آینده قیمت ارز دیجیتال meme و تحلیل آن
MEME-cryptocurrency

آینده قیمت ارز دیجیتال meme و تحلیل آن

با توجه به وجود طرفداران زیاد برای سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال، افراد نیازمند آشنایی با انواع ارزهای دیجیتال و فرصت ها ی سرمایه گذاری در آنها هستند. به همین خاطراین در این مطلب قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال meme و بررسی آینده ارز دیجیتال meme بپردازیم.

ارز دیجیتال meme چیست؟

ارز دیجیتال میم که با نماد اختصاری meme به نمایش در می‌آید نوع و یا شکلی از دارایی‌های دیجیتالی محسوب می‌شود که با ارزش و سهمی بالا در رتبه‌ای مناسب در معاملات ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. در حقیقت لازم به ذکر است که پروتکل میم، اندکی پس از معرفی شدن به سرعت توانست جایگاه مناسبی را در میان فعالان بازار پیدا کند. بنابراین قیمت ارز دیجیتال meme هم بلافاصله با افزایش قابل ملاحظه‌ای مواجه شد و سود بسیاری را نصیب سرمایه گذاران اندک خود کرد. این در حالی است که تعداد کل موجودی این ارز دیجیتالی 28 هزار عدد است و به طور تقریبی می‌توان گفت که تمامی این توکن‌ها در میان افرادی که به یک کانال تلگرامی پیوسته بودند، توزیع شد.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

دلیل جذب سرمایه گذاران به ارز دیجیتال meme

در توزیع اولیه پروتکل meme 72 نفر موفق شدند تا 355 توکن دریافت کنند. لازم است ذکر شود که قیمت این توکن‌ها در زمان عرضه آن، بسیار ناچیز بود ولی پس از آن در مدتی کوتاه، توانست ارزش بسیار بالایی را برای خود رقم بزند. این عامل نیز سبب شد تا سرمایه گذاران بسیاری به سمت این پروژه بروند. اما لازم است بدانید که برای پیش بینی آینده قیمت این ارز دیجیتال نیز مانند دیگر انواع ارزهای دیجیتال لازم است به انجام تحلیل‌هایی اقدام شود که از جمله این تحلیل‌ها می‌توان تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی را نام برد. برای مشاهده قیمت روزانه این رمزارز میتوانید به لینک “MEME Price” مراجعه کنید.

introduction-MEME-cryptocurrency
ارز دیجیتال meme چیست؟

آینده قیمت ارز دیجیتال meme و تحلیل تکنیکال آن

برای اینکه بتوانیم آینده ارز دیجیتال meme را پیش بینی کنیم می‌توانیم از روش تحلیل تکنیکال بهره مند گردیم. این روش تحلیلی، در حقیقت کار کردن با نمودارها و ابزارهای آن است و می‌تواند رفتار آینده بازار را با توجه به تحرکات قبلی قیمت این ارز دیجیتال و هم‌چنین داده‌های حاصل از حجم معاملات آن، پیش بینی کند.

لازم است بدانید که با این وجود که در این تحلیل با شاخص‌ها و اعداد و هم‌چنین نمودارها سر و کار داریم اما می‌توان گفت این روش تحلیلی در حقیقت مطالعه رفتار انسان‌ها در بازارهای مالی به شمار می‌رود. این نوع از رفتارها با احساسات انسانی همراه می‌شوند و خود را در قالب‌هایی متنوع از جمله ترس و طمع بروز می‌دهند.

چه زمانی می توان از تحلیل تکنیکال استفاده کرد؟

نکته قابل ذکر دیگر در زمینه این روش تحلیلی ارزهای دیجیتال این است که به طور معمول، در بازارهایی که در شرایطی عادی به سر می‌برند که در آن حجم معاملات و هم‌چنین میزان نقدینگی بالایی در جریان است می‌توان از روش تحلیل تکنیکال استفاده نمود. به طور کلی در این روش از پارامترهای تحت امر ارز دیجیتال و هم‌چنین حجم معاملات آن، به عنوان ورودی استفاده می‌شود تا از این طریق بتوان از تحرکات بازار اطلاع کافی به دست آورد. اما نکته دیگری که لازم است در این بخش به آن اشاره شود این است که این روش نیز مانند سایر روش‌های تحلیل ارزهای دیجیتال، بدون عیب نیست و نمی‌توان به درست بودن همیشگی آن، اصرار داشت.

Technical Analysis MEME
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال meme

آینده قیمت ارز دیجیتال meme و تحلیل بنیادی آن

یکی دیگر از روش‌های تحلیل ارزهای دیجیتال، روش تحلیل فاندامنتال و یا بنیادی این دارایی‌ها است. این روش تحلیلی می‌تواند متغیرهای اقتصادی و مالی را درباره یک دارایی، ارزیابی کند تا از این طریق این امکان را به دست آورد که ارزش حقیقی و فعلی یک ارز دیجیتال را تعیین نماید و ارزش احتمالی آن در آینده را نیز مشخص کند. در این روش هم‌چنین تحلیلگر می‌تواند شرایط یک پروژه را بررسی و تحلیل کند و سپس با پیگیری کردن اخبار و رویدادهای مهم پیرامون ارز دیجیتال مورد نظر، جوانب مختلف آن را بررسی کند. تحلیل تمامی جوانب مربوط به ارز دیجیتال meme باعث می‌شود تا بتوان ارزش ذاتی آن را به دست آورد و پتانسیل‌های بالقوه آن را نیز مشخص نمود.

چند عامل موثر بر قیمت در تحلیل بنیادی

در این روش تحلیل ارزهای دیجیتال، چند عامل موثر بر قیمت یک ارز، وجود دارند. از جمله این موارد می‌توان مارکت کپ این رمز ارزها را نام برد. این عامل، مقدار کل سرمایه در گردش ارز دیجیتال مورد نظر را بر حسب دلار مشخص می‌کند بنابراین تنها قیمت ارز دیجیتال meme نشان دهنده ارزش آن در بازار فعلی و آتی به شمار نمی‌رود. از دیگر فاکتورهایی که در تحلیل بنیادی باید حتما در نظر گرفته شود حجم معاملات است.

بنابراین و در صورتی که قصد داشته باشید در زمینه یک ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید لازم است تا حتما میزان و حجم معاملات آن ارز را در طی 24 ساعت و یا یک شبانه روز در نظر بگیرید. حجم معاملات 24 ساعته نشان می‌دهد که تعداد توکن‌های یک ارز دیجیتال که در این مدت زمان خرید و فروش شده است چه میزانی است. هر چند لازم است این نکته را نیز در نظر داشته باشید که حجم معاملات یک روزه نیز می‌تواند با روش‌هایی دچار تغییرات ناگهانی شود. از جمله بروز یک حادثه و یا یک رویداد و یا خبر و یا حتی شایعه می‌تواند این میزان را با تحولاتی مواجه کند و سپس در روزهای آتی به حالت اولیه و سابق خود باز گردد.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال سوکو (SUKU) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال فیوژن (FSN) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال فرانتیر (FRONT) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید