آینده قیمتی ارز دیجیتال و My DeFi Pet بررسی آن
ارز دیجیتال my-defi-pet

آینده قیمتی ارز دیجیتال و My DeFi Pet بررسی آن

هم اکنون با فاصله های زمانی کوتاهی شاهد ظهور بازی های بلاکچینی بر پایه ارزهای دیجیتالی هستیم که بیشتر آنها نیز شباهت های زیادی با یکدیگر دارند و تشخیص اینکه کدام یک بهتر هستند کمی دشوار است و نیاز به مطالعه دارد.در این مقاله با ما همراه باشید تا به برررسی بازی که بر بستر ارز دیجیتال My DeFi Pet ساخته شده است بپردازیم.

ارز دیجیتال  My DeFi Pet چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتال My DeFi Pet و پلتفرم آن یک بازی بر اساس حیوانات خانگی مبتنی بر سبک زندگی است که کلکسیون های NFT و DeFi را ترکیب می کند.

این بازی به عنوان ترکیبی از Pokémon و NFT توصیف شده است که برای دوستداران این سبک بازی ها مناسب است. گیم پلی حول محور جمع آوری، پرورش و تکامل حیوانات خانگی کلکسیونی NFT است که همگی دارای شخصیت های جداگانه هستند. این بازی در “سرزمینی مسحور شده با موجودات و اشیاء مرموز است و همچنین دارای ماجراجویی های مختلف و کشف جادوی های منحصر به فردی است، ” جریان دارد.

ارز دیجیتال my-defi-pet
ارز دیجیتال my-defi-pet

My DeFi Pet در 14 مه 2021 راه اندازی شد و از آن زمان به رشد چشمگیری دست یافته است و تا اوت 2021 به 166000 دارنده توکن و بیش از 100000 دنبال کننده در تلگرام و توییتر رسید. این تیم برای رسیدن به هدف خود یعنی بازی‌ای که به طور انبوه مورد پذیرش گیمر ها قرار ‌گیرد، توانست این ریتم طولانی مدت مقبولیت را به راحتی بشکند.

ویژگی های ارز دیجیتال My DeFi Pet

فصل اول دارای یک مسابقه با جایزه بزرگ 100000 USDT است. برای برنده شدن، بازیکنان باید NFT ها را با مشخصات دقیقی که در قرارداد تعیین شده است پیدا کنند و سپس آنها را برای دریافت پاداش به قرارداد بفرستند. الزامات خاص پس از راه اندازی تصمیم گیری خواهد شد. علاوه بر آن، My DeFi Pet با همکاری سایر پروژه‌ها و برنامه‌هایی برای داشتن گزینه‌های نبرد و ذخیره‌سازی، فارمینگ، محصول را ارائه می‌دهد. انتشار این ویژگی ها و به روز رسانی ها از سه ماهه سوم 2021 اعلام شده است.

پروژه ارز دیجیتال My DeFi Pet دارای گیم پلی پیچیده ای است تا بازیکنان را درگیر نگه دارد. بازیکنان می توانند حیوانات خانگی را به دو روش مجزا به دست آورند. اولین گزینه احضار آنهاست، یعنی به دست آوردن یک تخم مرغ تصادفی با مصرف مقدار مشخصی توکن DPET. از طرف دیگر، بازیکنان می توانند در حراجی برای یک حیوان خانگی شرکت کنند. هر ساعت یک حیوان خانگی جدید متولد می شود و بازیکنان می توانند با توکن های DPET به مدت 24 ساعت پیشنهاد بدهند. پس از پایان دوره مناقصه، هر حیوان خانگی برای اهداف بعدی در بازار باقی خواهد ماند.

بازیکنان همچنین می توانند با ترکیب هر دو حیوان خانگی که ژن های والدین خود را به ارث می برند، حیوانات خانگی جدیدی پرورش دهند. این بدان معناست که حیوانات خانگی کاملاً جدید می توانند در نتیجه تولید مثل ایجاد شوند، زیرا فرزندان ویژگی هایی را از هر دو والدین به ارث می برند.

این حیوانات خانگی دارای سطوح و قابلیت‌های تکاملی خاصی هستند، بنابراین بازیکنان می‌توانند به آنها توکن‌های DPET بدهند تا حیوانات خانگی خود را پرورش دهند. علاوه بر این، حیوانات خانگی می‌توانند در نبردها شرکت کنند و با غول های بازی بجنگند تا توکن‌های DPET را به عنوان پاداش به دست آورند.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

از کجا ارز دیجیتال  My DeFi Pet بخریم؟

اگر شما هم جز گیمر هایی هستید که به این سبک بازی های مبتنی بر بلاکچین علاه مند هستند و یا میخواهید از بالا رفتن قیمتی ارز دیجیتال My DeFi Pet سود بدست آورید،میتوانید از طریق صرافی های زیر اقدام به خرید و فروش این توکن کنید:

  • KuCoin
  • ZT
  • io
  • PancakeSwap (V2)
  • AOFEX

منابع پیشنهادی:

Aurory

Defina Finance

GAMER

منبع:

mydefipet

دیدگاهتان را بنویسید