آینده قیمت ارز دیجیتال سوکو (SUKU) و تحلیل آن
suku

آینده قیمت ارز دیجیتال سوکو (SUKU) و تحلیل آن

اکنون بیش از هر زمان دیگر مصرف کنندگان دوست دارند بدانند که محصولات مورد علاقه آنها از کجا آمده است. به همین دلیل SUKU OMNI از استاندارد GS1 و داده ها و تجزیه و تحلیل های قابل تأیید مبتنی بر بلاکچین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره تامین و به اشتراک گذاشتن داستان های جذاب با مصرف کنندگان در طول مسیر استفاده می‌کند. در این مقاله به معرفی ارز دیجیتال سوکو (SUKU) و بررسی آینده ارز دیجیتال سوکو (SUKU) می‌پردازیم.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

ارز دیجیتال سوکو (SUKU) چیست؟

SUKU یک اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن ایجاد زنجیره‌های تأمین با کارآیی ، شفافیت و همکاری بیشتر با ارائه یک بستر زنجیره تامین به عنوان یک سرویس به شرکت‌ها است. در واقع این برنامه‌ها قصد دارند با شرکای فناوری در یک اکوسیستم در حال پیشرفت مداوم ساخته شوند.

در این شبکه بلاکچین شرکت کنندگان در زنجیره تامین مانند کشاورزان، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان که اطلاعات مربوط به محصولات SUKU خود را به اشتراک می گذارند پاداش می‌گیرند و ممکن است بتوانند از مزایای بسیاری از منابع مالی غیرمتمرکز ساخته شده در بلاکچین استفاده کنند.

introducing-suku-cryptocurrency
ارز دیجیتال سوکو (SUKU)

نکات مهم در مورد ارز دیجیتال سوکو (SUKU)

در این بخش به ارائه برخی نکات مهم در مورد سیستم مالی سوکو می‌پردازیم.

سوکو (SUKU) چه قابلیت‌هایی دارد؟

قابلیت‌ها خدمات و ویژگی‌هایی که به شرکای بازرگانی امکان می‌دهد با یکدیگر معامله کنند و از برنامه‌های ساخته شده توسط فناوری Partners استفاده کنند.

شرکای بازرگانی SUKU چه کسانی هستند؟

کاربران پلت فرم SUKU به عنوان شرکت کنندگان در زنجیره تامین که با سیستم عامل تعامل و معامله می‌کنند.

شرکای فنی SUKU چه کسانی هستند؟

سازمان‌ها یا توسعه دهندگان فردی که با ایجاد برنامه‌های کاربردی یا ارائه خدمات در بالای لایه هسته SUKU قابلیت‌های بیشتری برای کاربران ایجاد می‌کنند.

نگاهی به ویژگی‌های ارز دیجیتال سوکو (SUKU)

شبکه بلاکچین سوکو دارای ویژگی‌هایی است که با تکیه بر آنها امیدوار است بتواند آینده روشنی پیش روی خود و کاربران ایجاد کند، این ویژگی‌ها شامل موارد زیر است:

شفافیت

شفافیت در تاریخچه محصول، کیفیت محتوای آن و ورودی‌ها و خروجی‌های مربوطه را فعال می‌کند.

بهره‌وری

شرکت کنندگان در زنجیره تامین را تحت یک محیط مشترک جمع می‌کند تا به کارآیی شما کمک کند.

دسترسی

دسترسی به راه‌حل‌های فناوری، فرصت‌های شغلی و طرفین جدید برای همه اندازه سازمان‌ها را فراهم می‌کند.

Features-of-SUKU-cryptocurrency
ویژگی‌های ارز دیجیتال سوکو (SUKU)

نگاهی به کارایی شبکه سوکو

الحاقات جدید به پلتفرم زنجیره تأمین مبتنی بر بلاک چین SUKU، به برندها و مصرف کنندگان راهی شفاف برای ردیابی و تأیید اعتبار معاملات اعتبار کربن و کاهش اثر کربن بر محیط زیست را می‌بخشد.

در واقع سوکو با برنامه محاسبه کربن ” Carbon Analytics ” و پلت فرم اعتبارات کربن ” Moss ” همکاری کرده است. به این ترتیب مشخص می شود که برندها تا چه اندازه بر انتشار کربن تاثیرگذار هستند، آنها می‌توانند این تاثیرات را کاهش داده و پاداش دریافت کنند، این برندها می‌توانند تلاش خود را برای رسیدن به سطح تولید کربن صفر در داشبوردی که SUKU در اختیارشان قرار می‌دهند مشاهده کنند، آنها می‌توانند برنامه‌های خود را به‌روز کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند و نشان دهند که تا چه اندازه در مبارزه با تغییرات آب وهوایی تاثیرگذار هستند.

مصرف کنندگان نیز می‌توانند با استفاده از برنامه SUKU Scanner برای اسکن کد QR محصول و مشاهده مسیر کامل زنجیره تامین، ادعاهای مطرح شده از سوی برندها را تأیید کرده و می‌توانند رد پای کربن خریدهای خود را با اعتبارات کربن جبران کنند.

مایکل تورنتون ، بنیانگذار و مدیرعامل Carbon Analytics می‌گوید:

“اگرچه بسیاری از برندها تعهداتی در مورد پایداری خود به برنامه‌ها امضا کرده‌اند، اما توانایی مشتریان برای تأیید تأمین منابع، تولید و توزیع محصولات آگاهانه با محیط زیست با استفاده از قابلیت‌های شفافیت فناوری بلاکچین امکان‌پذیر است.”

راه‌حل زنجیره تامین SUKU برای مارک‌ها و خرده‌فروشان از استاندارد GS1 و داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌های قابل تأیید مبتنی بر بلاکچین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره تامین و به اشتراک گذاشتن داستان با مصرف کنندگان در طول مسیر استفاده می‌کند.

برای ایجاد انگیزه در مشارکت تأمین كنندگان كوچك، به شركت كنندگان پاداش‌هایی اعطا می‌شود كه به آنها دسترسی به خدمات مالی اصلی مانند وام‌های كوچك را می‌دهد كه در حالت عادی و بدون شرکت در برنامه در دسترس آنها نیست. تمرکز اصلی SUKU بر روی زنجیره‌های تأمین است که شامل مقیاس کوچکی از کشاورزان و صنعتگران است.

Carbon-Analytics
Carbon Analytics

آینده ارز دیجیتال سوکو (SUKU)

با استقبال از مزایای سیستم مالی غیرمتمرکز، SUKU می‌تواند به بسیاری از تأمین کنندگانی که در سیستم فعلی رنج می‌برند کمک کند. وب سایت سوکو (SUKU) خاطر نشان می‌کند که کشاورزان، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان می‌توانند پاداش دریافت کنند و ممکن است بتوانند از مزایای مالیات غیرمتمرکز استفاده کنند.

سوکو (SUKU) شفافیت محصول قابل اثبات و اصالت مالکیت و خدماتی مانند وام های خرد، وثیقه گذاری، و پاداش برای شرکت کنندگان را فراهم می‌کند. تمام شواهد نشان می‌دهد که دیفای (DeFi) در حال رشد است و تأثیر آن می‌تواند بسیار زیاد باشد. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که این پروژه و برنامه‌هایش در آینده موفقیت‌های زیادی را شاهد باشند. برای مشاهده روند قیمتی روزانه این رمزارز می توانید به لینک “Suku Price” مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال پولز (POOLZ) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال PNT و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال پرومتئوس (PROM) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال ایزی فای (EASY) و تحلیل آن” و “آینده قیمت ارز دیجیتال دراگون وین (DVC) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید