آینده قیمت ارز دیجیتال NXT و تحلیل آن
NXT

آینده قیمت ارز دیجیتال NXT و تحلیل آن

ارز دیجیتالی ان اکس تی که با نماد اختصاری NXT به نمایش در می‌آید یکی از انواع ارزهای دیجیتالی است که توسط فردی به نام BC Next به وجود آمد. پلتفرم ان اکس تی، نوعی پلتفرم اقتصادی و تجاری به شمار می‌رود که از الگوریتم اثبات کار و یا سهام استفاده می‌کند تا از این طریق به توافقی دسته جمعی برای معاملات تجاری و اقتصادی دست یابد. لازم به ذکر است که میزان عرضه این ارز دیجیتالی ثابت است و فرایند استخراج برای آن وجود ندارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی کامل ارز دیجیتال NXT بپردازیم و سپس آینده ارز دیجیتال NXT را تحلیل نماییم.

معرفی ارز دیجیتال NXT

ارز دیجیتال و پلتفرم NXT، پروژه‌ای مبتنی بر فناوری توسعه یافته بلاک چین ERC-20 است. این ارز دیجیتالی با هدف رقابت با بیت کوین به وجود آمد. توسعه دهنده پلتفرم ان اکس تی، در ابتدا به دنبال راه‌اندازی نوعی رمز ارز دیجیتالی بود که بتواند از طریق به کارگیری آن، برخی از نواقص و عیوب بیت کوین را برطرف نماید.

از جمله این موارد می‌توان به بالا بردن سرعت انجام تراکنش‌ها و پرداخت‌های دیجیتالی اشاره کرد. از طرف دیگر جلوگیری نمودن از NFT بلاک چین از اهداف توسعه این رمز ارز به شمار می‌رود. ارز دیجیتالی NXT نوعی پروژه منبع باز محسوب می‌شود.

این پلتفرم، ساده و ماندگار است و همه کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. پلتفرم ان اکس تی، دارای صرافی و هم‌چنین بازار و ارز دیجیتال مخصوص به خود است. ارز دیجیتال NXT در این پلتفرم، تنها در تراکنش‌ها و پرداخت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آن به عنوان پاداش شبکه نیز استفاده می‌شود.

introducing-NXT--Cryptocurrency
معرفی ارز دیجیتال NXT

ویژگی‌های ارز دیجیتال NXT

پلتفرم ان کس تی، پلتفرمی کاملا انعطاف پذیر است. این عامل موجب شده تا از این پلتفرم برای ساخت برنامه‌های کاربردی استفاده شود و از طرف دیگر، برای انجام خدمات مالی نیز بتوان آن را به کار برد. یکی از ویژگی‌های این پلتفرم معاملاتی و تجاری، قابلیت‌هایی است که در آخرین نسخه اصلی این پروژه، به آن افزوده شده است. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به چند امضایی بودن تراکنش‌های آن اشاره کرد.

هم‌چنین این پلتفرم از یک سیستم افزونه نیز برخوردار شده است. زبان برنامه نویسی این ارز دیجیتالی، جاوا است. این ارز، دارای منبع کد منحصر به فرد است. در حقیقت، پلتفرم ان اکس تی، یکی از کامل‌ترین پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود که از تمامی امکانات قابل اجرا بر روی سیستم بلاک چین بهره مند شده است.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا کالاها و محصولات تجاری خود به صورت‌های فیزیکی و یا مجازی و یا حتی محصولات خدماتی را بر روی شبکه بلاک چین قرار دهند و به مبادله آن‌ها و یا خرید و فروش محصولات خود، دست بزنند. از جمله این محصولات و کالاها می‌توان زمین و ملک، سهام، نرم افزار و… را نام برد.

بنابراین و به طور کلی می‌توان گفت کاربران از طریق به کارگیری این پلتفرم قادر خواهند بود تا به تجارت و مبادله هر چیزی اقدام کنند.

صرافی غیر متمرکز ارز دیجیتال ان اکس تی

دارا بودن این ویژگی باعث می‌شود تا کاربران این ارز دیجیتالی بتوانند دارایی‌های رمز نگاری شده خود را به صورت همتا به همتا و بدن پرداخت هیچ کارمزدی مبادله نمایند. از طرف دیگر با استفاده از کیف پول ان اکس تی نیز می‌توانید به مارکت پلیس نیز دسترسی داشته باشید.

لازم به ذکر است که مارکت پلیس Market Plase، عنوان بازاری غیر متمرکز است که امکان تجارت فیزیکی و مجازی را برای کاربران فراهم می‌کند. بنابراین با پرداخت تنها یک ان اکس تی به عنوان کارمزد تراکنش می‌توانید تمامی کالاها و خدمات خود را بر روی بلاک چین ان اکس تی در این بازر غیر متمرکز آگهی کنید و به داد و ستد اقدام نمایید.

آینده ارز دیجیتال NXT

تیم توسعه دهنده این پلتفرم قصد دارند در آینده‌ای نزدیک با Ardor و هم‌چنین Ignis ارتباط برقرار نمایند. این عامل به طور مسلم، آینده قیمت ارز دیجیتال NXT را دچار تغییر و تحولاتی خواهد کرد. لازم است بدانید که تیم توسعه دهنده این ارز دیجیتالی شامل افرادی بزرگ و کارآمد از دانشمندان علوم کامپیوتر و رمز نگاری است.

یکی دیگر از نکات قابل توجه در زمینه قیمت ارز دیجیتال NXT این است که ان اکس تی دارای میزان عرضه اولیه بدون تغییر است. بنابراین سکه جدیدی برای پاداش و یا تشویق در بلاک در نظر گرفته نشده است. این رمز ارز تا کنون تحولات و نوسانات قیمتی زیادی را تجربه کرده است.

The-future-of-NXT-cryptocurrency
آینده ارز دیجیتال NXT

نتیجه گیری

تیم توسعه دهنده پلتفرم ان اکس تی قصد دارند به طور مداوم، این پلتفرم را به روز رسانی کنند و ابزار و امکانات تازه‌ای نیز به آن اضافه کنند تا از این طریق، کاربران با سهولت بیشتری از آن استفاده نمایند. بنابراین یکی از ویژگی‌های اساسی این پلتفرم معاملاتی و تجاری، به روز رسانی امکانات و ابزارهای آن است که باعث شده در بسیاری از مواقع، حتی کیف پول این پلتفرم چندین بار به روز رسانی شود و هر بار قابلیت‌های تازه‌ای به آن اضافه شود و داد و ستد و مبادله کالا را ساده‌تر گرداند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال پولز (POOLZ) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال PNT و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال پرومتئوس (PROM) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال ایزی فای (EASY) و تحلیل آن” و “آینده قیمت ارز دیجیتال دراگون وین (DVC) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید