آینده قیمت ارز دیجیتال REV) Revain) و تحلیل آن
revain

آینده قیمت ارز دیجیتال REV) Revain) و تحلیل آن

برخی از بلاکچین‌ها برای تسهیل سایر برنامه‌ها به صورت عمومی ایجاد شده‌اند‌. به این منظور برنامه‌های دیگر هم می‌توانند بر روی این بلاکچین‌ها استوار و ساخته و پرداخته شوند. بلاکچین بیت کوین نه تنها اولین بلاکچین است، بلکه یکی از بلاکچین‌های عمومی است که برنامه‌های بسیاری بر روی آن مستقر شده‌اند. راون یکی از این برنامه‌ها است که بر روی بلاکچین بیت کوین فعالیت می‌کند و هدف آن تسهیل انتقال دارایی از یک طرف به طرف دیگر است. در این مطلب قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال REV) Revain) و بررسی آینده ارز دیجیتال REV) Revain) بپردازیم.

ارز دیجیتال REV) Revain) چیست؟

راون برنامه منبع بازی است که بر بلاک چین بیت کوین مبتنی است. این پروتکل این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از قوانینی فرای قوانین پلتفرم آن پیروی کنند. این ویژگی باعث می‌شود راون از سایر پروتکل‌های مبتنی بر بلاکچین بیت کوین متمایز باشد.

the-introduction-of-Revain
ارز دیجیتال REV) Revain) چیست؟

 

این پروتکل مانند بسیاری از پروتکل‌های دیگر از ساز و کار اجماع اثبات کار استفاده می‌کند. الگوریتم اجماعی که این پروتکل به طور خاص از آن استفاده می‌کندX16R نامیده می‌شود. این ساز و کار باعث ایجاد مقاومت در برابر ASIC می‌شود. این امر بدان معناست که از ورود ماینرهای بیشتر جلوگیری کرده و در نتیجه نیازمند تجهیزات تخصصی کمتری خواهد بود. در نتیجه به جای استفاده از سخت افزارهای تخصصی کاربران می‌توانند با پردازنده‌های خود این کار را انجام دهند.

به عبارت ساده‌تر، این الگوریتم تلاش می‌کند تا به این وسیله بتواند هش الگوریتم قبلی را در برابر نظم الگوریتم بعدی مختل نماید. آنچه حاصل این امر است تمرکززدایی بیشتر است. با این‌حال که می‌توان به صورت انفرادی هم راون را استخراج نمود، اما بیشتر در این زمینه از استخرها استفاده می‌شود.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

ارز دیجیتال REV) Revain) چگونه کار می‌کند؟

در واقع این پروتکل به کاربران اجازه می‌دهد هر توکن و ارزی که خود تمایل دارند را با قوانین مختص به خود ایجاد کرده و بتوانند مالکیت آن را در اختیار دیگر‌کاربران قرار دهند. تفاوتی ندارد توکنی که ساخته می‌شود با پشتوانه‌ی دارایی در دنیای واقعی باشد یا تنها یک NFT از آن حمایت کند.

این پروتکل یکی از برنامه‌هایی است که مبتنی بر جامعه است. به این معنی که تصمیم گیری‌ها کاملا بر عهده‌ی گره‌ها است.

این کوین هرگز از طریق عرضه‌ی اولیه در اختیار کاربران قرار نگرفته است و البته هرگز از قیمت بالایی هم برخوردار نبوده است. همه‌ی این عوامل باعث می‌شود تا عرضه‌ی آن بسیار‌منصفانه‌تر صورت پذیرد.

هدف ارز دیجیتال REV) Revain)

سازندگان، این پروتکل را برای این توسعه دادند که نشان‌دهنده‌ی دارایی‌ها در دنیای واقعی باشد. دارایی‌هایی مانند اوراق بهادار، کالاهای قابل جمع آوری، حتی بلیط یا طلا می‌توانستند بیانگر این توکن باشند.

آنچه تیم سازنده انجام داد کپی کدهای بیت کوین و اصلاح این کدها و افزودن ویژگی‌های جدید به آن بود.

از طرفی آن‌ها توانستند ویژگی‌های دیگری به این کدها بیافزایند. مثلا تایید یک دقیقه‌ای معاملات یا اعطای ۵۰۰۰ راون در ازای تایید هر بلوک و تامین ۲۱ میلیارد راون به صورت عرضه کلی از ویژگی‌های افزوده شده این ارز بود.

بنیانگذار راون چه کسی است؟

این پروتکل که در واقع انشعاب منبع بازی از کد بیت کوین است در سال ۲۰۱۸ توسط بروس فنتون که توسعه دهنده‌ی ترون بود ایجاد شد. سازندگان در ابتدا سعی داشتند تا به تقلید از بیت کوین، هیچ گونه پشتوانه‌ی دولتی یا خصوصی برای ارز خود در نظر نگیرند. این به آن معنی است که قبل از آن هیچ کس از این رمزها نداشته باشد.

آینده ارز دیجیتال REV) Revain)

یکی از ویژگی‌هایی که در آینده قرار است به آن اضافه شود این است که به وسیله راون هر فرد می‌تواند توکن خود را ایجاد نماید. کاربران باید پس از ذخیره و سوزاندن راون، رمزهای سفارشی خود را ایجاد و قوانین و سیاست‌های پولی خود را در آن زمینه تعریف نمایند. از طرفی ماینرهایی که بتوانند بلوک جدیدی به این زنجیره بیافزایند اگر اعتبارشان توسط شبکه تایید شود، می‌توانند آن را تایید نمایند.

The-future-of-Revain
آینده ارز دیجیتال REV) Revain)

ویژگی‌های ارز دیجیتال REV) Revain)

یکی از ویژگی‌های این ارز این است که هر کاربری که توکنی را صادر کند، می‌تواند به دارندگان توکن خود، پیامی را ارسال نماید. در نتیجه این امکان فراهم می‌شود که در صورت نیاز به رای گیری بتوانند از نظرات سایر دارندگان مطلع شوند.

از طرفی هر کاربر می‌تواند حق رای خود را به کاربر دیگری‌تفویض کرده و توکن‌های خود را خرید و فروش نماید.

از ویژگی‌های دیگر این شبکه این است که اگر کاربری نیازمند ایجاد توکن جدیدی است ابتدا باید بخشی از راون‌ها را بسوزاند و از بین ببرد. سپس لازم است تا نام منحصر به فرد خود را برای توکن خود اختیار کند. سپس می‌توانند ویژگی‌های منحصر به فردی را برای توکن‌های خود ایجاد نمایند. مثلا قابلیت انعطاف پذیری را به توکن خود اضافه کنند.

یکی از ویژگی‌های دیگر این است که کاربرانی که توکن جدید ایجاد می‌کنند می‌توانند از رمز راون به عنوان پاداش توکن خود استفاده کنند.

کلام آخر

راون نیز مانند هزاران برنامه‌ی دیگر بر بلاک چین بیت کوین مستقر شده است و تلاش کرده تا ضعف‌های این ارز را پوشانده و خصوصیات جدیدی به آن بیافزاید. آنچه در این مقاله خواندید تنها بررسی فاندامنتال این ارز بود‌ و تصمیم گیری برای خرید و فروش و مبادله‌ی آن بر عهده‌ی خود شخص است.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال ترون (TRON) و تحلیل آن“، “”، “آینده قیمت ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال نئو (NEO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال لونا (LUNA) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال مونرو (XMR) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال آیوتا (MIOTA) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کلیتن (KLAY) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید