آینده قیمت ارز دیجیتال لئو (LEO) و تحلیل آن
LEO

آینده قیمت ارز دیجیتال لئو (LEO) و تحلیل آن

LEO یکی از ارزهای دیجیتالی کاربردی است که در همه سیستم‌های iFinex از جمله Bitfinex و Ethfinex می‌توان از آن استفاده نمود. این توکن نام خود را از “Unus Sed Leo”، شعار شرکت iFinex وام گرفته است. این عبارت لاتین برگرفته شده از داستان گاوچرانی است که تنها یک فرزند داشت. گاوچران نزد شیری می‌رود و بر سر این با یکدیگر بحث می‌کنند که آیا یک کودک مانند شیر است یا تنها فقط یک کودک است. در این مطلب به معرفی ارز دیجیتال لئو (LEO) و بررسی آینده ارز دیجیتال لئو (LEO) می پردازیم.

ارز دیجیتال لئو (LEO) چگونه کار می‌کند؟

iFinex سیستم است که به واسطه‌ی سکه‌ی Binance Coin (BNB) به کاربران LEO تخفیف می‌دهد و در تاریخ‌هایی که از قبل تعیین شده است، توکن‌های خود را می‌سوزاند.

تخفیفات LEO

کاربرانی که ارز لئو را معامله و خرید و فروش می‌کنند، در هر معامله‌ای که انجام می‌دهند می‌توانند از ۱۵ درصد تخفیف معامله برخوردار شوند. این ۱۵ درصد به عنوان تخفیف دریافت کننده به آن‌ها تعلق می‌گیرد. اگر در معامله لئویی که انجام گرفت، لئویی که برای دارنده باقی مانده بیش از ۵۰۰۰ دلار باشد، به کاربر ۱۰ درصد دیگر تخفیف تعلق می‌گیرد. علاوه بر همه‌ی این‌ موارد، هرچه توکن بیشتری وجود داشته باشد، میزان نشانه‌گذاری بالاتر است. یکی دیگر از تخفیفاتی که iFinex به کاربران خود می‌دهد این است که 25 درصد از هزینه معامله‌ی انجام شده را با ارز LEO ، پرداخت می‌کند. این پرداخت تفاوتی ندارد که قیمت ارز لئو در آن لحظه چه قیمتی باشد.

سرمایه‌گذاری با بیشترین سرعت و امنیت
همین الان میتونید با دانلود اپلیکیشن موبایل پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با بالاترین سرعت و امنیت و اطمینان کامل، در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار طلا، بازار بورس و... سرمایه‌گذاری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.
با پلتفرم نیکات، راحت و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید!

دانلود اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

 

توکن سوزی آن به چه صورت است؟

هر ماه، iFinex چندین توکن LEO را از سطح بازار جمع آوری می‌کند. این میزان معادل حداقل ۲۷ درصد درآمد ناخالص تلفیقی ماه قبل است. این سوزاندن تا زمانی ادامه خواهد یافت که دیگر هیچ توکنی در گردش نمانده باشد.

iFinex توانست از هکی که Bitfinex 2016 انجام شد ۸۰ درصد را بازیابی کند. از طرف دیگر موفق شدند که از نوسان به وجود آمده در Crypto Capital 2018 نیز حدود ۹۵ درصد را بازیابی کنند. آن‌ها از این سودها برای خرید و سوزاندن بیشتر LEO استفاده خواهند کرد.

Burn Token in LEO Cryptocurrency
توکن سوزی ارز دیجیتال لئو (LEO)

مبادلات ارز دیجیتال لئو (LEO)

iFinex پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) برای LEO را در ماه مه (فروش خصوصی) و ژوئن (فروش عمومی) برگزار کرد. این شرکت توانست تمام یک میلیارد توکن را به قیمت یک USDT بفروشد.

LEO توانست خود را به سرعت در رنکینگ بازار کریپتو کارنسی بالا بکشد و به رتبه‌ی ۱۳ صعود نماید. آنچه از این ارز انتظار می‌رود این است که قیمت آن روز به روز افزایش پیدا کند. دلیل این امر نیز این است که هم توکن سوزی ادامه دارد، هم عرضه کاهش یافته و تقاضا افزایش می‌یابد و این امر وابسته به رشد توکن و ازدیاد کاربر است. با این حال رشد و سقوط بازارهای ارز دیجیتال از قانون خاصی پیروی نمی‌کند.

آینده ارز دیجیتال لئو (LEO)

تیم iFinex جزئیات زیادی در مورد این ذکر نکرده است که تصمیم دارد در آینده چه اقداماتی برای رشد این ارز انجام دهد. اما آنچه مشخص است این است که دارندگان این ارز در آینده از مزایا و تخفیفات بیشتری برخوردار خواهند بود.

iPinex در وایت پیپر خود بیان کرده است که تصمیم دارد چندین پلتفرم را طراحی و وارد بازار نماید. به همین دلیل می‌توانید منتظر باشید که پلتفرم eosfinex به زودی راه اندازی و معرفی شود. این پلتفرم صرافی غیرمتمرکز (DEX) در بلاکچین EOS خواهد بود.

The-future-of-LEO
آینده ارز دیجیتال لئو (LEO)

 

iFinex همچنین قصد دارد فروش توکن‌های از پیش آزمایش شده را در بستر IEO در Bitfinex و Ethfinex برگزار کند. انتشار اهداف بلندمدت کاملاً مجاز و تنظیم شده، از مهمترین اهداف این شرکت است.

سیستم های کوچکتر در نقشه راه عبارتند از:

  • Dazaar ، یک بازار غیر متمرکز داده
  • Betfinex ، یک پلتفرم خرید و فروش مطابق با قانون
  • μFinex ، مجموعه ای از ابزارها برای ایجاد بازارهای مبادله‌ای و مشتقات آن

از کجا ارز دیجیتال لئو (LEO)  بخریم؟

بدیهی است که محبوب‌ترین پلتفرم برای خرید ارز لئو صرافی Bitfinex است. در صرافی مذکور لئو توانسته با ارزهای دیگری نیز جفت شود. USD ، USDT ، EOS ، BTC و ETH از جمله ارزهای جفت شده با لئو هستند. اگر تمایل دارید از صرافی‌های دیگر استفاده کنید، OKEx و IDEX نیز جزو گزینه‌های موجود برای این کار هستند.

کلام آخر

اگر از طرفداران ارز BNB هستید، ارز لئو نیز برای شما هم پاداش‌هایی در این زمینه دارد هم می‌تواند برای شما مناسب باشد. چه اکنون و چه در آینده می‌توانید از سود کوین‌های لئو در همه‌ی محصولات مجموعه iFinex استفاده کنید. علاوه بر این، iFinex به صورت ماهانه توکن‌های خود را می‌سوزاند و از بین می‌برد و به این وسیله بتواند از قیمت ارز لئو پشتیبانی نماید.

همانطور که گفته شد، برخی از سرمایه‌گذاران این ارز به دلیل گذشته ناقص Bitfinex و Tether نسبت به LEO بدبین هستند که البته به حق نیز چنین است. در حالی که اصول توکن روی کاغذ خوب به نظر می‌رسد، اما بد نیست در هنگام خرید و فروش و معامله کمی با احتیاط‌تر به آن بنگرید.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم مطالبی مانند “آینده قیمت ارز دیجیتال DG) decentral games) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال ایر سواپ (AST) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال XYO و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال مووی بلاک (MBL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال FXF) finxflo) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL) و تحلیل آن“، “آینده قیمت ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI) و تحلیل آن” را در سایت اسکناس مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید