسیس (GNO) دنبال می‌کند، عبارت است از:

  • ایجاد کارآمدترین بستر پیش بینی بازار جهانی برای کاربران
  • تعریف و تنظیم استانداردهای خاص برای دارایی‌های پیش‌بینی
  • افزودن گزینه جستجوی اطلاعات سفارشی در بستر GNO

توکن GNO چیست و معاملات در این بستر چگونه انجام می‌شود؟

در ابتدای این مبحث باید بگوییم تمام بستر ارز جنوسیس به سه لایه مختلف تقسیم می‌شود. این لایه‌ها عبارتند از: لایه اصلی، لایه سرویس و لایه کاربرد. علاوه بر این سه لایه، جنوسیس دارای دو توکن مختلف بوده که بر بستر ERC-20 فعالیت می‌کنند. این دو توکن عبارتند از: توکن GNO و توکن Wiz. در تعریف جداگانه هر یک از این توکن­ها باید بگوییم که GNO، رمز ارز اصلی در بستر GNO است و مجوزهای لازم برای فعلیت در بستر جنوسیس را فراهم می‌نماید. این در حالی است که Wiz توکن ثانویه است و به صورت داخلی در این پلتفرم فعالیت می‌کند.

در یک تعریف ساده می‌توان چنین گفت که توکن اصلی و قابل معامله در صرافی‌های ارز دیجیتال GNO است؛ اما Wiz تنها به صورت داخلی و فقط بر سیستم عامل GNO قابل استفاده بوده و امکان مبادله و فروش آن در بازارهای سهام وجود ندارد. پیش از آنکه بخواهد وارد مبادلات این ارز دیجیتال شوید باید بدانید استخراج GNO از نظر بستر جنوسیس مجاز نیست. بلکه، این پلتفرم تعداد کاملا مشخصی از این ارز دیجیتال را در اختیار دارد. به همین دلیل، تنها راه کاربران برای دسترسی به ارز دیجیتال جنوسیس، مبادله است.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

در ادامه باید اشاره کنیم امکان مبادله، دسترسی و خرید و فروش توکن GNO در برخی بازارهای جهانی وجود دارد. مهم‌ترین بازارهای مبادله ارز GNO شامل: Poloniex،Bittrex، Mercatox، Upbit و Kraken است. در اغلب بازارهای جهانی ارز جنوسیس با اتریوم یا بیت کوین جفت شده است.

به کاربران توصیه می‌کنیم هنگام خرید یا مبادله ارز دیجیتال GNO از بزرگ‌ترین بستر فعال در حوزه تبدیل رمز ارزهای دیجیتال یعنی CoinSwitch استفاده کنند. این بستر به کاربران اجازه می‌دهد بتوانند رمز ارزهای موجود در درگاه‌های مختلف را مقایسه کنند. در نتیجه می‌توانند بهترین قیمت برای خرید و بهترین قیمت برای فروش را انتخاب کرده سپس ارز خود را مبادله کنند. بعلاوه، در این بستر امکان مبادله بیش از 330 رمز ارز دیجیتال وجود دارد.

دلایل منحصر به فرد بودن ارز دیجیتال جنوسیس (GNO)

  • ارز GNO ترکیبی از محصولات و ابزارها بر بستر بلاک چین است. با استفاده از این پلتفرم امکان استفاده از ابزارهای پیش بینی سفارشی برای کاربران فراهم است. ازاین‌رو، امکان تجارت از طریق تمام رویدادهای جهان در این بستر وجود دارد.
  • تبادل غیرمتمرکز ارز در این پلتفرم، امن‌ترین روش برای مدیریت دارایی‌های دیجیتال است. جنوسیس سه خط تولید دارد که در این خط امکان همکاری یک تیم جهانی فراهم است. دلیل برتری ارز دیجیتال GNO بر سایر رقبا نیز نحوه تولید و اداره آن است.
  • در حقیقت، نقش اصلی رمز ارز دیجیتال جنوسیس، حفاظت و بهره برداری از پلتفرم Gnosis است. در اولین مرحله، کاربران از طریق مشارکت در فعالیت‌های شبکه جنوسیس و پیش بینی رویدادهای جهان موجب افزایش ارزش معاملات خود می‌شوند. علاوه بر این، امکان استفاده از قراردادهای هوشمند برای کاربران این بستر فراهم است. این قراردادها سبب می‌شود کاربران بتوانند در معاملات و حتی آرای حکومتی مشارکت کنند. در انتها، کاربران با کشف اطلاعات عرضه شده توسط جنوسیس می‌توانند ارزش دارایی‌های خود را بالا ببرند.

تعداد سکه‌های در گردش ارز دیجیتال جنوسیس (GNO)

بررسی‌ها نشان می‌دهند تعداد نشانه‌های GNO حدود 1،504،587 است و تعداد توکن­های آن نیز برابر است با 10000000000. همان‌طور که میدانید امکان افزایش این توکن­ها و نشانه‌ها وجود ندارد.  در بستر جنوسیس ارز دیجیتال بر پایه فارمینگ یا ماینینگ به دست نمی‌آید. بلکه راه دسترسی به این ارز معامله و خرید آن در بازارهای ثانویه خواهد بود.

آینده ارز دیجیتال جنوسیس (GNO)

محصول اصلی ارائه شده توسط جنوسیس دارای سه لایه مختلف بوده که تجربه جدیدی برای کاربران خلق می‌کند. لایه هسته‌ای یا همان لایه اصلی، قراردادهای هوشمند پایه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در لایه سرویس، انواع منابع مورد نیاز کاربران مانند ربات چت و سکه‌های پایدار قرار داده شده است. در لایه سوم و آخرین لایه (لایه کاربرد) نیز ابزارهایی خاص به منظور تسهیل فرایند پیش بینی بازار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

برنامه‌های ساخته شده در میان بستر به دودسته تقسیم می‌شوند: برنامه‌هایی که به صورت مستقیم توسط اعضای تیم جنوسیس طراحی و ساخته شده‌اند و برنامه‌هایی که در ساخت آن اشخاص ثالث دخیل هستند. در مجموع، عملکرد برنامه‌های به گونه‌ای است که سبب تغییر الگوهای حاکم بر بازارهای جهانی و افزایش سود تجاری کاربران خواهد شد.

The-future-of-gnosis
آینده ارز دیجیتال جنوسیس (GNO)

 

آپولو (Apollo) شبکه‌ای است که امکان پیش بینی بازار را برای کاربران GNO فراهم می‌کند. عملکرد این شبکه به این صورت است که برای هر رویدادی که در جهان در حال وقوع است یک بازار ایجاد می‌کند. سپس کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را در چنین بازارهای معامله کنند. با توجه به قابلیت‌های این بستر، افزایش شناخت عمومی کاربران موجب خواهد شد سود ناشی از سرمایه‌گذاری در این حوزه افزایش یابد. به همین دلیل، قطعا در سال‌های آینده با افزایش ارزش جهانی توکن­های GNO مواجه خواهیم شد.

بررسی امنیت سیستم عامل جنوسیس (GNO)

با توجه به بحث‌های مطرح شده در مورد ارز دیجیتال  جنوسیس (GNO)، حال به خوبی می­دانید پلتفرم جنوسیس بر بستر بلاک چین Ethereum  فعالیت می‌کند. به عبارت ساده، میزبان اصلی قراردادهای هوشمند ارز دیجیتال GNO، اتریوم است. در نتیجه امنیت اصلی جنوسیس نیز توسط ماینرهایی انجام می‌شود که با استفاده از Proof-of-Work امنیت شبکه اتریوم را تامین می‌کنند. علاوه بر این، به صورت منظم، ممیزی‌هایی بر بستر Gnosis انجام می‌شود که نتیجه آن‌ها به‌روزرسانی و افزایش ایمنی قراردادهای هوشمند و تطبیق آن‌ها با شبکه اتریوم است.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال ویوز (WAVES) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال پنکیک سواپ (Cake) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سلسیوس (CEL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال RUNE) THORChain) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سوشی سواپ (SUSHI) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال بیت تورنت (BTT) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید