آینده قیمت ارز دیجیتال MITX) morpheus labs) و تحلیل آن
morpheus-labs

آینده قیمت ارز دیجیتال MITX) morpheus labs) و تحلیل آن

در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال MITX) morpheus labs) و بررسی آینده ارز دیجیتال MITX) morpheus labs) بپردازیم،

 

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

آشنایی با ارز دیجیتال MITX) morpheus labs)

آزمایشگاه‌های Morpheus در حال ساخت اکوسیستمی قوی هستند که تا بتوانند به وسیله خدمات و برنامه‌های کاربردی که تولید می‌کنند هر شغلی را در زنجیره‌های بلوک بپذیرند. MITX توکن بومی این اکوسیستم است که ساخت این آزمایشگاه را تامین می‌نماید. آنچه در ادامه می‌خوانید اهداف اساسی طراحی سیستم این توکن است.

اهداف طراحی

منظور از طراحی یک ارز رمز، طراحی توکن و قوانینی است که مشارکت کنندگان باید از آن پیروی کنند. یک رمز ارز موفق ارزی است که به واسطه‌ی جذابیتش همه‌ی ذینفعان اکوسیستم خواستار استفاده از آن باشند.

به عبارت دیگر، توکن MITx ، با در نظر گرفتن نکات زیر ایجاد شد:

  • به اندازه‌ای برای افرادی که از پلتفرم استفاده می‌کنند جذاب باشد که این ارز را نگه داشته و از آن استفاده کنند.
  • حفظ تقاضا برای MITx
  • در تمام خدمات سیستم عامل مفید فایده باشد.
  • باعث کاهش هزینه‌های کاربر در آزمایشگاه‌های Morpheus باشد.
  • ارزش MITx با موفقیت آزمایشگاه‌های Morpheus در یک راستا باشد.
  • نوسان قیمت را کاهش دهد.
introducing-morpheus-lab
آشنایی با ارز دیجیتال MITX) morpheus labs)

 

با توجه به این نکات، ارز رمز MITX تنها ارزی ساده برای پرداخت خدمات آزمایشگاه‌های Morpheus نخواهد بود.

سازندگان این ارز رمز نگاری شده و شرکای آنان بر اساس سال‌ها تجربه‌ای که در این زمینه داشته‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که اگر مشتریان را مستقیما به خرید توکن‌های MITX مجبور نمایند، تنها نتیجه‌ی حاصل شده برای بازار آزاد، اصطکاک غیر ضروری خواهد بود که به روند پردازش افزوده می‌شود.

به همین دلیل تیم سازنده و شرکای خزانه داری و نقدینگی مدلی را ترتیب دیده‌اند که به آن وسیله مشتریان به صورت خودکار از این ارز رمزها خریداری می‌نمایند.

برای بار دیگر تاکید می‌شود که هدف از ایجاد این توکن تنها تسویه یا پرداخت نیست. بلکه این ارز رمز نکاری شده بیشتر بر مدار دسترسی و کار می‌چرخد.

جریان و گردش کار توکن‌ها در این پلتفرم یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین مولفه‌های اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود. اگر این توکن‌ها از جریان و گردش کافی برخوردار نباشند دیگر ارزش خاصی ندارند.

 اثبات اتحاد در MITX) morpheus labs)

Proof of Alliance مکانیزمی است که به وسیله‌ی آن سرعت رمزگذاری در سراسر سیستم عامل تنظیم می‌شود تا تمامی ذینفعان درگیر در این قضیه از آن استفاده نمایند. این مکانیزم بیشتر ساختاری انگیزشی دارد. می‌توان گفت در اثر این سیستم از طرفی سرعت رمز ارزها کاهش یافته و از طرفته دیگر گردش در تمامی سیستم عامل جریان پیدا می‌کند.

PoA از سه مکانیزم اصلی پیروی می‌کند.

1) مکانیسم Staking برای توسعه دهندگان:

توسعه دهندگان DApp به واسطه‌ی این مکانیزم تشویق می‌شوند که از این ارز استفاده کنند‌ یکی از مشوق‌های استفاده از این ارز این است که می‌توانند به سهولت در AppLibrary دیده شوند. این بدان معنی است که هرچه در زمان کمتری توکن بیشتری ذخیره کرده باشند، در جستجوی گروه مربوطه، در رتبه‌ی بالاتری قرار می‌گیرند. این کار به وسیله روش‌ طبقه‌ای انجام می‌پذیرد. حداقل دیده شدن در AppLibtary ذخیره ۱۰۰ دلار توکن در یک ماه است.

توسعه دهندگانی که نمی‌توانند مستقیماً MITx را از بازار آزاد خریداری كنند یا مایل به انجام این کار نیستند، می‌توانند ML را برای خرید MITx سفارش داده و آن‌ها را به صورت دستی ذخیره نمایند. این گزینه تا زمانی انجام می‌پذیرد که سیستم خرید خودکار با خزانه‌داری برقرار نباشد.

2) مکانیسم Staking برای تخفیف‌های مبتنی بر اشتراک:

اگر کاربری از نرم افزار این پلتفرم استفاده کند این امکان برای او به وجود می‌آید که با ذخیره سازی توکن در سیستم عامل از تخفیف‌های اضافی، البته به اندازه‌ی سرمایه‌ی خود، بهره مند شود.

برای استفاده از تخفیفات نیز طبقه‌بندی‌هایی وجود دارد‌ که از میزان دارایی پیروی می‌کند‌. این طبقه بندی از طریق مدت زمان مشخص شده نسبت به اندازه‌ی دارایی و قرار داد تعیین می‌شود.

توجه به این نکته مهم است که حداکثر تخفیف اعطایی به کاربران واجد شرایط پلتفرم 25٪ خواهد بود. همانطور که در بخش قبلی توسعه دهندگان نی توضیح داده شد ، آزمایشگاه‌های Morpheus و خزانه داری با هم در ارتباط هستند تا در ازای دریافت فیات، MITx به‌کاربران و مشتریان پرداخت شود.

Staking-mechanism-for-subscription-based-discounts
مکانیسم Staking برای تخفیف‌های مبتنی بر اشتراک

3) توزیع کنندگان مکانیسم Staking:

می‌توان اینگونه گفت که توزیع کنندگان جز اصلی استراتژی رشد این‌ پلتفرم و آزمایشگاه محسوب می‌شوند به همین ترتیب از مکانیزم Staking استفاده شده است تا به وسیله‌ی آن ارزش جذب MITx ‌افزایش یابد.

اگر بخواهیم به صورت اجمالی این مطلب را بررسی نماییم لازم به ذکر است که شرکت‌ها برای شرکت در این پلتفرم باید متناسب با اندازه و توافق‌نامه‌ی خود مقداری از ارز رمز نگاری شده داشته باشند. لازم به ذکر است که در مورد میزان MITx نگهداری شده سلسله مراتبی طبقه بندی وجود خواهد داشت. به عنوان مثال، توزیع کنندگان انحصاری برای اینکه بتوانند در منطقه‌ی خود واجد شرایط باشند باید حتما میزان مشخصی از این ارز را دارا باشند که نسبت به سایر کاربران میزان بیشتری است.

هرچه پوشش جغرافیایی بالاتر باش میزان مشخص شده افزایش خواهد یافت. همانطور که در بخش قبلی توسعه دهندگان نیز توضیح داده شد ، آزمایشگاه‌های Morpheus و خزانه داری با هم در ارتباط هستند تا در ازای دریافت فیات، MITx به‌کاربران و مشتریان پرداخت شود.

آینده ارز دیجیتال MITX) morpheus labs)

آزمایشگاه‌های Morpheus برای اطمینان از گردش کارآمد رمزهایی که به وسیله‌ی تمام ذینفعان درون اکوسیستم انجام می‌شود، مدل اقتصادی رمزگذاری شده‌ای را طراحی خواهند نمود. این مدا فراتر از مدلی خواهد بود که برای شرکای جامعه جهانی و تأمین کنندگان نقدینگی اکنون مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدیریت سرعت رمز، پردازش بدون اصطکاک و حفظ تقاضا از ملاحظات کلیدی طراحی در کل فرآیند خواهد بود. این‌ مدل در جهت کاهش سرعت و افزایش ضبط ارزها گرایش دارد. برای مشاهده روند قیمتی روزانه این رمز ارز می توانید به لینک “Zenon Price” مراجعه کنید.

The-future-morpheus-labs
آینده ارز دیجیتال MITX) morpheus labs)

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال نست پروتکل (NEST) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کیمچی (KIMCHI) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سایبرفای (CFi) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید