آینده قیمت ارز دیجیتال پاور لجر (POWER) و تحلیل آن
power-ledger

آینده قیمت ارز دیجیتال پاور لجر (POWER) و تحلیل آن

ما در بخش‌های قبلی مقالات خود به سراغ برخی از ارزهای دیجیتال رفتیم و امروز می‌خواهیم مورد دیگری با نام ارز دیجیتال پاور لجر (POWER) را به شما عزیزان معرفی کنیم. همچنین در مورد احتمالات و فرضیه‌ها در مورد آینده قیمت ارز دیجیتال پاور لجر (POWER) نیز صحبت خواهیم کرد. پس در صورتی که به کار سرمایه گذاری علاقه زیادی دارید، مثل همیشه همراه ما باشید.

معرفی ارز دیجیتال پاور لجر (POWER)

یکی از اصیل‌ترین ارزهای دیجیتال در این بازار را باید پاور لجر به حساب آورد که بیشتر از چهار سال از ساخت آن زمان می‌گذرد. دلیل علاقه‌مند شدن بسیاری از سرمایه گذاران به این ارز این است که از همان ابتدا، با شیب ملایمی در حال صعود بود. البته این ارز در برخی مواقع نزول هم داشت و یا در حالت بلاتکلیفی بود. در چنین شرایطی، بدیهی است که عده زیادی به سراغ آن نروند و ارزهای دیگر را مورد بررسی قرار دهند.

Power Ledger یک شرکت نرم افزاری و فناوری است که با داشتن بازارهای پاسخگوتر ، در تلاش است تا انرژی تجدیدپذیر به شیوه ای پایدارتر کار کند.

اگر نگاهی به جایگاه‌ هر یک از ارزها داشته باشید، پاور لجر را در رتبه خوبی هم مشاهده نخواهید کرد. این ارز با نماد POWR، رفته رفته در سطح جهان شناخته شد، اما متاسفانه این اتفاق هنوز در کشور ما شکل نگرفته است. در صورتی که جست و جویی در این خصوص داشته باشید، متوجه می‌شوید که سرمایه گذاران داخلی هنوز این ارز را آن طور که باید و شاید جدی نگرفته‌اند.

ارز دیجیتال POWER فعلا در بعضی از صرافی‌ها مشاهده می‌شود. این طور که به نظر می‌رسد، صارفی‌های زیادی از این ارز پشتیبانی دارند که در این زمینه، در ادامه مطالبی را خدمتتان عرض خواهیم کرد.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

ارز دیجیتال پاور لجر (POWER) چه کاری انجام می دهد؟

پاور لجر را باید پلتفرمی مبتنی بر بلاکچین به حساب آورد که در ماه می سال 2016 ایجاد گردید. این ارز با هدف اعمال تغییرات در مورد انرژی جهانی و همچنین امکان فروش انرژی خورشیدی به برخی از کشورها به وجود آمده است.

تسهیل تجارت جهانی و کالاهای زیست محیطی و حمایت از هر یک از آن‌ها، از مهم‌ترین برنامه‌های سازندگان بوده است. این کار فعلا در کشور استرالیا صورت گرفته است و در ادامه به دیگر کشورها نیز برده خواهد شد. جما گرین، دیو مارتین، جان بالیچ و جنی کانروی را باید از اعضای سازنده این ارز به حساب آورد.

پاور لجر (POWER) تا کنون در کدام صرافی‌ ها لیست شده است؟

همان طور که گفته شد، در مجموع ارز دیجیتال پاور لجر (POWER) را می‌توان در صرافی‌های زیادی پیدا کرد. خوشبختانه افراد در جهان و به خصوص ایران مشکلی از این بابت نخواهند داشت. از مهم‌ترین این صرافی‌ها باید به Binance، Bithumb ،Uniswap ،Houbi Global و Bittrex اشاره داشت.

آینده ارز دیجیتال پاور لجر (POWER)

همان گونه که گفته شد، زمان زیادی از تشکیل ارز دیجیتال پاور لجر (POWER) می‌گذرد، اما شاید بد نباشد زمان اخیر اشاره داشته باشیم. حقیقت این است که بررسی قبل از زمان برای ما مفید نیست و کمکی برای انجام معاملاتمان نخواهد کرد. تنها به ذکر این نکته بسنده می‌کنیم که بیشترین ارزش آن به زمان خیلی دوری برمی‌گردد و اکنون افت زیادی به نسبت آن موقع دارد.

The-future-of-power-ledger
آینده ارز دیجیتال پاور لجر (POWER)

 

البته در جریان این زمانی که گذشت، در کل POWER سود نسبتا خوبی را برای سرمایه گذاران فراهم آورد. همین باعث شد تا سرمایه گذاران هر چند وقت یک بار مروری در چارت در مورد این ارز داشته باشند.

بعد از مدتی، افت زیادی را در مورد ارز دیجیتال POWERشاهد بودیم که افراد زیادی را به شوک فرو برد. البته سرمایه گذاران موفق توانستند با دریافت پیغام‌هایی در چارت، به سرعت به معاملات خود پایان دهند. شاید در آینده ارز دیجیتال پاور لجر (POWER) هم برای معاملات بلند مدت و هم کوتاه مدت مناسب شود.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال کوانت (QNT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال نانو (NANO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال هورایزن (ZEN) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال گراف (GRT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال فانتوم (FTM) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید