آینده قیمت ارز دیجیتال رادیکل (RAD) و تحلیل آن
Radicle

آینده قیمت ارز دیجیتال رادیکل (RAD) و تحلیل آن

در این مطلب به معرفی به معرفی ارز دیجیتال رادیکل (RAD) و بررسی آینده ارز دیجیتال رادیکل (RAD) می‌پردازیم.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

آشنایی با ارز دیجیتال رادیکل (RAD)

Radicle ، ابزاری برای توسعه که به “نسخه غیرمتمرکز GitHub” معروف است، اعلام کرد که از RAD توکن حاکمیت را بر اساس Ethereum که در شبکه اصلی Ethereum مستقر شده است، رونمایی خواهد کرد. پیش از این، Radicle آثار قابل توجهی در حلقه cypherpunk ایجاد کرده است. بسیاری از مردم عقیده دارند که این “یکی از جالب‌ترین ابزارهای توسعه در انجمن توسعه دهندگان ارزهای رمزپایه” است. معنای اصلی کلمه Radicle “ریشه” است که آرم پروژه نیز‌محسوب‌می‌شود. با این حال، از نظر تلفظ کلمه، شبیه “رادیکال” است.

introduction-Radicle
آشنایی با ارز دیجیتال رادیکل (RAD)

پروتکل P2P همکاری کد غیرمتمرکز

به بیان ساده ، Radicle یک پروتکل P2P همکاری کد غیرمتمرکز است. هدف از ایجاد این ارز نوع جدیدی از زیرساخت‌های همکاری کد است که نیازی به واسطه‌ها ندارد. اعتماد را به حداقل می‌رساند و ایمن است. به عبارت دیگر، این ارز تلاشی برای ایجاد یک جایگزین غیرمتمرکز برای GitHub محسوب می‌شود که اکنون بزرگترین پلت فرم میزبانی کد در جهان است.

این پلتفرم در دهه گذشته به استاندارد منبع باز نرم افزار توسعه تبدیل شده است.

Radicle در اواخر سال گذشته نسخه بتا عمومی را راه اندازی کرد و همزمان مشتری دسکتاپ منبع باز “Radicle Upstream” را برای اشتراک، میزبانی و همکاری با کد راه اندازی کرد. مانند Github، این ابزار مبتنی بر ابزار مدیریت کد منبع باز Git است. بنابراین توسعه دهندگان باید بتوانند به سرعت شروع به کار کنند.

Radicle معتقد است که اگر می‌خواهید با استقلال به پروژه منبع باز تبدیل شوید، مدل مبتنی بر رمز حاکمیت ارزشمندترین مسیر است. بنابراین این شبکه در راستای اهدافش رمز حاکمیت پروتکل به نام RAD صادر می‌کند.

علاوه بر اینکه رادیکل رمز حکمرانی است، می‌تواند به عنوان یک عضو “هویت” در برنامه ریزی تیم قرار گیرد. یعنی ، در طراحی مدل اقتصادی ، اگر کاربران نیاز به تعامل با سایر پروتکل‌های Ethereum داشته باشند، ممکن است نیاز به پرداخت برخی هزینه‌ها هم داشته باشند. اما دارندگان RAD می‌توانند رایگان یا به وسیله تخفیف‌های مربوطه را دریافت کنند.

به عبارت ساده.تر، نقش RAD این است: هنگامی که کاربران نیاز به تعامل با پروتکل Radicle بر اساس پلت فرم Ethereum داشته باشند، می‌توانند تخفیف‌های مربوطه رایگان دریافت کنند.

تیم Radicle ضمن راه اندازی علنی رمز RAD برای حاکمیت، مقاله جداگانه‌ای را نیز منتشر کرد که توضیح می دهد چرا Ethereum را انتخاب کرده‌اند.

آینده ارز دیجیتال رادیکل (RAD)

اول از همه، لازم است توضیح داده شود که Ethereum فقط یک “پلاگین” اختیاری Radicle است تا برخی از عملکردهای شبکه Radicle را تکمیل کند. این تیم اظهار داشت که کاربرانی که به Ethereum علاقه ندارند، نمی‌توانند از این قسمت از عملکرد استفاده کنند.

The-future-of-Radicle
آینده ارز دیجیتال رادیکل (RAD)

 

با این حال، این تیم هنوز معتقد است که کاربران Radicle می‌توانند از طریق استفاده طولانی مدت از Ethereum، از توسعه طولانی مدت شبکه و پروتکل Radicle پشتیبانی کنند، بنابراین می‌تواند به مدت طولانی یک شبکه غیرمتمرکز منبع باز را در اختیار کاربران قرار دهد.

پس از افزودن Ethereum ، Radicle می‌تواند بسیاری از ویژگی‌ها را برای کاربران باز کند و در چند ماه آینده چندین ویژگی از جمله نام دامنه‌های جهانی، بودجه جریان، سازمان‌های غیرمتمرکز و غیره منتشر خواهد شد.

در شبکه Radicle، کاربران می‌توانند نام دامنه سطح دوم radicle.eth (مانند chainnews.radicle.eth) را ثبت کنند. نام دامنه “.eth” توسط سیستم نام دامنه Ethereum (ENS) ارائه شده است. این گزینه می‌تواند به عنوان نام دامنه سطح دوم در شبکه Radicle استفاده شود. در حال حاضر ثبت کننده در شبکه اصلی Ethereum مستقر شده است.

توافق نامه بودجه عمومی را در testnet

Radicle توافق نامه بودجه عمومی را در testnet مستقر کرده است تا به توسعه دهندگان نرم افزار منبع باز روشی جدید برای به دست آوردن پشتیبانی مالی ارائه دهد. این پروتکل به هر کاربر اجازه می‌دهد تا از هر رمز ERC-20 برای سرمایه گذاری در بودجه یا پرداخت جریان به هر آدرس Ethereum استفاده کند.

در رادیکول ، یک سازمان به جای مدیران به قراردادهای هوشمند اعتماد می‌کند. بنابراین، قوانین و مجوزها را می.توان از طریق قراردادهای هوشمند تعریف کرد، و سپس می.توان در سطح سازمان پروژه در قالب سازمان‌های غیرمتمرکز یا DAOها انجام داد. این ویژگی به زودی در شبکه آزمایش Ethereum مستقر می شود.

Radicle همچنین از هزینه بالای گاز شبکه فعلی Ethereum آگاه است ، بنابراین آنها تحقیق و کشف راه حل‌های مختلف گسترش لایه 2 را برای افزایش در دسترس بودن پروتکل آغاز کرده اند.

علاوه بر این، Radicle همچنین اظهار داشت که دسترسی به Ethereum تنها اولین قدم آنها است و در آینده ادغام سایر شبکه های زنجیره‌ای عمومی را در نظر خواهد گرفت. گفتنی است بنیانگذار Polkadot نیز در این پروژه سرمایه گذاری کرد. توکن‌ها چگونه توزیع می شوند؟

RAD 100 میلیون قطعه صادر خواهد کرد که تا 4 سال دیگر قفل آن باز خواهد شد.

تخصیص اختصاصی:

  • 50٪ خزانه جامعه (4 سال قفل گشایی خطی)
  • تیم 19٪ (4 سال باز کردن قفل خطی
  • سرمایه گذار 20٪ (قفل قفل بعد از 1 سال)
  • بنیاد 5٪ (قفل بعد از 1 سال)
  • برنامه Seeders (قفل قفل در 1 سال)
  • نقدینگی اولیه حدود 4٪ است.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال نست پروتکل (NEST) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کیمچی (KIMCHI) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سایبرفای (CFi) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید