آینده قیمتی ارز دیجیتال تلگرام(Toncoin) و بررسی آن
ارز دیجیتال toncoin

آینده قیمتی ارز دیجیتال تلگرام(Toncoin) و بررسی آن

فناوری جدیدی را در نظر بگیرید که بتواند گامی بلند در جهت تحول اینترنت و بلاکچین بردارد و بتواند این دو تکنولوژی را کاملا با یکدیگر ادغام کند،پروژه ارز دیجیتال تلگرام Toncoin ادعا میکند که میتواند این کار را انجام دهد.در ادامه مقاله همراه باشید تا به بررسی این پلتفرم بپردازیم تا دریابیم آیا این توکن گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری خواهد بود یا خیر.

توکن تلگرام Toncoin چیست؟

TON یک بلاک چین اثبات سهام نسل سوم است که در سال 2018 توسط برادران دوروف، بنیانگذاران پیام رسان تلگرام طراحی شد. اما بعداً به انجمن TON واگذار شد که از آن زمان تا کنون از آن پشتیبانی شده است. ارز دیجیتال تلگرام(Toncoin) برای تراکنش های سریع طراحی شده است،که بسیار ارزان، کاربر پسند، و کاملا عملیاتی است.

تاریخچه توکن تلگرام

پاول دوورف ابتدا با تأسیس VK که تحت رهبری او 70 درصد از سهم بازار روسیه، اوکراین و بلاروس را در اختیار داشت، به رسمیت شناخته شد و فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی رقیب را تحت الشعاع قرار داد. او که یک آزادی خواه صریح بود، مانیفست های بازار آزاد را منتشر کرد که در آن از دولت روسیه می خواست تا اقتصاد کشور را مقررات زدایی و تمرکززدایی کند. پاول در سال 2014 پس از درگیری با دولت بر سر حریم خصوصی و آزادی بیان کاربرانش، مجبور شد VK را بفروشد و روسیه را ترک کند. کمی بعد  پاول تلگرام را تأسیس کرد و در سال 2013 به ارزهای دیجیتالی شده علاقه مند شد، و با کمک تیمی متخصص موفق به ساخت توکن تلگرام Toncoin شدند.

ارز دیجیتال toncoin
ارز دیجیتال toncoin

 

Toncoin چه ویژگی هایی دارد؟

قلب این پلتفرم، بلاک چین منحصربه‌فردی است که با معماری مقیاس‌پذیر و انعطاف‌پذیر متشکل از یک زنجیره اصلی و حداکثر ۲۹۲ بلاکچین همراه است. رویکردها و روش‌های درجه یک پیاده‌سازی‌شده در TON مطمئن می‌شوند که به وعده جسورانه خود مبنی بر پردازش میلیون‌ها تراکنش در ثانیه عمل خواهد کرد.

Toncoin بر اجماع پیشرفته اثبات سهام تکیه دارد که در آن گره‌های اعتبارسنجی از سهام سپرده برای تضمین قابلیت اطمینان خود استفاده می‌کنند و از طریق گونه‌ای از پروتکل تحمل خطا بیزانسی به اجماع می رسند. این مکانیسم صرفه جویی در منابع، TON را قادر می سازد تا بر روی مدیریت تراکنش ها و قراردادهای هوشمند، سرعت و کارایی را افزایش دهد.

برای جلوگیری از فورک های غیرضروری، TON می‌تواند بلوک‌های معتبر جدید را در بالای بلوک‌های باطل شده رشد دهد. این مکانیسم خود سازمان دهنده، منابع را ذخیره می کند و تضمین می کند که تراکنش های معتبر به دلیل خطاهای نامرتبط کنار گذاشته نمی شوند.

ارز دیجیتال Toncoin ها از طریق قراردادهای هوشمند ارائه دهنده ویژه توزیع می شوند که از مکانیسم اثبات کار استفاده می کنند. بنابراین قابل ماین کردن است. به این ترتیب میتوان توکن تلگرام Toncoin را با استفاده از سی پی یو و یا جی پی یو استخراج کرد. تقریباً کل فرآیند استخراج در حافظه نهان L2 CPU انجام می شود. این بدان معناست که سرعت و اندازه حافظه هیچ نقشی در عملکرد ماینینگ ندارد.

TON Nominators سرویسی است که به صاحبان گره های اعتبارسنجی امکان وام دادن سهام را می دهد. دارندگان Toncoins می‌تواند کوین ها  را به صاحب سخت‌افزار قرض دهند تا بتواند یک گره اعتبارسنجی را راه‌اندازی کند. سپس سود حاصل از اعتبارسنجی بین طرفین تقسیم خواهد شد. قرارداد هوشمند خدمات تضمین می کند که کوین های قرض گرفته شده فقط برای اعتبارسنجی استفاده می شود و درآمدها طبق شرایط توافق شده تقسیم می شود.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

از کجا میتوان توکن تلگرام Toncoin را خریداری کرد؟

اگر می‌خواهید بدانید از کجا  میتوانید توکن تلگرام Toncoin بخرید، بهترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای معامله آن عبارت اند از:

  •  OKEx
  • FTX
  • Gate.io
  • ZT
  • Uniswap (V3

کلام پایانی

باتوجه به پشتیبانی و بهره مدی از غول تکنولوژی مانند تلگرام و بر اساس قدرت محاسباتی و دیگر ویژگی هایی که این پلتفرم ارائه داده است،میتوان انتظار رشد قیمتی و مقبولیت بیشتری میان کاربران ارزهای دیجیتالی را برای آن در نظر داشت.اما قبل از هرگونه سرممایه گذاری در این رمز ارز و یا هر کریپتوی دیگری حتما دانش خود را بیشتر کنید تا متحمل ضرر های هنگفت نگردید.

منابع پیشنهادی:

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید