آینده قیمت ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) و تحلیل آن
synthetix-network-token

آینده قیمت ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) و تحلیل آن

در این مطلب به معرفی ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) و بررسی آینده ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) می پردازیم. چند مدتی است که ارزهای دیجیتال نظر سرمایه گذاران را به خود جلب کرده اند و بسیاری از افراد به جای سرمایه گذاری در بازار بورس و خرید و فروش سهام، ارزهای دیجیتال را به طور گسترده ای در سراسر دنیا مورد معامله قرار می‌دهند.

در این میان سرمایه گذاران ایرانی نیز از تجارت رمز ارزها بی نصیب نمانده اند و در ایران نیز تجارت بر روی ارزهای دیجیتال از بحث‌های داغ معاملاتی روز است. با این حال برای تجربه یک سرمایه گذاری موفق لازم است ابتدا در مورد ارز دیجیتال مورد نظر خود اطلاعات کاملی به دست آورید.

در غیر این صورت ممکن است به جای کسب سود با شکست مواجه شوید و سرمایه خود را به طور کامل از دست بدهید. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم در مورد یکی از ارزهای دیجیتال محبوب یعنی ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. برای آشنایی بیشتر در مورد این ارز دیجیتال در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) چیست؟

سینتتکیس یک پروتکل عدم متمرکز سازی مالی یا دیفای (DeFi) است که فرآیندهای زنجیره ای را برای سرمایه های کریپتو یا غیر کریپتو فراهم می‌سازد. این پروتکل بر پایه بلاکچین اتریوم (ETH) ایجاد شده است و به کاربران خود امکان دسترسی به سرمایه‌های ترکیبی لیکویید (synths) را خواهد داد. از طریق این پروتکل داد و ستدهای مالی بدون نیاز به دسترسی مستقیم به سرمایه امکان پذیر خواهد بود. هدف این پلتفرم گسترش زمینه کریپتوکارنسی‌ها به وسیله معرفی سرمایه‌هایی است که در فضایی غیر از بلاکچین قابل دسترسی هستند. این فعالیت‌ها با توانمند سازی بازارهای مالی از طریق افزایش دسترسی‌ها انجام می‌گیرند.

ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) چگونه کار می‌کند؟

این پروتکل بر اساس پیش بینی‌های قیمت طبق قراردادهای هوشمند عمل می‌کند و از این طریق شما می-توانید بدون این که سرمایه ای را در حقیقت در اختیار داشته باشید، بر سود و زیان حاصل از معاملات آن اثرگذار باشید. به بیان دیگر شما با سرمایه گذاری بر روی یک سرمایه مثل طلا، به نوبه خود بر افزایش قیمت آن تأثیر خواهید گذاشت. این اثر گذاری مثبت بر روی سرمایه گذاری شما نیز اثر مثبتی ایجاد می‌کند و از این طریق سرمایه شما نیز افزایش می‌یابد. می‌توان گفت شما در حقیقت با به جریان انداختن سرمایه خود می‌توانید در سود این گردش مالی سهیم شوید.

سوالی که اکنون ایجاد می‌شود این است که ارز دیجیتال سینتتیکس در این میان چه جایگاهی دارد؟ در پاسخ باید گفت که توکن‌های SNX برای دریافت سودهای حاصل از این معاملات در نظر گرفته شده اند. این توکن‌ها ارز رایج و مجاز برای انجام معاملات در این سیستم هستند. شما برای دریافت پاداش و سود حاصل از سرمایه گذاری‌های خود به این ارز دیجیتال نیاز دارید. البته این ارز دیجیتال در این پلتفرم به دیگر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم نیز قابل تبدیل است.

کوین‌های SNX‌ در حال حاضر به تعداد 212,424,133 مورد است که از این تعداد 114,841,533 کوین از فوریه 2021 در گردش هستند. در همین مدت زمان کم 60 میلیون توکن از سرمایه این ارز دیجیتال به فروش رفته است.

آینده ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX)

پیش بینی‌های تحلیلگران با توجه به آنالیز داده‌ها حاکی از آن است که بازگشت سرمایه در این پلتفرم سرمایه گذاری به میزانی بسیار بالا و حدود 600 درصد است. البته مدیریت انجام معاملات و داشتن اطلاعات کافی در زمینه تنظیم قراردادهای خرید و فروش در این سیستم ضروری است، اما در صورتی که با اطلاعات کافی در این زمینه شروع به فعالیت کنید، به سود رسیدن سرمایه گذاری شما حتمی خواهد بود. موفقیت در انجام این سرمایه گذاری از دو طریق صورت می‌پذیرد؛ در درجه اول شما از طریق تأثیری که بر افزایش ارزش یک سرمایه موجود گذاشته اید، سرمایه خود را نیز افزایش می‌دهید. در مرحله بعدی نیز شما با تبدیل سرمایه خود به توکن‌های سینتتیکس توانسته اید با افزایش ارزش این ارز دیجیتال نیز به سود برسید. به این ترتیب افزایش سرمایه شما از دو جهت صورت گرفته و به سود رسیدن در این سرمایه گذاری حتمی خواهد بود.

نتیجه گیری

ارزهای دیجیتال در حال حاضر به عنوان جایگزینی برای دیگر روش‌های سرمایه گذاری محسوب می‌شوند و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته اند. با این حال برای انجام سرمایه گذاری‌های کلان در این زمینه لازم است یک ارز دیجیتال مناسب را انتخاب کنید و اطلاعات کافی در مورد جزئیات آن را به دست آورید. درحال حاضر یکی از بهترین و مطلوب‌ترین روش‌های سرمایه گذاری، ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) است. این ارز دیجیتال یک ارز واحد است که در یک پروتکل مبادله سهام و دیگر ارزهای دیجیتال به کار برده می‌شود. طبق نظر تحلیلگران حوزه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری بر روی سینتتیکس یک شیوه امن و مطمئن برای بازگشت سرمایه و دریافت چندین برابری سود است. در این مطلب سعی شد تا اطلاعات لازم در مورد نحوه عملکرد این ارز و همچنین آینده آن به زبانی ساده‌تر در اختیار شما قرار بگیرد. امیدواریم مطالب این صفحه برای شما مفید واقع شده باشد.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال DG) decentral games) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال ایر سواپ (AST) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال XYO و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال مووی بلاک (MBL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال FXF) finxflo) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید