آینده قیمتی ارز دیجیتال Solanium و بررسی آن
ارز دیجیتال Solanium

آینده قیمتی ارز دیجیتال Solanium و بررسی آن

در گذشته، ایده‌های جدید با مراجعه مستقیم به سرمایه‌گذاران، سرمایه مورد نیاز خودشان را جمع‌آوری می‌کردند. با این حال، در دنیای رمزنگاری، جستجوی حمایت مالی و پشتیبانی بسیار آسان‌تر است زیرا همه چیز در این سیستم غیرمتمرکز و شفاف است. در سال 2021، اکوسیستم سولانا پیشرفت زیادی کرد و به یک بلاکچین برجسته تبدیل شد که دارای ویژگی های عالی مانند مقیاس پذیری و تراکنش های پرسرعت است. حال در این اکوسیستم میخواهیم با ارز دیجیتال Solanium آشنا شویم که این فرایند را آسان تر کرده است.

ارز دیجیتال Solanium چیست؟

ارز دیجیتال Solanium یک پلت فرم IDO است که رویدادهای جمع آوری سرمایه را برای پروژه های جدید سازماندهی می کند. در پلت فرم یاد شده، سرمایه‌گذاران می‌توانند در فروش عمومی پروژه‌ها شرکت کنند تا حداکثر سود و حداقل ریسک را به دست آورند.

با استفاده از رابط کاربری آسان ، Solanium اکنون یکی از موفق ترین سکوهای راه اندازی در Solana است که توانایی تسریع پروژه های جدید را نشان می دهد. تیم توسعه دهنده آن قصد دارد یک پلتفرم همه کاره بر روی Solana بسازد که از کیف پول های متعدد، DEX و مدیریت پورتفولیو پشتیبانی می کند.

ارز دیجیتال Solanium
ارز دیجیتال Solanium

 

ویژگی ها و مزایا

Solanium یک لانچ پد با استفاده از سیستم لایه ای است که کاربران را ملزم می کند تا توکن های xSLIM را برای شرکت در IDO ها نگه دارند. xSlim توکن حاکمیت غیرقابل انتقال پلتفرم است.

برای کسب توکن بومی آن، کاربران باید توکن های SLIM-LP یا SLIM را برای مدت زمان (حداکثر 1 سال) در سیستم قفل کرده و به اشتراک بگذارند.

توکن‌های SLIM-LP به ارائه‌دهندگان نقدینگی در استخر SOL-SLIM در Raydium پاداش داده می‌شوند. توکن LP نشان دهنده سهم متناسب LP ها در کل نقدینگی در Raydium است.

با توکن‌های SLIM-LP، به دارندگان پاداش 2.5 برابری ارائه می‌شود، در حالی که استیکینگ SLIM تنها ضریب 1 برابری دارد. با این حال، خطر زیان دائمی وجود دارد که باید قبل از ارائه نقدینگی در نظر گرفته شود.

اگر دارندگان توکن‌های خود را زودتر از موعد به اشتراک بگذارند، می‌توانند مقداری توکن xSLIM جایزه کسب کنند. علاوه بر این، توکن های استیک شده تنها زمانی قابل برداشت هستند که زمان قفل انتخابی در پروسه مربوطه به پایان رسیده باشد.

اگر توکن‌ها برای یک دوره حداکثر 1 ساله در سیستم استیک(سرمایه گذاری) شوند، نسبت پاداش 1:1 خواهد بود. این به این معنی است که 1 staked SLIM = 1 xSLIM و 1 staked SLIM-LP = 2.5 xSLIM. و با کوتاه‌ تر شدن زمان قفل، پاداش‌ها بیشتر می‌شوند.

ارز دیجیتال Solanium همچنین،سیستم حکمرانی مانند بسیاری از پروژه های دیگر دارد و بوسیله رای گیری انجام میشود و قدرت تاثیر گذاری نیز بستگی به مقدار توکن های xSLIM کاربران هنگام رای دادن دارد.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

از کدام صرافی ها میتوان توکن Solanium خرید؟

اگر می‌خواهید بدانید از کجا Solanium بخرید، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معامله آن عبارت اند از:

  • KuCoin
  • ZT
  • Gate.io
  • MEXC
  • LBank

 

کلام پایانی

سولانیوم محبوبیت خود را با راه اندازی موفقیت آمیز پروژه های برجسته در سولانا به دست آورده است. برای حفظ موفقیت، تیم Solanium در حال توسعه یک پلت فرم DeFi در لانچ AMM DEX و مدیریت پورتفولیو است و باتوجه به ویژگی هایی که ارائه داده و پشتیبانی که از طرف سولانا دارد،احتمالا در آینده رشد قیمتی را تجربه خواهد کرد و به گزینه مناسبی جهت سرمایه گذاری تبدیل خواهد شد.

منابع پیشنهادی:

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید