آینده قیمت ارز دیجیتال کلیتن (KLAY) و تحلیل آن
Klaytn

آینده قیمت ارز دیجیتال کلیتن (KLAY) و تحلیل آن

بلاکچین Klaytn به واسطه‌ی شرکت کره‌ای Kakao با معماری انعطاف پذیر شبکه‌ای مدولار طراحی شده است تا آن را به یک راه حل جذاب بلاکچین سازمانی تبدیل کند. در این مطلب به معرفی ارز دیجیتال کلیتن (KLAY) و بررسی آینده ارز دیجیتال کلیتن (KLAY) می پردازیم.

آشنایی با ارز دیجیتال کلیتن (KLAY)

هدف Klaytn دستیابی به پذیرش انبوه بلاکچین است. این هدف از طریق توسعه خدمات کاربر نهایی انعطاف پذیر و مبتنی بر ارزش بوده که آن را مشابه پروژه‌های بلاکچین Ethereum و EOS می‌کند. بنابراین، در حالی که کلایتن از کره جنوبی سرچشمه گرفته و در حال حاضر با برنامه‌های کاربردی وب و عمدتا متمرکز بر آسیا است، این پروژه موفق شده است طیف گسترده‌ای از شرکا و شرکت کنندگان اکوسیستم را از سراسر جهان جذب کند.

introduction-Klaytn
آشنایی با ارز دیجیتال کلیتن (KLAY)

شرکای خدمات Klaytn

Klaytn پلت فرم بلاکچین سازمانی است که توسط ارائه دهنده اینترنت کره جنوبی Kakao ساخته شده است. معماری شبکه آن مدولار بوده و به گونه‌ای طراحی شده است که مشاغل را قادر می‌سازد تا بتوانند بلاک چین‌های خود را به راحتی شخصی کنند‌ این بلاکچین‌ها در بالای معماری Klaytn ساخته شده‌اند.

این شبکه‌های فرعی که به طور خودکار اداره می‌شوند، خدمات زنجیره‌ای نامیده می‌شوند و هسته اصلی اکوسیستم سازگار با شرکت Klaytn را فراهم می‌کنند. انعطاف پذیری و قابلیت تنظیم این سرویس‌های زنجیره‌ای به این معنی است که هر نوع سرویس وب می‌تواند بر اساس Klaytn ساخته شود. البته توجه کنید این سیستم عامل پروژه‌های مربوط به قمار یا سوداگری مالی را شامل نمی‌شود.

شبکه اصلی Klaytn در ژوئن 2019 راه اندازی شد و به سرعت بیش از 40 شریک خدمات اولیه (ISP) را جذب کرد. این شرکا طیف گسترده‌ای از صنایع را پوشش می‌دهند و از سرگرمی و تجارت الکترونیکی گرفته تا مراقبت‌های بهداشتی و دارایی را شامل می‌شوند. این ISP ها بیش از ده کشور مبدا را شامل شده و براساس کیفیت خدمات مبتنی بر بلاکچین و اندازه پایگاه‌های کاربری موجود انتخاب شده‌اند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

اکوسیستم BApp Klaytn

کلایتون، از BAPP ISP یا برنامه‌های بلاکچین را در سرویس‌های زنجیره‌ای مربوطه خود میزبانی می‌کنند. Klaytn از اصطلاح “BApp” استفاده می‌کند. این شبکه این اصطلاح را به جای ” dApp ” یا “برنامه غیرمتمرکز” استفاده می‌کند که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این امر بدان جهت است که این پلت فرم ارائه دهندگان برنامه خود را ملزم به اجرای خدمات وب غیرمتمرکز در زنجیره خدمات خود نمی‌کند. حتی BApp های متمرکز نیز می‌توانند با شبکه عمومی Klaytn تعامل داشته و از شفافیت و امنیت مجهز به بلاکچین آن بهره مند شوند.

اولین دسته BApps در ژوئن 2019 در شبکه اصلی Klaytn راه اندازی شد. همزمان با این اتفاق چندین طرح برای تشویق توسعه در اکوسیستم BApp Klaytn معرفی شد. این طرح شامل Klaytn هکاتون، یک هکاتون مجازی است که به کاربر اجازه می‌دهد برای ساخت پروژه‌های مفید در شبکه‌های عمومی مانند مانند TEstnet از کلایتون استفاده کند.

در این شبکه از توسعه دهندگان سراسر جهان دعوت به ساخت برنامه‌های کاربردی درKlaytn به عمل آمد. در هر دو مورد، متقاضیان از نظر توانایی ارائه خدمات عملی و تجربه بلاکچین کاربر پسند مورد قضاوت قرار گرفتند. برندگان مسابقات Klaytn Horizon در سال 2019 جوایز مالی را از محل جایزه 1 میلیون دلاری دریافت کردند.

مشارکت  های بیرونی کلایتن

علاوه بر مشارکت کنندگان در اکوسیستم Klaytn توانسته تعدادی از شرکای سازمانی مستقر را نیز جذب کند. این‌کار برای گسترش پایگاه کاربر و دسترسی به آنها انجام شده است. در حالی که اکثر این شرکای اکوسیستم سازمانی متمرکز بر بلاکچین هستند، شرکای دیگر مانند Woori Financial Group (که یک شرکت هلدینگ خدمات مالی کره‌ای است) و گروه BCW ( شرکت مشاوره استراتژی متمرکز بر پرداخت‌های دیجیتال و سنتی) بیشتر مشاغل سنتی هستند که با پیوستن به این شبکه از قرار گرفتن در معرض اکوسیستم Klaytn بهره مند شوید.

آینده ارز دیجیتال کلیتن (KLAY)

به منظور پاداش بیشتر به کاربران سازمانی Klaytn و تشویق به رشد اکوسیستم، Klaytn Klaytn Improvement Reserve (KIR را در ژوئن سال 2020 راه اندازی کرد. این برنامه به شرکای استراتژیک و مشارکت کنندگان اکوسیستم که در پیشرفت محیط توسعه Klaytn یا تجربه کاربر گام برداشته‌اند، پاداش می.دهد. همچنین طیف وسیعی از ابتکارات جامعه و تحقیقات و توسعه فناوری را تأمین خواهد کرد. KIR به طور خودکار بخشی از سکه‌های KLAY تولید شده را در هر بار ایجاد بلوک جدید در شبکه اصلی Klaytn دریافت می‌کند. استفاده خاص از این وجوه از طریق فرایند حاکمیت Klaytn تعیین می‌شود.

The-future-of-Klaytn
آینده ارز دیجیتال کلیتن (KLAY)

 

اولین شریکی که بودجه خود را از KIR دریافت کرد Ozys بود. این شرکت یک ارائه دهنده خدمات بلاک چین کره‌ای است که ابزاری غیر متمرکز برای تعویض رمز در Klaytn به نام Klaytn Swap ساخته است. همچنین ویژگی‌های جدیدی برای Klaytnscope ایجاد خواهد شد.

این ویژگی یک کاوشگر بلوک چند منظوره است که فعالیت بلوک را بر روی پلتفرم Klaytn کنترل می‌کند. علاوه بر پاداش دادن به همكاران اكوسيستم شركت با KLAY از طريق مكانيزم ارزيابي اثبات سهم (PoC) ، Klaytn در حال حاضر در حال بررسي راه هاي استفاده از PoC براي تشويق و پاداش دادن به كاربران نهايي در بستر خود است.

پذیرش جهانی بلاکچین یکپارچه

Klaytn به عنوان یک شبکه بلاکچین که توسط یک شرکت مخابراتی تاسیس شده و بدون پایبندی دقیق به عدم تمرکز، به سمت محصولات سازمانی متمایل شده است. این سیستم پیشنهاد منحصر به فرد در اکوسیستم بلاکچین را ارائه خواهد داد. مدل Klaytn در قالب تولید محصولات بلاکچین خود متناسب با قابلیت استفاده امروز، مشارکت‌های گسترده با شرکت‌های قدیمی و حمایت از آن برای فناوری بلاک چین سازمانی قبلاً مثمر ثمر بوده است. اکنون، بلاکچین امیدوار کننده در تلاش است تا برای همه شرکت کنندگان در اکوسیستم خود ارزش پایدار ایجاد کند و هدف خود را برای پذیرش جهانی بلاکچین یکپارچه محقق کند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال MITX) morpheus labs) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال بارسلونا (BAR) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال شیبا (SHIB) و تحلیل آن“، “آینده ارز دیجیتال الیتیوم (EUM) و فرصت های سرمایه گذاری“، “آینده قیمت ارز دیجیتال دیجیکس دائو (DGD) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال API3 و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید