آینده قیمت ارز دیجیتال مسنت (MASS) و تحلیل آن
Massnet

آینده قیمت ارز دیجیتال مسنت (MASS) و تحلیل آن

رمز ارز مسنت یکی از رمزارزهای حوزه صنعت و معدن است که در اندونزی و زیمبابوه فعالیت می‌کند. این ارز دیجیتال به منظور پشتیبانی و تامین سرمایه معادن زغال سنگ و طلا طراحی شده است، در ادامه به معرفی ارز دیجیتال مسنت (MASS) و تحلیل آینده ارز دیجیتال مسنت (MASS) خواهیم پرداخت.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

معرفی ارز دیجیتال مسنت (MASS)

Black G Limited شرکتی است که در انگلیس بنیان نهاده شده و صادر کننده سکه MAS شناخته می شود. نماینده انحصاری آن یعنی شرکت Davinco Singapore Investment Pte Ltd دارای حقوق بازاریابی انبارهای ذخایر زغال سنگ و طلا است.

پیشنهاد فروش MAS Coin برای تأمین اعتبار توسعه مداوم پروژه ذغال سنگ ککینگ در کالیمانتان ، اندونزی و پروژه های اکتشاف طلا در اندونزی و زیمبابوه مطرح شد. هدف Black G ایجاد یک سیستم اقتصادی جدید برای صنعت و معدن است که به کارآفرینان و افراد خصوصی امکان می‌دهد تا در ایجاد اقتصاد جدید فناوری با هدف تولید سود برای هر دو گروه مشارکت کنند. در واقع یک مدل کسب و کار مبتنی بر تقاضا تقاضای مداوم MAS Coin را فراهم می‌کند.

introducing-Massnet
معرفی ارز دیجیتال مسنت (MASS)

 

MAS Coin با ادغام درگاه های پرداخت فیات ، همانند یک دروازه قانونی برای تبدیل ارز فیات به رمزنگاری ، افزایش کل اکوسیستم و تسریع در تصویب جریان اصلی است. سکه MAS یک توکن مبتنی بر ERC20 است که با پشتیبانی 800 میلیون دلار ذغال سنگ برای بازاریابی پشتیبانی می‌شود.

همانطور که در Bali Blockchain Confex 2019 اعلام شد ، سکه MAS در نوامبر 2019 در Masmint Cedex لیست شد Masmint CEDEX یک ارز رمزنگاری ترکیبی است که امکان تجارت در سیستم عامل‌های متمرکز و غیرمتمرکز خود را فراهم می‌کند. سکه MAS واحد پول رسمی Masmint CEDEX است. برای مشاهده روند قیمتی روزانه این رمزارز می توانید به لینک “Massnet Price” مراجعه کنید.

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال مسنت (MASS)

فارس عظمی مدیر عامل گروه یکی از اعضای همکار حسابداران مجاز (“CPA”) ، استرالیا است . او از سال 2006 در صنعت استخراج ذغال سنگ اندونزی مشغول فعالیت است و ساختار و تأمین مالی عملیات استخراج را پوشش می‌دهد.

Canggih Sakina Hans معاون پروژه نیز از نظر حرفه ای مسئولیت انطباق با پروانه‌های استخراج معادن و مقررات دولتی را بر عهده دارد. وی به طور كلی مسئول تأمین مجوزهای استفاده از جنگل‌های تولیدی در اندونزی ، انتصاب پیمانكاران معدن و حمل و نقل و مسایل مسئولیت اجتماعی شركت‌ها است كه جامعه محلی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

تیم توسعه دهنده MAS متشکل از 12 نفر است که در این زمینه فعالیت می‌کنند. در حال حاضر 500 هزار توکن MAS در حال تعامل و انتقال در بازار است، حداکثر تعداد توکن نهایی در نظر گرفته شده 1 میلیارد توکن است.

The-Future-of-Massnet-(MASS)
آینده ارز دیجیتال مسنت (MASS)

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و درآخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال سوکو (SUKU) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال چین ایکس (PCX) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سرتیک (CTK) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال بلت (BELT) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید