آینده قیمت ارز دیجیتال ترون (TRON) و تحلیل آن

آینده قیمت ارز دیجیتال ترون (TRON) و تحلیل آن

Tron پلت فرم غیر متمرکز مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن ساخت سیستم سرگرمی محتوای دیجیتال رایگان و جهانی است. این شبکه برای رسیدن به این هدف از فناوری ذخیره سازی توزیع شده استفاده می‌کند و امکان به اشتراک گذاری آسان و مقرون به صرفه محتوای دیجیتال را فراهم می‌کند. ترون در سپتامبر 2017 توسط یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در سنگاپور به نام بنیاد ترون تاسیس شد. این سازمان توسط مدیر عامل شرکت، جاستین سان اداره می‌شود و دارای یک تیم داخلی توسعه یافته است که شامل سربازان معروف فناوری است. این مقاله به بررسی شبکه Tron ، عملکرد آن و آینده ارز دیجیتال ترون (TRON) می پردازد.

هدف ترون (TRON): حذف واسطه‌ها

با استفاده از ویژگی‌های فناوری شبکه بلاکچین و peer-to-peer ( P2P ) ، Tron سعی دارد با حذف واسطه، شکاف بین سازندگان محتوا و مصرف کنندگان محتوا را برطرف کند. نتیجه کاهش کلی هزینه برای مصرف کننده و جمع آوری بهبود یافته است. دریافت مستقیم محتوا از تولید کننده این امر را میسر می‌کند که یک وضعیت برنده را ارائه می‌دهد.

برای ترسیم قیاس با یک برنامه واقعی، Netflix را در نظر بگیرید که یک سرویس سرگرمی دیجیتال و محتوای درخواستی را ارائه می‌دهد. برای تماشای یک فیلم خاص درخواستی باید مشترک Netflix شوید و هزینه آن را بپردازید. از هزینه‌ای که برای مشترک دریافت می‌شود، Netflix برای میزبانی فیلم از پلتفرم خود هزینه کمتری را پرداخت می‌‌کند و بقیه مبلغ را به تهیه کنندگان پرداخت می‌کند. اغلب، واسطه سهم اشتراک گذاری را می گیرد.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

Tron این مدل تجاری را در یک شبکه بلاکچین عمومی تکرار می‌کند و به عنوان یک مرکز ذخیره سازی توزیع نشده و غیرمتمرکز عمل می‌کند. به همین دلیل این کار باعث کارآیی و مقرون به صرفه بودن آن می‌شود. این هدف از بین بردن واسطه است. مانند Netflix در مثال بالا، از آنجا که به همه اجازه می‌دهد میزبانی محتوای سرگرمی دیجیتال در شبکه مبتنی بر بلاک چین را بر عهده داشته باشند. مخاطبان جهانی می‌توانند به طور مستقیم به سازندگان محتوا پرداخت کنند تا به مطالب دسترسی پیدا کنند.

در این روند، پلتفرم باز و غیرمتمرکز Tron و فناوری ذخیره سازی توزیع شده نیز سعی دارد تا به یک مسئله مهم بپردازد. چالش تعداد بسیار کمی از شرکت‌های قدرتمند و کنترل کننده اینترنت و محتوای آن مسئله‌ی مهمی است که ترون را به خود مشغول کرده و آن را به یک میدان رقابت برابر تبدیل می‌کند.

Tronix (TRX) چیست؟

شبکه Tron از رمز ارز خود به نام Tronix (TRX) استفاده می کند. می‌توان Tronix را در مبادلاتی مانند Liqui و Binance با مبادله آن‌ها با ارزهای رمزپایه دیگر مانند ETH یا BTC خریداری کرد. خرید با ارزهای فیات در حال حاضر امکان پذیر نیست. این را می‌توان روی کیف پول‌هایی که از زنجیره بلوک Ethereum مانند MyEtherWallet پشتیبانی می‌کنند ، ذخیره کرد .

مصرف کنندگان محتوا می توانند از Tronix برای پرداخت هزینه محتوای مورد نظر خود استفاده کنند. سپس این سکه‌ها به حساب تولیدکنندگان محتوا می‌روند.

Tronix-(TRX)
Tronix (TRX) چیست؟

 

حساب تولید کنندگان جایی است که می‌توانند با ارزهای رمزپایه دیگری مبادله شوند یا برای پرداخت هزینه خدمات بلاکچین مورد استفاده قرار گیرند. در مارس 2021 ، TRX در فهرست 22 بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده بر اساس سرمایه بازار قرار گرفت.

آینده ارز دیجیتال ترون (TRON)

ترون یک ابتکار جاه طلبانه است که در سالهای آینده بسیاری از نقاط عطف بالقوه را در یک ردیف قرار داده است.

پیشنهاد فعلی آن Exodus ، پلتفرم رایگان مناسب برای توزیع و ذخیره محتوا از طریق نظیر به نظیر است. Exodus در حال حاضر از فناوری بلاکچین استفاده نمی‌کند اما از یک پروتکل سیستم فایل ویژه تحت وب استفاده می‌کند. این پروتکل نیز بر مبنای سیستم فایل توزیع شده عمل می‌کند. انتظار می رود این مرحله تا دسامبر 2018 باقی بماند.

مرحله بعدی که ادیسه نام دارد، قرار است حدود ژانویه 2019 آغاز شود. ادیسه، که از قدرت بلاکچین استفاده می‌کند، انگیزه‌های مالی برای ایجاد و میزبانی محتوا در Tron را در بر خواهد گرفت.

The-future-of-TRON
آینده ارز دیجیتال ترون (TRON)

 

ادیسه قصد دارد به جای پیروی از روش‌های سنتی ردیابی کلیک‌ها و بازدیدها از محتوای قابل دسترسی سود ببرد. این برنامه قصد دارد تولیدکنندگان مشوق را به عنوان روشی قرار دهد که به تعامل کاربر و تعامل با محتوا سوق دهد. این گزینه می‌تواندبه یک طرح “اوج” مرتبط باشد. منظور از اوج چیزی مانند پاداش بر اساس میزان درک خوب کاربر از محتوا است.

مثال طرح تشویقی Tron

تصور کنید به یک نوازنده گیتار مجاز که در گوشه خیابان مشغول اجرای برنامه است گوش می‌دهید. شما ملودی اولیه را دوست دارید و برای گوش دادن به اجرای کامل، کمی نزدیک‌تر می‌روید. پس از پایان کار او، بر اساس میزان لذت بردن از اجرای وی، نوازنده خیابانی را تشویق می‌کنید یا برای ادامه شنیدن برنامه بعدی خود به او مبلغ بیشتری پرداخت می‌کنید.

طرح تشویقی Tron ممکن است مشابه همین مورد باشد. ترون جایی است که شما می‌توانید به پیش پرده‌های کوچک‌تر اولیه به صورت رایگان یا با هزینه.ای ناچیز دسترسی پیدا کنید، و اگر نسخه‌های پیش پرداخت را دوست دارید، اگر پیش نمایش‌ها را دوست دارید، انتخاب کنید.

انتظار میرود دو مرحله بعدی، Great Voyage و Apollo ، تولیدکنندگان محتوا را قادر به ساخت مارک‌های خود کنند، توانایی صدور پیشنهادات اولیه سکه ( ICO ) و حتی صدور رمزهای شخصی را دارند . این مراحل بعدی Tron شبیه سیستم عامل‌های کاربردی مبتنی بر بلاکچین به سبک Ethereum خواهد بود.

Tron همچنین انتظار دارد که دو مرحله دیگر در خط پایین‌تر وجود داشته باشد، Star Trek (اواسط 2023) و Eternity (اواخر 2025) ، که در آن شرکت کنندگان می‌توانند سیستم‌های بازی غیرمتمرکز و بازارهای پیش بینی خود را ایجاد کنند و همچنین می‌توانند سرمایه جمع کنند. .

سخن آخر

چشم انداز بلند مدت Tron با نقاط عطف دارای تاریخ مشخص، و محبوبیت روز افزون محتوای دیجیتال با نوید هزینه‌های کمتر، آن را به یک تلاش امیدوار کننده در فضای بلاکچین تبدیل می‌کند. چشم انداز آن همچنین با حمایت قاطع از سرمایه گذاران ثروتمند و مستقر چینی تقویت می‌شود

با پیوستن بسیاری از توسعه دهندگان گروه Alibaba به رهبری جک ما به تیم توسعه Tron در اواخر سال 2017 ، شایعاتی مبنی بر احتمال همکاری بین Tron و Alibaba وجود دارد. جالب است که ببینیم Tron چگونه تحقق می یابد تا این انتظارات را برآورده کند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال بیت فراست (BFC) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال رادیکل (RAD) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال الکترونیوم (ETN) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سوپر زیرو پروتکل (SERO) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال زنون (ZNN) و تحلیل آن” را در سایت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید