آینده قیمت ارز دیجیتال SLP) small love potion) و تحلیل آن
small love potion

آینده قیمت ارز دیجیتال SLP) small love potion) و تحلیل آن

همان گونه که می‌دانید، ارزهای دیجیتال این روزها مورد توجه عده زیادی قرار گرفته است و عده زیادی به دنبال یافتن فرصت‌ها و پیدا کردن روندها در چارت هستند. آن‌ها قصد دارند تا در زمان مناسبی وارد معامله شده و در بهترین موقع ممکن نیز از آن بیرون بیایند. ما مقالاتی را در مورد آموزش ارزهای دیجیتال در دسترس قرار داده‌ایم که توصیه می‌کنیم حتما نگاهی به آن‌ها داشته باشید. امروز در این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی به آینده ارز دیجیتال small love potion (SLP) بپردازیم. توصیه می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

ارز دیجیتال SLP) small love potion) چیست؟

ارز ذکر شده با نماد SLP نیز شناخته می‌شود و اکنون در رتبه 301 بازار قرار دارد. رتبه این ارز در مقایسه با گذشته پیشرفت‌های چشمگیری داشته است. در همین راستا، سرمایه گذاران زیادی برای آینده این ارز امیدوار هستند و فکر می‌کنند که می‌تواند به جایگاه‌های بهتری نیز دست پیدا کند.

جالب است بدانید که بالاترین قیمت این ارز در تیر ماه امسال رقم خوردو یعنی در صورتی که شما آن ارز را در آن زمان خریداری می‌کردید، به سود قابل توجهی می‌رسیدید. عجب‌تر این که در این ارز نسبت به آن زمان حدود 80 درصد کاهش قیمت داشته است. با این حال، باز هم می‌توان برای افزایش قیمت آن امید داشت.

این ارز دیجیتال در ابتدا به این دلیل که چندان ارزشمند نبود، صرفا در برخی از صرافی‌ها به چشم می‌خورد. حال آن را می‌توان در صرافی‌های گوناگونی نظیر بایننس نیز مشاهده کرد. پس همه چیز دست به دست هم داده است تا نظارت مناسبی بر روی این ارز داشته باشید و در نهایت تصمیم خود را بگیرید.

آینده ارز دیجیتال SLP) small love potion)

میزان تسلط این ارز دیجیتال به بازار در حدود 0.01 درصد است. اگر بخواهیم نگاهی به ارزش این ارز در طی یک سال گذشته داشته باشیم، باید بگوییم که در حدود 183 درصد با افزایش قیمت همراه بوده است. همین موضوع باعث می‌شود که عده زیادی روزانه وقت خود را صرف بررسی این ارز در چارت کنند.

The-future-of-small-love-potion
آینده ارز دیجیتال SLP) small love potion)

افرادی که در طی یک سال اخیر این ارز را از آن خود کرده‌اند، به سودهای جالبی هم دست پیدا کرده‌اند. البته خبر بد این است که در ماه اخیر شاهد افت قیمت 53 درصدی این ارز بوده‌ایم. پس متوجه می‌شویم که ریسک خرید این ارز بسیار زیاد است و باید با دقت بالایی نسبت به انتخاب آن اقدام کنید. در هفته اخیر هم این ارز با افت 7 درصدی همراه بوده است.

ارز دیجیتال small love potion (SLP) نسبت به روز گذشته در حدود 1.8 درصد کاهش قیمت داشته است. بنابراین فعلا نمی‌توان روی آن حساب باز کرد. البته در صورتی که این ارز کمی با افزایش ارزش همراه شود، احتمال می‌رود که دوباره روند ماه گذشته خود را طی کند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال نیر پروتکل (NEAR) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال هلیوم (HNT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال کوانتوم (QTUM) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال نکسو (NEXO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال استکس (STX) و تحلیل آن” و “آینده قیمت ارز دیجیتال انجین کوین (ENJ) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید