آینده قیمت ارز دیجیتال نکسو (NEXO) و تحلیل آن
NEXO

آینده قیمت ارز دیجیتال نکسو (NEXO) و تحلیل آن

در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال نکسو (NEXO)، بررسی نکات مربوط به آن و آینده ارز دیجیتال نکسو (NEXO) نگاهی بی اندازیم.

 

آشنایی با ارز دیجیتال نکسو (NEXO)

نکسو یک پلتفرم وام دهی با پشتوانه ارزهای دیجیتال است، این طرح مبتکرانه که افراد مالکیت کامل ارزهای دیجیتال انتخابی خود را داشته باشند و در زمان نیاز به وجه نقد، ارزهای دیجیتال خود را وثیقه کرده و با کمک قراردادهای هوشمند وام گرفته و به وجه نقد دست پیدا کنند.

تمام این فرآیند تنها با چند کلیک صورت میگیرد و نکته مهم این است که نیاز به پرداخت کارمزد یا مالیات در روند وام دهی نیست. این روند شفافیت موجود در پلتفرم نکسو، به واسطه تکنولوژی بلاکچین، قراردادهای هوشمند و الگوریتم‌های اجرا شده ضمانت می‌شود. این ارز دیجیتال توسط شرکت کردیسیمو تولید شده است که یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تکنولوژی‌های مالی با بیش از 10 سال سابقه است.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

ویژگی‌های توکن نکسو (NEXO)

یکی از مهمترین ویژگی های این ارز دیجیتال بهره مندی از نقدینگی شبکه است، معمولا این میزان از نقدینگی در حوزه ارزهای دیجیتال عمومیت ندارد، اگرچه برداشت نقدینگی به مقدار زیاد در شبکه کار سختی است، اما در نکسو این کار به واسطه کارت های اعتباری مخصوص که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، این سرویس به کاربران اجازه می دهد تا از بسیاری از مزایای شبکه بهره‌مند شده و سود خوبی دریافت کند.

روش استفاده از ارزهای دیجیتال به  عنوان وثیقه روش بسیار مناسبی است، این روش به ویژه برای فرار از مالیات در کشورهای اروپایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شبکه نکسو در زمره نخستین ارزهای دیجیتال در این حوزه است.

یکی از وجه تمایزات نکسو با سایر رقبا این است که در این شبکه کاربران  با توجه به ارزش دارایی هایی که دارند میتوانند ضمانت وام تهیه کرده و از اعتبار یک حساب وام دریافت کنند و هر زمانی که توانایی داشته باشند وام خود را پرداخت کنند.

introduction-NEXO
ارز دیجیتال نکسو (NEXO)

 

اطلاعات مالکیت دارایی های دیجیتال به واسطه قراردادهای هوشمند شبکه به صورت شفاف در اختیار عموم قرار میگیرد، ضمن این که اطلاعات تضمین شده و محافظت شده است. همان‌طور که می‌دانید قراردادهای هوشمند  پس از ذخیره شدن در دفتر کل بلاک چین، غیرقابل تغییر هستند.

آنچه نکسو را نسبت به سایر ارزهای دیجیتال متمایز می‌سازد به شرح زیر  است:

  • نرخ بهره رقابتی بالا
  • بیمه تمام دارایی‌های نگهداری شده در نکسو تا سقف 100 میلیون دلار
  • پشتیبانی از حساب‌های تجاری
  • امکان انصراف بدون هزینه در زمان دلخواه و انعطاف‌پذیری سیستم
  • نرخ بهره بالا برحسب یورو
  • رابط کاربری ساده اپلیکیشن و وب‌سایت نکسو
  • شبکه نکسو از درجه امنیتی نظامی برخوردار بوده و دارای سردخانه و گاوصندوق‌های کلاس 3 است.
  • امکان کسب درآمد اضافی با استفاده از توکن‌های نکسو تا 30%

آینده ارز دیجیتال نکسو (NEXO)

ظهور شبکه‌های بلاکچینی مثل نکسو برای آن دسته از کاربرانی که علاقه به سرمایه گذاری در حوزه کریپتوکارنسی داشته و نمیخواهند ارزهای خود را بفروشند امکان استفاده از سرمایه گذاری به صورت نقدی را فراهم می کند. هم اکنون سیستم های مشابه ارز دیجیتال نکسو در حوزه کریپتوکارنسی بسیار هستند اما نکسو پیشتاز این سبک از ارزهای دیجیتال بوده و در این زمینه نسبت به همه موفق تر عمل کرده است. از جمله دیگر ویژگی‌های نکسو که باعث محبوبیت آن در میان علاقمندان به حوزه ارزهای دیجیتال شده است پشتیبانی این شبکه از ارزهای دیجیتال دیگر است، در حال حاضر بسیاری از ارزهای دیجیتال وجود دارند که نکسو آنها را پشتیبانی می‌کند، بنابراین امکان استفاده از کاربران سایر ارزهای دیجیتال برای بهره‌مندی از امتیاز وام دهی نکسو وجود دارد.

یکی از مواردی که باعث می‌شود آینده نکسو روشن و تضمین شده باشد، امکان دریافت سود سالانه با مجوز قانونی و نرخ ثابت است، ضمن این که تیم نکسو قصد دارد کسب و کار خود را به واسطه یکی از موسسات بانکی به نام FDIC بیمه کند، در این صورت اگر مشکلات مالی بروز کند، این مجموعه می‌تواند جوابگوی نیاز کاربران خود باشند. این تیم در حال حاضر روند رو به رشد خوبی را شاهد است، بنابراین کارشناسان پیش بینی می کنند که آینده روشنی در انتظار ارز دیجیتال نکسو باشد.

the-FUTURE-of-NEXO
آینده ارز دیجیتال نکسو (NEXO)

وجود پلتفرم‌های وام دهی

وجود پلتفرم‌های وام دهی در دنیای ارزهای دیجیتال مزایای این فناوری را بیش از پیش نمایان ساخته است. به این ترتیب  کاربران می توانند بدون نیاز به فروش ارزهایی که دارند با وام های  دریافتی به وجه نقد دست پیدا کنند. بنابراین دریافت سود سالانه با مجوز قانونی و نرخ ثابت می تواند یک عامل تضمین کننده آینده روشن این ارز دیجیتال باشد. از دیگر ویژگیهای این ارز پشتیبانی از سایر ارزهای دیجیتال است که می تواند باعث محبوبیت این ارز در میان هواداران ارزهای دیجیتال باشد.

کلام آخر

ارز دیجیتال نکسو از جمله ارزهایی است که در نوسانات بازار ارزی چند ماهه اخیر همچنان روند رو به رشد خود را طی کرده است، بنابراین به نظر می‌رسد در میان سایر ارزهای دیجیتال این ارز نسبت به سایرین آینده روشن‌تری داشته باشد. ضمن این که ویژگی‌های منحصر به فرد این ارز باعث می شود توجه علاقمندان به حوزه ارزهای دیجیتال بیشتر به سمت او باشد.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال ترون (TRON) و تحلیل آن“، “”، “آینده قیمت ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال نئو (NEO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال لونا (LUNA) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال مونرو (XMR) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال آیوتا (MIOTA) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کلیتن (KLAY) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید