آینده قیمت ارز دیجیتال سیف مون (safemoon) و تحلیل آن
safemoon

آینده قیمت ارز دیجیتال سیف مون (safemoon) و تحلیل آن

یکی از جدیدترین رمزارزهایی که به بازار ارزهای دیجیتال وارد شده، ارز دیجیتال سیف مون (Safemoon) است. این رمز ارز توانسته در مدت زمان بسیار کمی پس از ارائه، به رشد و قیمت بسیار بالایی دست پیدا کند. این عامل نیز سبب شده تا عده زیادی از سرمایه گذاران، این رمز ارز را فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری و کسب سود تلقی کنند. اما پیش از اقدام به هر گونه سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال لازم است با آن ارز، آشنایی کافی داشته باشید. بنابراین در این مقاله قصد داریم به معرفی این توکن تازه وارد و بررسی آینده ارز دیجیتال سیف مون (safemoon) بپردازیم.

معرفی ارز دیجیتال سیف مون (Safemoon)

نام کامل ارز دیجیتال سیف مون، Safely to the moon است. این عبارت در زبان فارسی به صورت ایمن به سوی ماه ترجمه شده است. این اصطلاح به این معنا است که قیمت و ارزش این ارز دیجیتالی به اندازه‌ای افزایش خواهد یافت تا به ماه برسد.

از طرف دیگر، safemoon را می‌توان نوعی آلت کوین به شمار آورد که بر بستر فناوری بلاک چین طراحی شده است. از نظر توسعه دهندگان این ارز، نمی‌توان سیف مون را نوعی ارز دیجیتال به شمار آورد. از دیدگاه این افراد، سیف مون نوعی توکن است که به امور مالی غیر متمرکز حوزه دیفای تعلق دارد.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

ویژگی‌های ارز دیجیتال سیف مون (Safemoon)

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و قابل توجه ارز دیجیتال safemoon این است که هر یک از کابران که به فروش این رمز ارز دست بزند 10 درصد هزینه متحمل خواهد شد. لازم است بدانید که پروژه سیف مون با هدف حل مشکلات دیگر ارز های دیجیتالی به وجود آمده است. از جمله این مشکلات می‌توان به نوسانات قیمت و تغییرات ارزش آن‌ها اشاره کرد.

این نوسانات شدید و تغییر و تحولات ارزشی، موجب می‌شود تا دارندگان این رمز ارزها در چنین مواقعی، تمایلی شدید به فروش ارزهای دیجیتال پیدا کنند. سیف مون در این مواقع، یک جریمه 10 درصدی را برای دارندگان این رمز ارز در نظر می‌گیرد.

از نظر توسعه دهندگان این رمز ارز، یکی از مشکلات ارزهای دیجیتال این است که مدتی کوتاه پس از عرضه، سقوط را تجربه می‌کنند. بنابراین از دیگر ویژگی‌های این توکن، راه حل‌هایی است که این توکن دیجیتالی برای حل این دسته از مشکلات اندیشیده است.

سیف مون برای حل این مشکل، چند برنامه ترتیب داده است. بنابراین در هنگام هر یک از معاملات از طریق این رمز ارز دیجیتال، 3 عملکرد صورت می‌گیرد که عبارتند از: جمع آوری نقدینگی، پاداش‌های استیک و توکن سوزی دستی.

پروژه SafeMoon اشاره می کند که یک مشکل بزرگ در صنعت نوظهور DeFi وجود APY LP بالا در سیستم فارمینگ است که دسترسی آسانی برای تازه واردان به فضا ندارند. با SafeMoon، آنها قصد دارند از ایده پاداش‌های ثابت (مشروط کردن پاداش به حجم توکن مورد معامله) استفاده کنند تا هرگونه فشاری را که ممکن است هنگام فروختن توکن‌ها روی توکن ایجاد شود، از بین ببرند.

همچنین، وایت پیپر این پلتفرم اشاره می‌کند، «مکانیسم بازتاب» آنها انگیزه‌ای برای دارندگان SafeMoon ایجاد می‌کند تا توکن‌های خود را برای مدت طولانی‌تری HODL یا همان نگه دارند. SafeMoon’s Automatic LP همچنین با ارائه یک کف قیمت برای دارندگان توکن، به پروتکل ثبات می بخشد. همچنین استراتژی توکن سوزی دستی SafeMoon به دارندگان بلند مدتی این توکن کمک می‌کند.

پروتکل SafeMoon ترکیبی از توکنومیک RFI و یک پروتکل تولید نقدینگی خودکار است. طبق مقاله ای، SafeMoon قصد دارد یک صرافی توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و همچنین پروژه‌های خیریه و برنامه‌های آموزشی کریپتو را توسعه دهد. با پروتکل SafeMoon، دارندگان توکن بسته به تعدادی که از این ارز دیجیتالی ستیک میکنند، SAFEMOON بیشتری کسب خواهند کرد. این سود  می تواند تا 80٪ در سال باشد، که در مقایسه با بهره حساب های سنتی، خیره کننده است. پروتکل SafeMoon به لطف استراتژی توکن سوزی خود در طول زمان ارزش بیشتری پیدا می کند و آن را تبدیل به یک ارز دیجیتال کاهش دهنده تورم خواهد کرد.

Safemoon
Safemoon

از ویژگی های جدید این پلتفرم،Mooncraft  میباشد که یک سرور Minecraft است و توسعه دهنگان سیفمون از آن به عنوان یک بستر آزمایشی برای ادغام با پلتفرم خود و سایر فناوری ها استفاده می کنند که دارای چندین حالت بازی، توسعه فعال و فناوری اختصاصی جدید است.

Mooncraft Wiki ابزار جدید در این پلتفرم است که به ارائه اطلاعات در مورد بازی‌ها و ویژگی‌های مختلف شبکه اختصاص دارد. اطلاعات ویکی توسط تیم کارکنان ارائه می شود و برای مطالعه از اصول اولیه ماین کرافت تا توضیح مفصل در مورد تمام ویژگی های Mooncraft در دسترس همه است.

بعلاوه موارد بالا با ثبت نام در صرافی مخصوص سیفمون میتوانید بوسیله sawp ارز های دیجیتالی دلخواه خودتان را مبادله کنید،همچنین بتازگی کیف پول مخصوص خود را نیز طراحی و راه اندازی کرده اند که میتوانی برای ذخیره دارایی های دیجیتالی خود از آن استفاده کنید.

شبکه SafeMoon چگونه ایمن است؟

اطلاعات وایت پیپر SafeMoon طرح زیر را برای ایمنی پروتکل خود ارائه داده است: توسعه‌دهنده قبل از راه‌اندازی، تمام توکن‌ها را در کیف پول توسعه‌دهنده می سوزاند،که این اقدامی منصفانه در راه اندازی DxSale است، LP ها نیز به مدت چهار سال در DxLocker قفل می‌شوند و سپس فرایند تولید LP ها در این مدت با هر معامله قفل شده در بستر PancakeSwap انجام مپذیرد.

آینده ارز دیجیتال سیف مون (Safemoon)

ارز دیجیتال safemoon در سال 2021 و در ماه مارس به بازار ارزهای دیجیتال وارد شد و توانست در این مدت زمان بسیار کم، سود و ارزش بسیار بالایی را به دست آورد. همین عامل نیز در جلب توجه بسیاری از افراد به این رمز ارز، اثر گذار بود. بسیاری از افراد و فعالان حوزه ارزهای دیجیتال بر این باورند که این رمز ارز آینده بسیار درخشانی پیش رو خواهد داشت. همین عامل نیز سبب شده تا تصمیم به خرید و فروش و سرمایه گذاری در زمینه این ارز دیجیتالی بنمایند.

The-future-safemoon
آینده ارز دیجیتال سیف مون (Safemoon)

از کجا safemoon بخریم؟

اگر می‌خواهید بدانید توکن SafeMoon را از کجا میتوانید بخرید، بهترین صرافی‌های مربوطه  برای معامله آن عبارت اند از:

  •  ZBG
  • ZT
  • Gate.io
  • PancakeSwap (V2)
  • Bitrue

نتیجه گیری

ارز دیجیتال و پروژه safemoon به دنبال این است که در آینده‌ای نه چندان دور، به یک صرافی غیر قابل معاوضه و یا NFT تبدیل شود. هم‌چنین این پروژه سعی دارد فعالیت‌های خود را در آفریقا توسعه بدهد. توسعه دهندگان ارز دیجیتال safemoon هم‌چنین به دنبال این هستند که برنامه کیف پول و بازی‌های خود را تکمیل نمایند و از طرف دیگر اعضای جدیدی را به تیم توسعه دهنده اضافه کنند. انتشار بازی ویدئویی در آینده نیز از دیگر اهداف این تیم به شمار می‌رود.باتوجه به این موارد میتوان رشد قیمتی مناسبی برای این ارز دیجیتالی در نظر داشت.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال نیر پروتکل (NEAR) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال هلیوم (HNT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کوانتوم (QTUM) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال نکسو (NEXO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال استکس (STX) و تحلیل آن” و “آینده قیمت ارز دیجیتال انجین کوین (ENJ) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

منبع:

safemoon

دیدگاهتان را بنویسید